نقد و بررسی برند جک برقی یال Review

جک یال Yaal : کیفیت ، کارایی ، گارانتی تعویض ، خدمات پس از فروش همه واژگانی هستند که در وصف جک پارکینگی یال باید به آن اشاره نمود. این شرکت تولید کننده درب اتوماتیک ایرانی در مدت زمان کوتاه حضور خود در بازار جک درب پارکینگ توانسه نام و برند خود را جزو بهترین ها به حساب آورد.

 

قیمت جک یال

تنوع و قیمت جک یال برای انواع درب های ریلی ، دو لنگه و تک لنگه رده قیمت میانه را در بین محصولات درب اتوماتیک پارکینگ به خود اختصاص داده است و این قیمت در کنار کارایی و کیفیت و از همه مهمتر گارانتی و خدمات پس از فروش انتخابی مناسب برای خرید درب پارکینگ می باشد.

 

خرید جک یال

شما با تماس با کارشناسان مجموعه دو بی کا و پس از کارشناسی ، میتوانید جک برقی یال مناسب با درب ساختمان خود را انتخاب نمایید و با خرید از نمایندگی جک یال با اطمینان از قیمت و خدمات نصب ، خرید خود را انجام دهید.


 

تنوع محصولات

شرکت یال تولیدات خود را با جک بازویی دو لنگه یال در مدل های X1 و X2 آغاز و عرضه نمود، سری جدید درب پارکینگ یال با نام پریم Prim با کورس های 60 و 70 و جک تک لنگه یال (مخصوص درب های تک لنگه) پرایم با کورس استثنایی 80 سانتی متر میتواند درب هایی تا وزن یک تن را جایجا نماید، جک ریلی یال با جابجایی درب هایی تا طول 15 متر با وزن 1500 کیلوگرم به راحتی میتواند انواع درب اتوماتیک ریلی را جابجا نماید.


 

گارانتی جک یال

در بین مدل های درب اتوماتیک پارکینگ محصولات یال با دارا بودن گارانتی تعویض در خدمات ، خود را یک سرو گردن از سایر برندها بالا کشیده است. برخی مدل ها دارای گارانتی 3 ساله و سری جدید جک های یال دارای گارانتی 5 ساله هستند که در نوع خود بی نظیر هستند.

 

برای دریافت مشاوره تخصصی و کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید جک یال می توانید با تیم فنی و فروش دو بی کا تماس حاصل فرمایید.

کارشناسان ما مشتاقانه منتظر پاسخگویی به سولات شما می باشند

اطلاعات بیشتر ...