نقد و بررسی برند جک برقی میلان - Milan Review

محصولات جک پارکینگی میلان Milan با استقبال خوبی در بازار داخلی همراه شده است. تولید با کیفیت و قیمت مناسب و توجه به نیاز بازار از مهمترین دلایل محبوبیت این برند می باشد. جک میلان با طراحی ایتالیایی بسیار شبیه به نمونه های خارجی از جمله محصول پروتکو ایتالیا می باشد. قدرت و توان بالای موتور جک دربازکن میلان در عین ظرافت و زیبایی ساخت هم می تواند از دیگر ویژگی های آن باشد.

شرکت میلان در تولیدات خود توجه بسیار زیادی به شفت یا محور شده است. شفت یا محور عضو دورانی یا رفت و برگشتی است که برای انتقال نیرو و گشتاور بکار می‌رود و کلیدی ترین قسمت یک جک درب پارکینگ می باشد که اگر از کیفیت مطلوبی بهره نبرده باشد خرابی زود هنگام جک برقی قطعی است در درب اتوماتیک میلان شفت ها برای کارایی بهتر با لایه ای از کروم پوشیده می شوند که ضد زنگ است و باعث می شود تا در شرایط آب و هوایی متفاوت هیچ تغییرعملکردی نداشته باشد و سال ها عمر کنند.

 

معرفی مدل های جک میلان

به اختصار سه محصول جک بازویی Milan که با ولتاژ 220 ولت و توان 280 وات تا دمای منفی 20 و تا مثبت 55 درجه کار می کنند را بررسی خواهیم کرد:

 

  • جک پارکینگی میلان 400

جک میلان 400 قابلیت کارکرد برای درب های پارکینگ تا وزن 350 کیلوگرم تا طول 2.75 متر هر لنگه درب و کورس بازو 445 میلیمتر و شفت 40 سانتی متر تا زاویه 110 را دارد، باز شدن درب پارکینگ به مدت 22 ثانیه طول خواهد کشید.

 

  • جک پارکینگی میلان 500

جک میلان 500 قابلیت برای درب های پارکینگ تا وزن 250 کیلوگرم تا طول 3.50 متر هر لنگه درب و کورس بازو 545 میلیمتر تا زاویه 110 را دارد، باز شدن درب پارکینگ به مدت 27 ثانیه طول خواهد کشید.

 

  • جک پارکینگی میلان 600 سفارشی

جک میلان 600 قابلیت کارکرد برای درب های پارکینگ تا وزن 250 کیلوگرم تا طول 4 متر هر لنگه درب و کورس بازو 645 میلیمتر تا زاویه 110 را دارد، باز شدن درب پارکینگ به مدت 32 ثانیه طول خواهد کشید.

لازم به توجه است که جک درب پارکینگ میلان 600 سفارشی است و در صورت خرید دو بی کا نمایندگی جک میلان این محصول را تهیه و در اختیار شما قرار خواهد داد.

تمامی جک های میلان تا 480 بار در 24 ساعت قابل استفاده هستند.

قیمت جک بازویی میلان

 درانتها به بررسی قیمت جک پارکینگی میلان می پردازیم.

قیمت جک درب پارکینگ میلان باتوجه به ویژگی های ذکر شده و کارایی بالا جزء مقرون به صرفه های بازار است که قابل رقابت با محصولات درب اتوماتیک تابا و سیماران و یال می باشد. توجه زیاد به کیفیت ساخت و داشتن استاندارد های جهانی IP45 ، طراحی به روز ایتالیایی ، داشتن 30 ماه گارانتی محصولات و خدمات پس از فروش 24 ساعته و بسته بندی قدرتمند و چند لایه با ضربه گیری بالا از ویژگی های تاثیر گذار شرکت میلان در رقابتی شدن درب های اتوماتیک آن می باشد.

 برای خرید جک میلان و دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش دو بی کا تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات بیشتر ...