شماره تماس دو بی کا

نصب درب اتوماتیک پارکینگ در شرق تهران

homePage صفحه اصلی نصب جک درب اتوماتیک پارکینگ

نصب درب اتوماتیک

درب اتوماتیک شرق تهران

امروزه یکی از کاربردی ترین ابزارها که برای آسایش و راحتی استفاده از پارکینگ وجود دارد جک برقی اتوماتیک میباشد، شما زمانی به راحتی و کاربردی بودن این محصول پی خواهید برد که در زمان قطع برق میخواهید از درب پارکینگ استفاده کنید آن موقع متوجه میشوید که با دست باز کدن درب پارکینگ چه کار سخت و زمان بری می باشد.

 

اولین و ساده ترین درب برقی پارکینگ در دهه 70 میلادی توسط یک دانشجو اهل "اوهایو" آمریکا اختراع و ساخته شد و او توانست تعدادی از آنها را با یک آگهی در روزنامه به فروش برساند.

 

 

اولین جک های اتوماتیک هیدرولیکی بودند  هزینه ساخت این سیستم ها بسیار گران تمام می شد و فقط طبقه ای قادر به خرید جک اتوماتیک بودند که درآمد بیشتری داشتند ، با گذشت زمان و روی کار آمدن کمپانی های متعدد در ساخت جکهای برقی مهندسین به فکر کم کردن هزینه های تولید برای جکهای برقی و فروش هرچه بیشتر آن افتادند. اما اولین بار سیستم درب برقی پارکینگ در ایران سال 1377 بر روی درب یک کارخانه نصب شد که به صورت بادی و همراه با کمپرسور عمل میکرد که به نام "پنوماتیک " مشهور شد و بین سالهای 83 تا 87 طرفداران زیادی داشت و فقط از همین درب کنترلی فروش میرفت ولی بعداز سال 84 و با ورود کمپانی های سازنده جک برقی به ایران و به خصوص برندهای موفقی مثل " BFT " و " NICE " و " PROTECO " دیگر فروش درب اتوماتیک پنوماتیک رو به زوال رفت و استقبال برای نصب جک برقی بیشتر شد که البته در سه سال گذشته شرکتهای ایرانی مانند "سیماران" و "تکنما" و " الکتروپیک" و "تابا" به دلیل قیمت مناسب وخدمات و گارانتی بسیار خوب عمل کرده اند .

 

درب برقی پارکینگ یا همان جک برقی را میتوان به چند دسته تقسیم کرد ( جک های درب دو لنگه – جک برقی درب تک لنگه - جک برقی درب کشویی یا ریلی – درب برقی زیر سقفی – درب اتوماتیک کرکره ای و مدلهای دیگر که رایج ترین آنها درب برقی لولایی میباشد.

برای نصب در برقی پارکینگی بهتر است به میزان تردد و منطقه جغرافیایی به دلیل سرما و گرما و رطوبت و وزن درب توجه شود و متناسب با آن جک برقی پارکینگ خریداری و نصب گردد.

 

برخی پروژه های نصب جک درب اتوماتیک در شرق تهران:

  • نصب جک پارکینگی (حکیمیه، سازمان آب، مجتمع مسکونی 40 واحدی شماره 8)
  • نصب دوربین مداربسته و درب اتوماتیک (کرشت بالاتر از شن های طلائی)
  • نصب درب اتوماتیک (پردیس فاز 4، مجتمع محلاتی)
  • نصب جک درب اتوماتیک برای بانک ملت در فلکه دوم تهرانپارس واقع در شرق تهران
  • نصب درب برقی مجتمع یاس واقع در شرق تهران
  • نصب جک پارکینگی و دوربین مداربسته در ساختمان اداری 129 واقع در خیابان جشواره در شرق تهران