نقد و بررسی برند جک پارکینگ پرایم Prime Review

جک پارکینگی پرایم Prime یکی از زیر مجموعه های محصولات شرکت یال می باشد. شرکت یال تولید کننده جک های بازویی و ریلی می باشد سری جک های دو لنگه پرقدرت خود را بنام پرایم (Prime) نامگذاری نموده است.

پرایم از قدرت بالاتر و کیفیت بیشتری برخوردار است که آن را هم تراز درب های اتوماتیک خارجی قرار داده است. در ادامه به معرفی بیشتری از آنها می پردازیم پس با ما تا انتها همراه باشید.

 

معرفی کمپانی پرایم Prime (یال)

گروه یال درب مدرن از سال 1383 با هدف ارئه ی بهترین خدمات در زمینه جک پارکینگ پا به عرصه گذاشت. برای ارائه ی یک محصول بی نقص و با کیفیت ابتدا باید تمامی معایب و مزایای کالاهای هم نوع را پیدا کرد و از آنها برای تولید یک محصول استثنایی استفاده نمود به همین خاطر گروه یال درب مدرن در ابتدا، با استفاده از بهترین نصاب ها اقدام به نصب و راه اندازی انواع جک های پارکینگی نمود تا فن این کار را بیاموزد و آن را در دنیای واقعی درک کند تا تمامی مشکلات احتمالی و مزایای انواع جک ها را پیدا کند.

گروه یال درب مدرن به کمک مهندسین توانای ایرانی و با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و همچنین درک بالا از نیاز مشتری در سال 1392 با افتخار اقدام به تولید جک پارکینگ صد درصد ایرانی با کیفیتی کم نظیر نمود و پس از گذشت یکسال و گذر از امتحان های استاندارد و فنی در سال 1393 محصولاتش را روانه بازار کرد.

تنوع محصولات جک برقی پرایم

پرایم برای کامل کردن محصولات خود و احترام به حقوق مشتریان و رضایت آنان ، جک های متنوعی با قدرت های متنوع و برای درب های گوناگون طراحی و تولید کرده است. جک پارکینگ پرایم از درهای سبک دو لنگه تا درهای فوق سنگین تک و دو لنگه برای هر کدام محصولی خاص ارائه کرده است. لازم به توضیح است که تفاوت در جک هایی بازویی پرایم فقط در طول شفت (بازوی) آنها می باشد و موتور همگی یکی می باشد. 

 

محصولات جک پرایم

 

انواع جک پرایم Prime

جک درب پارکینگ پرایم P3

جک درب پارکینگ P3 پرایم با طول شفت 40 سانتی متر قادر است درهایی با طول حداکثری 3 متر برای هر لنگه و وزن 400 کیلوگرم را جابجا نماید. این جک پرایم برای مناسب برای درب منازل مسکونی با ابعاد نرمال و متوسط می باشد.

جک درب پارکینگ پرایم P2

P2 با شفت بلند تر از P3 دارای کورس 50 سانتی متری می باشد و برای درب های تا طول هر لنگه 4 متر و وزن 500 کیلوگرم را جابجا می نماید.

جک درب پارکینگ پرایم P1

جک پرایم پی 1 ، دارای کورس 60 سانتی می باشد و برای درب های مسکونی با ابعاد بالا یا درب کارخانه ها مناسب می باشد و توان جابجایی درب هایی تا طول 4 متر و وزن 500 کیلوگرم برای هر لنگه درب مناسب می باشد.

جک تک لنگه پرایم کاستومایز - Prime Customize

در پایان می رسیم به قوی ترین جک پارکینگ ایرانی که اولین نمونه است که در میان جک های ایرانی و خارجی مختص درب های تک لنگه تولید شده است. یال پرایم تک لنگه Prime Customize (سری جدید) دارای شفت 70 سانتی و مناسب برای درب های تک لنگه تا طول 8 متر و وزن 1000 کیلوگرم است. این مدل قوی ترین و باکیفیت ترین جک الکترومکانیک ایرانی است که توسط شرکت یال ساخته شده است.

 

قیمت جک برقی پارکینگ پرایم

بدلیل استفاده از کیفیت بالا و قدرت بسیار عالی محصولات Prime قیمت آن کمی بالاتر از برند های ایرانی است که دلیل آن هم قدرت و کیفیت آن است. فروشگاه اینترنتی دو بی کا نماینده فروش جک پارکینگی یال تمامی اجناس شرکت را با پایین ترین قیمت و با گارانتی اصلی و معتبر شرکتی تقدیم مشتریان خود می نماید.

 

هزینه نصب جک پارکینگ 

یکی از ایراداتی که به خریداران وارد است. این است که با صرف هزینه بالا برای خرید جک به دنبال پایین ترین هزینه نصب می باشند. در صورتی که به اصولی نصب شدن و توسط تکنسین مجرب توجهی ندارند. و ما به عنوان نمایندگی فروش شاهدیم که مشتریان زیادی با هزینه پایین تر از تعرفه و توسط نصابان نامعتبر و بدون تخصص کافی اقدام به راه اندازی جک می نمایند که طی گذشت چند ماه از خرابی بدلیل نصب نادرست و غیر اصولی اظهار پشیمانی می نمایند. لذا اکیدا پیشنهاد میکنیم از نصابان شرکتی و یا نصابان متخصص برای افزایش کارایی و راندمان محصول استفاده نمایید.

 

گارانتی جک پرایم

گارانتی بلند مدت 36 ماهه کمپانی یال پرایم باعث می شود تا شما به کیفیت این کالا بیشتر اعتماد نمایید چراکه هیچ شرکتی برای اجناس بی کیفیت گارانتی بلند مدت 3 ساله ارائه نمی دهد و این از اطمینان آن برند نسبت به کالا تولید شده است که این ضمانت را به شما خواهد داد که کالا خریداری شده قرار نیست به این زودی ها خراب شود.

اطلاعات بیشتر ...