شماره تماس دو بی کا
NVR برایت ویژن

دستگاه ضبط تصاویر 8 کانال برایت ویژن مدل P8-80100K-HD2

دستگاه NVR 8 کانال برایت ویژن / گارانتی: 18ماهه

موجود
کد کالا:
قیمت محصول:   1,250,000 تومان
توضیحات کلی کالا

دستگاه ضبط تحت شبکه برایت ویژن (NVR)

دستگاه ضبط تصاویر برایت ویژن NVR مختص دریافت و ضبط تصاویر دوربین های تحت شبکه (IP) میباشد و از لحاظ عملکردی کاملاً مشابه با دستگاه DVR است ولی با این تفاوت که ارتباط بین دستگاه NVR با دوربین ها از طریق شبکه و کابل های IP برقرار می شود.

دستگاه های ضبط تصاویر برایت ویژن NVR جدید قابلیت اتصال به شبکه را دارند و این قابلیت که از طریق آن می توان تصاویر دوربین ها را به صورت زنده و یا ضبط شده بر روی کامپیوتر های شبکه مشاهده نمود . این قابلیت دستگاه های NVR به ما این اجازه می دهد تا بتوانیم تصاویر دریافتی و ضبط شده را از طریق شبکه های راه دور و یا اینترنت به نقاط مختلف ارسال نماییم و امکان نظارت و کنترل اماکن از راه دور را داشته باشیم.

 

NVR برایت ویژن

 

 اگر بخواهیم به صورت مثالی ساده دستگاه ضبط تحت شبکه برایت ویژن (NVR) را توصیف کنیم باید بگوییم دستگاه NVR مشابه سرور در سیستم مداربسته شبکه دانست و از طرفی NVR تمامی وظایف DVR را در سیستم ضبط تصاویر دوربین های مداربسته شبکه را بر عهده دار و در کنار آن می توان از این دستگاه به عنوان منبع تغذیه دوربین ها نیز استفاده کرد.

 

طبقه بندی دستگاه ضبط تحت شبکه برایت ویژن (NVR) به چند صورت است ؟

  • دستگاه NVR 4 کانال: قابلیت نصب تا 4 دوربین شبکه
  • دستگاه NVR 8 کانال: قابلیت نصب تا 8 دوربین شبکه
  • دستگاه NVR 16 کانال: قابلیت نصب تا 16 دوربین شبکه
  • دستگاه NVR 32 کانال: قابلیت نصب تا 32 دوربین شبکه

 

قابلیت POE

در مدلهای مختلف دستگاه های برایت ویژن NVR در سبک ،پشتیبانی دوربین های شبکه یا IP قابلیت جدیدی نصب شده است که به اختصار آن را قابلیت POE گفته میشود ، در این قابلیت جدید دیگر نیاز نیست برای هر دوربین ترانس یا سیم کشی برق شود ، بلکه کابل های شبکه وظیفه انتقال برق را به دوربین ها از طریق دستگاه NVR بر عهده دارند

 

NVR-Port

 

قیمتی اقتصادی و مقرون به صرفه

در سایر برند های تولید کننده دستگاه های NVR سوئیچر هایی در کنار این دستگاه به مشتریان با قیمت بالا عرضه میشود ، شرکت برایت ویژن با استفاده از این سوئچر در داخل خود دستگاه NVR ،در واقع بار سنگین این قیمت را از عهده مشتریان بر داشته است و در واقع شما با خرید این دستگاه یک سوئیچر گران قیمت را به رایگان در اختیار دارید .

 

چه نوع هارد با چه مقداری مورد نیاز است ؟

در سایت دو بی کا تلاش شده است تعدادی از برند های برتر هارد را برای کاربران معرفی کند. به طور کلی میزان هارد با توجه به نیاز مشتری و مقدار دوربین های به کار رفته محاسبه میشود .

دستگاه NVR برایت ویژن

 

پهنای باند در دستگاه ضبط تحت شبکه برایت ویژن (NVR) چیست ؟

تمامی دستگاهای NVR قابلیت دریافت و پردازش حد مشخصی از پهنای باند را دارد . با توجه به مقدار پهنای باند دوربین های انتخاب شده و نصب شده در ساختمان باید از دستگاه NVR با پهنای باند مناسب با دوربین ها استفاده کنید.  در واقع باید گفت پهنای باند خروجی دستگاه NVR برایت ویژن به شما نشان می دهد که چند فرد متفاوت می توانند به صورت هم زمان تصاویر دستگاه را در شبکه استفاده کنند.

 

 

 

 

مشخصات کلی کالا
نوع دستگاه

سیستم عامل
مدت زمان ذخیره سازی (حجم هارد)
زبان منو و تاریخ
خروجی تصویر
فرمت بک آپ
قابلیت زوم
قابلیت نصب دوربین های گردان (ptz)
Motion (قابلیت کنترل حرکتی) ندارد
رزولوشن و تعداد فریم
قابلیت اتصال به اینترنت (انتقال تصاویر)
دیگر ویژگی ها