نقد و بررسی برند آیفون تصویری Review

آیفون تصویری اختصاصی من کدام است؟

خرید آیفون تصویری

آیفون تصویری امروز به یک نیاز منازل ما تبدیل شده ، مسلما در دنیای رنگارنگ ما که بنا بر تفاوت رنگ ، شکل و ویژگی های ظاهری مختلف انسان ها بنا شده است زندگی فردی نیز به سویی می رود که این سلایق و علاقه های شخصی در آن نمود کند و امروزه ما در انتخاب اجزای زندگی پیرامون خود نیز سبک خود را داریم که ممکن است با دیگران یکی و یا کاملا متفاوت باشد.

 

به طیف گسترده ای از محصولات الکترومکانیک و هیدرولیک که بصورت خودکار جهت باز و بسته شدن گیت های ورودی به کار می روند اطلاق می شود. درب های اتوماتیک انواع مختلفی را شامل می شوند (چه از نظر نوع و چه عملکرد) که هر یک کارکرد و کاربرد خاص خود را دارند و با توجه به نیاز اقدام به خرید یک اتوماسیون جک درب پارکینگ مناسب نمایید.

 

ما این تاثیر را مدیون پیشرفت علم و فناوری و افزایش دامنه انتخاب در زندگی روزمره هستیم

 

در این مقاله میکوشیم تا شما را از انتخاب اجباری یک آیفون صوتی با صدای بوق یکسان خارج کرده وبه دنیای پهناور و رنگارنگ آیفون های تصویری امروزی با قابلیت های منحصر به فرد شخصی سازی ببریم که حتی در مدل های یکسان تفاوت های فردی ایجاد می کند.

 

مواردی که در جدول زیر قرار گرفته است همان مواردی است که در قیمت محصول موثر است:

 

ویژگی

گرانتر↑

ارزانتر↓

اندازه نمایشگر

بزرگتر

کوچکتر

حافظه عکس و فیلم

داخلی و خارجی

ندارد

گوشی دهنی

ندارد

دارد

ارتباط داخلی

دارد

ندارد

ملودی

با کارت حافظه و دلخواه

ملودی پیش فرض

اتصال به سایر پنلها

دارد

ندارد

اتصال به گوشی هوشمند

دارد

ندارد

فراخوانی آسانسورو باز کردن  جک درب

دارد

ندارد

دکمه

لمسی

غیر لمسی

 

مسلما در دنیایی که ماهیت هرچیزی را ارزش مالی آن تعیین می کند اولین نکته در تهیه هر محصول هزینه ای است که برای آن صرف می شود. اگر بازه ی قیمت آیفون تصویری خود را مشخص کرده اید وقت آن است آپشن های مختلف آیفون تصویری را بهتر بشناسیم در این راه ارتباط با مشاورین دو بی کا مسیر شما را در انتخاب درست و متناسب با نیازتان هموار میکند.


آیفون تصویری

اندازه نمایشگر

مسلما اندازه نمایشگر هرچقدر بزرگتر باشد ویژگی های تصویری که نمایش میدهد بارزتر و جزئیات پیرامون آن بیشتر است علاوه بر این صفحه نمایشگر نقش بسزایی در کیفیت تصویر مراجعه کننده دارد که این ویژگی در هنگام ثبت تصویر بسیار مهم است. برخی مدل های بازار از صفحه نمایش LCD و بعضی دیگر از صفحه نمایش LED بهره میبرند، که مانتیور با صفحه نماش LED کیفیت تصویر بالاتری را ارائه می دهند.

به طور کلی مانیتور ها از سایز کوچک 2.5 اینچ شروع میشود و به ترتیب شامل 3 اینچ ، 3.5 اینچ ، 4 و 4.3 اینچ ، 5 اینچ ، 7 اینچ ، 10 اینچ میباشد . دربازکن های 10 اینچ تنها در برند تابا و برند الکتروپیک موجود میباشد.

 

حافظه عکس و فیلم

اگر بخواهیم قابلیت ثبت عکس و فیلم را در آیفون تصویری با نمونه مشابه مقایسه کنیم دقیقا همانند answering  تلفن عمل می کند. که در مواقعی که شما در منزل یا محل کار حضور ندارید با ثبت تصویر فرد مراجعه کننده شما را از حضور او مطلع می نماید که مسلما برای ثبت این تصاویر و فیلم ها احتیاج به حافظه می باشد که این حافظه می تواند داخلی باشد یعنی در داخل آیفون امکان ذخیره سازی است و یا با افزودن SD کارت باشد. که امکان افزون کارت حافظه قابلیت های دیگری نیز به همراه دارد. که از آن جمله به ذخیره فیلم 15 ثانیه ای از مراجعه کننده همراه با صدا اشاره نمود.

 

گوشی متصل به آیفون تصویری

مسلما وقتی تمام ابزارهای هوشمند به سمت کاربری آسان می روند درب بازکن تصویری نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد و این قابلیت را دارد تا با فشردن یک دکمه بدون برداشتن گوشی با بلندگو و میکروفن قدرتمند تعبیه شده در آیفون تصویری مکالمه ای آسان و در عین حال با کیفیت را با مراجعه کننده برقرار کرد.

 

ارتباط داخلی (Intercom)

ممکن است برای شما پیش آمده باشد که احتیاج به ارتباط با نگهبانی را داشته باشید و یا بخواهید با سایر طبقات مکالمه کنید شاید با خود بگویید تلفن همراه برای این امر اختراع شده است اما وقتی هزینه های مکالمه طولانی مدت را در نظر بگیرید این گزینه برای شما نه تنها افزایش قیمت نیست بلکه در طولانی مدت سودآور نیز می باشد. با ویژگی اینترکام دربازکن تصویری میتوانید با واحد نگهبانی و یا با سایر واحدها ارتباط صوتی از طریق آیفون تصویری خود برقرار کنید.

 

ملودی به سبک دلخواه

آیفون های تصویری یا اصطلاحا دربازکن های تصویری به دو گروه عمده از نظر داشتن ملودی تقسیم میشوند : گروه اول دربازکن های تصویری با یک ملودی پیش فرض گروه دوم دربازکن های تصویری با چند ملودی پیش فرض. داشتن قابلیت انتخاب بین چند ملودی برای یک آیفون تصویری یک امتیاز محوسوب میشود. در بیشتر تولیدات برند و سیماران و حتی برند های معروف تر مانند الکتروپیک نیز قابلیت تغییر ملودی در آیفون های خود را قرار داده اند تا قابلیت بهتری را برای کاربران ایجاد کنند. اما در تولیدات برند تابا الکترونیک فقط امکان استفاده از یک ملودی پیش فرض فراهم است.

 

اتصال به سایر پنل ها و یا دوربین مداربسته

ممکن است واحد شما به گونه ای باشد که بین شما و مراجعه کننده دو یا چند درب ورودی باشد پس در این شرایط شما احتیاج دارید تا برای کاهش هزینه ها و سرعت عمل بیشتر هردو درب را با دو پنل مجزا با یک درب بازکن رنگی باز نمایید.

و یا حتی تمایل داشته باشید به جای پنل آیفون خود را به دوربین های مدار بسته دیگر وصل نمایید تا از محیط های دیگر مانند پارکینگ و یا انباری خود تصویر داشته باشید این جاست که به این ویژگی کارآمد در کنار سایر کاربردها احتیاج دارید تا هم در وقت صرفه جویی شود و هم امنیت بیشتر فضای سکونتتان را بدنبال دارد.

در آیفون تابا TVD-1910 این امکان فراهم است که 6 دوربین مداربسته را درب بازکن رنگی خود متصل نمایید.

 

اتصال به گوشی هوشمند

در دنیای هوشمند امروز که کلیه لوازم و وسایل به سمت هوشمند شدن پیش می روند مسلما اتصال به تلفن همراه هوشمند شرایطی را ایجاد می کند تا شما بتوانید از راه دور از حضور لحظه ای فرد مراجعه کنده با خبر شوید و یا درب را برای او باز نمایید که برای افرادی که ممکن است با این شرایط برخورد داشته باشند این گزینه قابل تامل است.

درب بازکن های رنگی Simaran HS-78/wifi ، Taba TVD-1910 ، Taba TVD-2070 قابلیت انتقال تماس روی تلفن همراه بهره میبرند.

 

فراخوانی آسانسور و یا باز کردن درب اتوماتیک

اگر برای شما زمان در اولویت است پس تمایل دارید از هدر رفتن آن به هر قیمتی بکوشید و وقت خود را در انتظار بالا آمدن آسانسور و سوار شدن نیز از دست ندهید.

گاهی  ممکن است , برای یافتن ریموت پارکینگ خود بیش از حد وقت از دست داده باشید و تمام روز این مسئله شمارا آزرده خاطر نماید.

به بیان بهتر اگر بدنبال موازی سازی چند کاربری با آیفون تصویری خود هستید این گزینه پیشنهاد ما بشماست که علاوه بر ویژگی اولیه آیفون تصویری قابلیت فراخواندن آسانسور به طبقه شما و یا باز کردن درب اتومات ورودی را برای شما فراهم می نماید.

درب بازکن الکتروپیک  مدل های1096  و دربازکن ده اینچ الکتروپیک 793 و مدل های سری TK سیماران از این آپشن پشتیبانی می نمایند.

 

دکمه لمسی و یا غیر لمسی

مدت زمان زیادی از ورود گوشی همراه و همگانی شدن آن نگذشت که با ورود گوشی لمسی به بازار لمسی بودن آن اهمیت یافت و امروزه این ویژگی یعنی تمام  لمسی بودن نه تنها در تلفن همراه مورد توجه است بلکه در تمام ابزار و وسایلی که دائما با آنها سرو کار داریم به یک گزینه بسیار مهم تبدیل شده است و در آیفون تصویری این قابلیت به صورت تمام لمسی بودن صفحه نمایش و یا لمسی با چند دکمه غیر لمسی طراحی می شود. که این ویژگی آیفون را در زمره آیفون های خاص قرار می دهد.

 

قابلیت های پنل (کدینگ و کارتی)

مسلما برای برخی آیفون تصویری ها امکان اتصال به پنل از برند دیگر میسر نیست پس لازم است برای آیفون تصویری با قابلیت های ویژه بالا پنلی در خور طراحی و تولید شود که این پنل ها نیز با توجه به تعداد طبقات , کدینگ ( اختصاص کد برای هر واحد) و یا معمولی بودن (اختصاص زنگ برای هر واحد) و ویژگی های دوربین (دامنه نمایش دوربین , قابلیت دید در شب و کیفیت تصویر برداری آن) و در نهایت طراحی زیبای آن انتخاب می شود.

پنل های تصویری با قابلیت بازکردن درب از طریق کارت FRID و یا NFC دیگر در تمامی برندها یافت میشود و با توجه به نیاز خود میتوانید پنل تصویری خود را کارتی سفارش دهید.

 

جمع بندی

اکنون که تمام آپشن های یک آیفون تصویری را برای شما شرح دادیم می توانید بر حسب نیاز خود یک گزینه انتخاب نمایید.

نکته قابل توجه این است که شرکت های داخلی با تسلط بر دانش روز همگام با برندهای خارجی در این زمینه پیش می روند که علاوه بر برآورده کردن نیاز های شما باعث میشود به اقتصاد داخلی کمک شایانی شود که این امر برای شما خالی از لطف نیست چرا که محصولات تولید داخل برای خدمات پس از فروش شرایط و امکانات دسترسی بهتری را ایجاد می کند.

برخی از برندهای دربازکن تصویری داخلی که خود را در بازار داخل و در بعضی بازارهای بین المللی ثابت کرده اند می توان از تابا ، تکنما ، سوزوکی ، سیماران و الکتروپیک نام برد که علاوه بر کیفیت به تکنولوژی روز مجهز شده اند.

اما در پایان بهتر است بدانید مشاورین دو بی کا با اطلاعات کامل خود در خدمت شما هستند تا به تمام سوالات شما پاسخ دهند و شمارا در انتخاب بهترین گزینه راهنمایی نمایند.

برای دریافت مشاوره تخصصی و کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید می توانید با تیم فنی و فروش دو بی کا تماس حاصل فرمایید.

کارشناسان ما مشتاقانه منتظر پاسخگویی به سولات شما می باشند

اطلاعات بیشتر ...