شماره تماس دو بی کا

لذت ارسال رایگان و مطمئن در دو بی کا:

دو بی کا جهت ایجاد خریدی آسان و دلپذیر، تمام سفارشات بالای یک میلیون تومان خود را با ارسالی رایگان (توسط ارسال پیک یا از طریق باربری) به مشتریان ارائه می دهد. این ارسال در در روزهای دوشنبه و چهارشنبه هر هفته، پس از پرداخت مبلغ کالا از طریق درگاه بانک و یا انتقال مبلغ به شماره کارت صورت می گیرد.

ارسال رایگان شامل خرید محصولات جک پارکینگ و آیفون تصویری میباشند که هزینه آنها طبق مبلغ مندرج در سایت پرداخت شده باشد. 

ارسال رایگان

تهران:

سفارشات در تهران به وسیله ی پیک ارسال می گردد.شهرستان ها:

  • هزینه ارسال توسط تیپاکس و پست بر عهده مشتری می باشد.
  • سفارشات در تمامی شهرستان ها به وسیله ی باربری ارسال می گردد. (لازم به توضیح است که ارسال از انبار شرکت تا باربری برای سفارشات بالای 500.000 تومان رایگان می باشد)


    ارسال باربری فروشگاه دوبی کا


نماد اعتماد اینترنتی

نمادی که به به فراخور نامش جهت ایجاد اعتماد برای تجارت، خرید و فروش اینترنتی به مشاغلی که صلاحیت آن ها توسط وزارت صنعت و معدن احراز شده باشد اعطا می گردد. و با دریافت این نماد تمامی کسب و کارها اینترنتی تحت نظارت دستگاه های مربوطه خواهند بود.


نماد الکترونیکی فروشگاه دو بی کا

آسوده خاطر خرید کنید

به آسانی تحویل تمامی کالاهایمان را ضمانت می کنیم و بدون تردید پرداخت شما با دریافت کالایتان مواجه می شود. چرا که موفق به دریافت نماد اعتماد اینترنتی از وزارت صنعت، معدن وتجارت شده ایم و این خود دلیلی بر ادعایمان است. پس با خیالی آسوده لذت خریدی آسان را تجربه کنید.ضمانت ارجاع و تعویض:

مشتری میتواند در صورت مشاهده موارد زیر ، کالای خود را حداکٍثر تا 7روز ، پس از تایید کارشناسان فنی دوبی کا به فروشگاه مسترد کند :

  • در صورت دریافت کالای غیراصل
  • در صورت مشاهده هرگونه مغایرت بین کالای دریافتی و کالای سفارش داده شده
  • در صورت مشاهده هرگونه خرابی یا شکستگی که در فرآیند باربری و ارسال صورت گرفته باشد.


ضمانت گارانتی:

دو بی کا اصل بودن گارانتی تمامی محصولات خود را ضمانت می کند.