نقد و بررسی برند جک برقی محک Mahak Review

جک درب پارکینگ محک Mahak

خرید انواع جک پارکینگ محک (Mahak) شامل بازو کوتاه (40cm) ، بازوی متوسط (50cm) و بازو بلند (60cm) مناسب برای انواع درب دو لنگه و درب تک لنگه با ولتاژ 220 ولت با بهترین قیمت در دوبیکا، در ادامه به معرفی جک دربازکن محک می پردازیم.

کدام یک از جک های محک برای درب من مناسب است؟

جک محک در سه مدل با اندازه های متفاوت عرضع میگردد، که با توجه به وزن و اندازه درب باید هر مدلی که مناسب تر را انتخاب نمود.

جک محک بازو کوتاه (طول بازو 40 سانتیمتر) : مناسب برای درب های هر لنگه حداکثر 2 متر و وزن هر لنگه حداکثر 380 کیلوگرم

جک محک بازو متوسط (طول بازو 50 سانتیمتر) : مناسب برای درب های هر لنگه حداکثر 3 متر و وزن حداکثر حداکثر 450 کیلوگرم

جک محک بازو متوسط (طول بازو 60 سانتیمتر) : مناسب برای درب های هر لنگه حداکثر 4 متر و وزن حداکثر حداکثر 500 کیلوگرم

 

 

شرکت محک

شرکت محک یکی از زیر مجموعه های شرکت تکنماست ، تکنما سال هاست که در زمینه تولید و عرضه محصولات آیفون تصویری یکی از برند های شناخته شده می باشد و با ورود به بازار تولید جک درب اتوماتیک ، بنام محک (Mahak) را برای تولیدات خود انتخاب نمود.

 

 

قیمت جک درب اتوماتیک محک

قطعا یکی از اصلی ترین مؤلفه های خرید یک کالا قیمت و ارزش محصول نسبت به بهای پرداخت شده می باشد. امروزه بدلیل بالا رفتن و نوسانات ارز باعث شده است تا قیمت جک های خارجی بیشتر از ارزش واقعی آنها باشد.

بنابراین شرکت های داخلی سعی می کنند تولیدات خود را با بالا ترین کیفیت و کمترین قیمت به دست مشتریان خود برسانند. تکنما به عنوان یکی از مشهور ترین تولید کنندگان این حوزه سعی نموده قیمت جک پارکینگ محک را با پایین ترین قیمت و بیشترین کیفیت به هموطنان عزیزمان برساند و بازار بیشتری را برای خود دست و پا نماید.

 

نصب جک بازویی محک

یکی از شایع ترین دلایل خرابی جک های پارکینگی نصب اشتباه و غیر اصولی آنهاست. بنابراین اگر بخواهیم که طول عمر جک بازویی محک افزایش یابد و دچار خرابی  جک نشوید باید یک نصب اصولی و حرفه ای انجام دهید تا کمترین فشار به جک متحمل شود. پس پیشنهاد می کنیم که حتما از نصابان خبره و حرفه ای شرکت و تکنسین های فروشگاه اینترنتی دو بی کا استفاده نمایید تا متضرر هزینه های اضافی نشوید.

 

نمایندگی جک پارکینگ محک (تکنما)

فروشگاه اینترنتی دو بی کا به عنوان یکی نمایندگی جک محک ، تمام محصولات تکنما را اعم از آیفون تصویری ، پنل تصویری و جک بازویی با گارانتی اصلی و معتبر شرکتی و بصورت پلمب و با پایین ترین قیمت به مشتریان عزیز خدمت رسانی می نماید و شما نگرانی از بابت خرید جنس اصل نخواهید داشت.

 

گارانتی محک

گارانتی یک محصول علاوه بر اینکه باعث دلگرمی می شود، می تواند نشان دهنده اعتماد تولید کننده به محصول خود باشد و این یک نقطه مثبت به حساب می آید. از این رو تکنما 24 ماه ضمانت را برای اجناس خود در نظر گرفته که مدت زمان بسیار مناسبی برای سنجیدن عیار آن است.

اطلاعات بیشتر ...