شماره تماس دو بی کا

نصب آیفون تصویری و درب بازکن های رنگی شرق و شمال شرق تهران

homePage صفحه اصلی نصب آیفون تصویری

نصب آیفون تصویری

فروش و نصب آیفون تصویری و درب بازکن های صوتی و تصویری

 

از کلون پشت درب تا زنگ های بلبلی قدیمی و بعد دربازکن های صوتی همه و همه پایه گذار نسل های امروزی آیفون تصویری می باشند.

 

دردوران قدیم که فن آوری آنقدر پیشرفت نکرده بود شرایط زندگی مشکل تر از دوران امروز ما بود. شما هم قدیم حتما بارها و بارها با شنیدن صدای زنگ درب منزل برای باز کردن درب خانه بلند شده اید بدون آنکه بدانید چه کسی پشت درب منزل شما است، شناس است و یا ناشناس، ولی با گذشت زمان با پیشرفت علم و با ورود دربازکن صوتی به بازار این مشکلات کمتر به چشم می آید، و اما  تاریخچه  بکارگیری آیفون در ایران به چهار دهه قبل باز می گردد. درآن زمان دربازکنی به نام اف اف  با بازاریابی قوی در ایران مشغول فروش به تمام اماکن مسکونی و اداری شد و بعد از آن شرکت ژاپنی آیفون شروع به فعالیت در ایران کرد که هنوز هم مردم ایران دربازکن تصویری را با نام آیفون تصویری میشناسند.

 

 

درب بازکنهای تصویری در بیست سال گذشته بسیار پر طرفدار بوده اند و روز به روز به خریداران  این محصول اضافه میگردند به طوری که امروزه  دربازکن تصویری  از موارد  پراهمیت یک ساختمان به شمار می آید.

 

بعد از شرکت ژاپنی"آیفون"نوبت به شرکت کره ای" کوماکس"رسید که بازار آیفون تصویری را قبضه کند و در این  راستا با گوشیهای سیاه و سفید خود خوب این کار را انجام داد و در همین دوران شرکتهایی مثل" کوکوم " و "سامسونگ" هم فعالیت میکردند ولی نه خیلی زیاد، اما در 5 سال گذشته با زیاد شدن تقاضا و قیمت بالای آیفون های تصویری خارجی شرکتهای ایرانی هم پا به عرصه تولید گذاشتند و با موفقیت زیادی همراه بود به طوری که امروزه اعتماد مردم به این نوع کالای داخلی بسیار بالا رفته است که میتوان گذینه هایی همچون گارانتی و خدمات مناسب، قیمت مناسب و به روز بودن محصولات را در این امر دخیل دانست.

 

 

اما از میان شرکت های تولید آیفون تصویری ایرانی نامهایی همچون "تابا الکتریک" "سیماران" "الکتروپیک" و این اواخر "تک نما" بیشتر به چشم میخورند و فروش خوبی دارند که صد البته کیفیت بالایی هم دارند.

 

از ایفون تصویری میتوان بهره برداری های زیادی کرد امکاناتی مانند گرفتن فیلم و عکس . تغییر ملودی زنگ ، ارتباط داخلی، تنظیم نور دوربین، اتصال به اینترنت، نشان دادن دمای محیط ، ارتباط با نگهبانی و غیره ... که همه اینها در برندهای ایرانی دربازکن های تصویری بنا به سفارش مشتری وجود دارد.

 

مثلاً برای کسانی که ارتباط داخلی خیلی اهمیت دارد می توانند از برند "تک نما" استفاده کنند و یا برای کسانی که می خواهند با سیم کشی قدیمی آیفون تصویری نصب کنند برند" الکتروپیک "نیز پیشنهاد می شود و یا برای کسانی که دنبال عملکرد بهتر و کیفیت تصویر مطلوب و صدای بالاتر هستند بهتر است دنبال نصب آیفونهای تصویری" تابا "و یا "سیماران " باشند.

 

درکل باید گفت که آیفون های تصویری هم برای امنیت و هم برای راحتی و هم برای کاربرد آسان بسیار تکنولوژی مورد پسندی است حتی امروزه دربازکن های تصویری را می توان به برنامه "خانه هوشمند" متصل کرد و حتی به صورت بی سیم از هر کجا خانه که باشید می توانید در را برای مهمان های خود نیز باز کنید.

 

و اما آیفون های تصویری خارجی مانند "سامسونگ" "کوماکس" و یا برندهای خارجی دیگر به علت قیمت بالا به نسبت برندهایی مانند"تابا الکترونیک" و یا "سیماران" و سایر برندهای ایرانی فروش کمتری دارند( شاید به علت بالابودن قیمت و گران بودن آنها) ولی امکانات هوشمند دیگری دارند که در برندهای ایرانی یافت نمی شوند و کیفیت تصویر بالاتری هم نیز دارند در نهایت باید گفت در این پنج سال اخیر برندهای ایرانی بسیار موفق تر از برندهای خارجی برای فروش عمل کردند. فروشگاه "دو بی کا" به عنوان نمایندگی فروش آیفون های تصویری سیماران، تابا، الکتروپیک، تکنما، کوماکس، سوزوکی، سامسونگ و .... در شرق تهران مشول به فعالیت می باشد.

 

آیفون تصویری سامسونگ

برای مثال ما چند نمونه بزرگ از پروژه های دربازکن تصویری انجام شده از شرکت دوبی کا که همگی برندهای ایرانی همچون "تابا و یا سیماران" هستند  به شرح زیر می باشند:

 

پروژه های نصب آیفون تصویری و درب بازکن های رنگی در شرق و شمال تهران:

  • نصب آیفون تصویری 200 واحدی با برند "الکتروپیک" در مجتمع مسکونی یاس (تهرانپارس)
  • نصب در بازکن تصویری مجتمع اداری آرمیس 25 واحدی با برند "تابا" (خ فرجام)
  • نصب دربازکن تصویری مجتمع مسکونی نگین غرب 80 واحدی با برند "تاباالکتریک" (اتوبان حکیم غرب)
  • نصب آیفون تصویری 20 واحدی با برند "سیماران" (ولنجک خ الف)
  • نصب آیفون 16 واحدی تک نما در خیابان اقدسیه
  • نصب درب بازکن تصویری سیماران در 4 بلوک 15 واحدی در پردیس
  • نصب درب بازکن تصویری تابا در مسکن مهر پردیس
  • تجهیز آیفون تصویری مجتمع 64 واحدی واقع در خیابان 206 شرقی تهرانپارس به دربازکن های رنگی سیمارن