دربازکن تصویری تابا دو سیم - TVD-1070/2W

 • نسل جدید فناوری دو سیم
 • راه اندازی تنها با 2 رشته سیم
 • 36 ماهه تابا
موجود نیست
تاریخ بروزرسانی : یکشنبه, 13 فروردین 1402
موجود است
آماده ارسال
مقایسه
مشاهده علاقه مندی ها
نقد و بررسی اجمالی

آیفون تصویری دو سیم تابا مدل TVD-1070/2W

شرکت تابا الکترونیک همواره پیشگام تولید انواع آیفون تصویری در بازار ایران بوده است ، این بار با تولید دربازکن تصویری 7 اینچ مدل TVD-1070/2W که دارای قابلیت استفاده از دو سیم به جای 4 سیم را دارد. این قابلیت جدید در زمان نصب بسیار کاربردی است و برای خریدار این محصول که الزاما نیاز به نصب دارد هزینه به مراتب کمتری را برای سیم کشی در بر خواهد داشت.

آیفون تصویری تایا 1070 دو سیم

 

مزایای فناوری دو سیم

فناوری دو سیم تابا که تکنولوژی بی نظیر میباشد که باعث پیشی گرفتن شرکت تابا الکترونیک در بین رقبای داخلی شده است و برتری تابا بر برندهای دیگر باز هم به اثبات رساند، فناوری دو سیم تابا مزایای زیادی را برای خریداران فراهم می آورد ، کاهش چشمگیر هزینه های سیم کشی ، سازگاری با سیم کشی های قدیمی ، نصب آسان و سریع که میتواند هزینه های تمام شده راه اندازی آیفون تصویری بطور قابل ملاحظه ای کاهش دهد.

 

 شرکت تابا مانیتورهای دو سیم خود را به صورت هوشمند و دیجیتال طراحی و عرضه نموده است تا قبل از عرضه فناوری دو سیم تابا فقط آیفون های تصویری تکنما بصورت هوشمند عرضه شده بودند که با 7 رشته سیم برای نصب و راه اندازی نیاز داشتند ولی آیفون تصویری تابا دو سیم با کاهش تعداد رشته سیم برای نصب و راه اندازی آیفون تصویری تکنولوژی بسیار کارآمد و کاربردی را در محصولات خود به کار برده است.

 

دربازکن تصویری 1070 تابا مدل دو سیم دارای قابلیت های فنی به روزی مانند : ارتباط صوتی بین واحدها ( اینتر کام ) ، حافظه عکس برداری و فیلم برداری از فرد پشت درب ، انتخاب زبان ، صفحه 7 اینچ لمسی و ... را دارد.

 

قابلیت استفاده از دو سیم به جای چهار سیم

برای سیم کشی آیفون تصویری دو سیم تابا از رشته سیم‌های کمتری استفاده می‌شود که هم هزینه کمی دارد و هم به راحتی انجام می‌شود. راحتی سیم کشی آیفون دو سیم تابا به این دلیل است که تنها با دوسیم از تمامی امکانات حتی ارتباط بین واحد ها میتوان استفاده کرد و کمتر دچار خرابی می‌شود. به همین دلیل هم در زمان بروز مشکل در سیم کشی آیفون به سادگی می‌توان در مدت زمان کمی ایراد به وجود آمده را رفع کرد.

 

نحوه سیم بندی فناوری دو سیم تابا

نحوه سیم کشی آیفون تصویری 2 سیم تابا

 

نکته بسیار مهم :

 • این فناوری جدید تا 32 واحد کاربرد دارد و این نکته بسیار مهم است چرا که بر اساس این طرح سیم کشی تمامی مجتمع های بزرگ و متوسط را از نظر واحد تحت پوشش قرار میدهد.

 

 

قابلیت های خاص فنی 1070 دو سیم تابا

 • دارای مانیتور 7 اینچ لمسی خازنی
 • دارای کیفیت صدا و تصویر بالا
 • ارتباط داخلی INTERCOM
 • پشتیبانی از دو زبان فارسی و انگلیسی
 • حافظه داخلی تا 200 عکس
 • حافظه خارجی 4 تا 32 گیگابایت
 • بزرگنمایی تصویر
 • دارای حافظه تماس های از دست رفته
 • دارای منو فارسی
 • گارانتی شرکتی معتبر

 

 

ارتباط بین واحدها

برقراری ارتباط با سایر واحدها امروزه دیگر یک نیاز است که در طراحی مانیتور دربازکن 7 اینچ تابا به این قابلیت اشاره شده، دربازکن تصویری 1070 دو سیم به این منظور هر واحدی توانایی ایجاد ارتباط با سایر واحد ها را از طریق دربازکن تصویری دارد این ارتباط تا حداکثر زمان سه دقیقه ای است. در مواقع لازم هر واحد میتواند با نگهبانی به طور مستقیم در ارتباط باشد.

 

حافظه عکسبردای و فیلم برداری

آیفون تصویری تابا الکترونیک مدل TVD 1070/2W دارای حافظه داخلی تا 200 عکس میباشد و قابلیت افزایش تا سقف 16 گیگ را دارد. این آیفون تصویری توانایی ضبط تصاویر تا 1024 عکس و 256 فیلم 15 ثانیه ای با توانایی ضبط صدا میباشد. در نوع خود این مدل دارای بالاترین سطح حافظه ای میباشد.

آیفون تصویری تابا TVD-1070i

 

خدمات و گارانتی

شرکت تابا الکترونیک دارای شبکه سراسری خدمات پشتیبانی فروش در سراسر کشور میباشد و محصولات خود را با گارنتی  36 ماه به بازار عرضه میکند. مدت زمان بالای گارانتی محصولات نشانگر کیفیت بالای آنها میباشد. در بین تولید کنندگان سیستم های حفاظتی در ایران برند تابا دارای بهترین سیستم خدمات پس از فروش در ایران میباشد. آیفون تابا در تمامی ایران دارای نمایندگی میباشد و در زمان نیاز کافی است با یک تماس از این خدمات بهره مند شوید.

 

نحوه تعیین آدرس مانیتور ها جهت نصب و ره اندازی

در دربازکن تصویری دو سیم تابا TVD-1070/2W شماره واحدها با دیپ سویئچ که در پشت مانیتور قرار دادر تعریف میشود، برای تعریف شماره واحدها 8 بیت دیپ سوئیچ در پشت هر مانیتور قرار دارد که با توجه به جدول زیر باید برای هر واحد دیپ سوئیچ آن را مشخص نمود.

 

شماره واحد کد دیپ سوئیچ
1 0000 0000
2 0000 1000
3 0000 0100
4 0000 1100
5 0000 0010
6 0000 1010
7 0000 0110
8 0000 1110
9 0000 0001
10 0000 1001

طبق جدول فوق که کامل ان در بسته آیفون دو سیم تابا موجود است واحدها را تعیین آدرس می نماییم.

 

تصویر پشت مانیتور تابا TVD-1070/2W

پشت مانیتور تابا 1070

 

 

 

 

جمع بندی نهایی

خرید آیفون تصویری تابا دو سیم در واقع یک انتخاب موفق میباشد که از نظر ظاهری این مدل دارای طراحی بسیار زیبا با مانیتوری رنگی و بزرگ میباشد و از نظر فنی نیز جزو مدل های خاص برند تابا میباشد که تمامی امکانات این برند را شامل میشود و از سیستم خدمات یک پارچه و سراسری در ایران استفاده میکند.

 

نکته بسیار مهم

نکته مهم که قبل از خرید آیفون 2 سیم تابا 1070 به آن شاره کنیم این است که وقتی شما قصد تهیه سیستم دو سیم را دارید، کل سیستم شما اعم از مانیتور داخل واحد ، پنل زنگ جلوی درب و ترانس آن باید همگی دو سیم باشند ، و فناری دو سیسم به هیچ وجه با مانیتور ها و پنل و ترانس عادی تابا سازگاز و همسان نمیباشد، پس حتما در سفارش خود دقت فرمایید کارشناسان دو بی کا هموازه اماده مشاوره و راهنمایی شما خریداران مهترم هستند.

 


نقاط قوت

 • کاهش هزینه سیم کشی تا 80 درصد
 • سازگار با سیم کشی های قدیمی
 • ارتباط کلیه واحدها با هم و واحئد نگهبانی (اینترکام)
 • نصب آسان و سریع

 

نقاط ضعف

 • در این سیستم فقط دو مانیتور بطور همزمان میتوانند تصویر داشته باشند
 • عدم پشتیبانی از پنل دوم


پرسش و پاسخ
ارسال پرسش