با توجه به نوسانات ارز ، قبل از ثبت سفارش هماهنگ بفرمایید
شماره تماس دو بی کا

جک پارکینگ پرایم Prime

  صفحه اصلی محصولات

جک پارکینگی پرایم Prime یکی از زیر مجموعه های محصولات شرکت یال می باشد. شرکت یال تولید کننده جک های بازویی و ریلی می باشد سری جک های دو لنگه پرقدرت خود را بنام پرایم (Prime) نامگذاری نموده است.

پرایم از قدرت بالاتر و کیفیت بیشتری برخوردار است که آن را هم تراز درب های اتوماتیک خارجی قرار داده است. در ادامه به معرفی بیشتری از آنها می پردازیم پس با ما تا انتها همراه باشید.

 

معرفی کمپانی پرایم Prime (یال)

گروه یال درب مدرن از سال 1383 با هدف ارئه ی بهترین خدمات در زمینه جک پارکینگ پا به عرصه گذاشت. برای ارائه ی یک محصول بی نقص و با کیفیت ابتدا باید تمامی معایب و مزایای کالاهای هم نوع را پیدا کرد و از آنها برای تولید یک محصول استثنایی استفاده نمود به همین خاطر گروه یال درب مدرن در ابتدا، با استفاده از بهترین نصاب ها اقدام به نصب و راه اندازی انواع جک های پارکینگی نمود تا فن این کار را بیاموزد و آن را در دنیای واقعی درک کند تا تمامی مشکلات احتمالی و مزایای انواع جک ها را پیدا کند.

گروه یال درب مدرن به کمک مهندسین توانای ایرانی و با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و همچنین درک بالا از نیاز مشتری در سال 1392 با افتخار اقدام به تولید جک پارکینگ صد درصد ایرانی با کیفیتی کم نظیر نمود و پس از گذشت یکسال و گذر از امتحان های استاندارد و فنی در سال 1393 محصولاتش را روانه بازار کرد.

مطالب بیشتر ...