نقد و بررسی برند جک برقی ویرا Vira Review

محصولات جک پارکینگی ویرا Vira نمونه ی یک کالا ی با کیفیت و لوکس داخلی با قیمت مناسب است.در حال حاضر با پیشرفت های شگرف که در صنعت ایجاد شده ، خریداران به دنبال جک اتوماتیک پارکینگ لوکس و با کیفیت هستند که علاوه بر کارکرد مناسب و عمر طولانی، زیبایی هم سطحی با دیگر لوازم استفاده شده در منازل ، سازمان ها و ادارت داشته باشد و به علاوه بتواند در بطن زیبایی و کیفیت ساخت بالا ، امنیت قابل قبولی را ارائه دهد.

 

  • معرفی محصولات جک ویرا Vira

در جک درب پارکینگ ویرا توجه ویژه ای به ارائه ی استاندارد های به روز جهانی شده است که در جهت اطلاعات دقیق تر به کاربران نسبت به اصطلاحات مبهم بازاریابی از جمله قابلیت های محافظتی می باشد. IP64 یک مدرک محکم برای استناد به کیفیت بالای جک های درب اتوماتیک ضد آب ویرا می باشد.

از جمله محصولات پرفروش جک برقی ویرا می توان به سه مدل زیر اشاره نمود.

 

  • جک درب پارکینگ ویرا FARO-400

جک درب  پارکینگی ویرا مدل FARO-400 برای درب هایی تا وزن هر لنگه 400 کیلوگرم وتا طول 3 متر مناسب می باشد و با داشتن کورس بازو 40 سانتی متری گزینه ی مناسب برای استفاده ی مسکونی می باشد.

 

 

جک درب پارکینگ ویرا FARO-500

 

جک  اتومات پارکینگی ویرا مدل FARO-500 برای درب هایی تا وزن 500 کیلوگرم تا طول 4 متر هر لنگه درب مناسب می باشد و با داشتن کورس بازو 50 سانتی متر برای استفاده درب های پارکینگ سنگین مسکونی و ادارات مناسب می باشد.

 

 

جک درب پارکینگ ویرا FARO-800

 

جک  درب اتومات ویرا مدل FARO-800 برای درب هایی تا وزن هر لنگه 800 کیلوگرم تا طول 8 متر مناسب است و با داشتن کورس بازو 80 سانتی متر گزینه ی قدرتمندی جهت استفاده در درب های بسیار سنگین سازمان ها می باشد.

 

هر سه مدل جک برقی ویرا از توان موتور بسیار بالایی برخوردار هستند که با ولتاژ 220 ولت ، سنگین ترین درب های پارکینگ را به راحتی و سرعت مناسب باز و بسته می کنند.

 

  • قیمت جک ویرا

قیمت جک اتوماتیک Vira با توجه به قابلیت های مناسبی که در توضیح و بررسی کامل هر کدام از محصولات بیان شده کاملا مورد رضایت است و با توجه به مقاومت بسیار بالا و داشتن IP64 ضد آب ، که برای یک جک برقی فراتر از انتظار هم می باشد می توان حتی برای مناطق با بارندگی شدید و آب و هوای مرطوب جک برقی اتومات ویرا را استفاده کرد.

طراحی لوکس به سبک اسپانیا و داشتن ویژگی های منحصر به فردی مثل چراغ LED  با نور زیاد بر روی بدنه جک که در هنگام باز و بسته شدن علامت می دهد و مدار فرمان دیجیتال و دیگر امکانات به روز، جک های پارکینگی ویرا گذینه ای بی رقیب برای برندهای ایرانی بدل کرده است.

محصولات جک ویرا با خدمات پس از فروش و گارانتی 30 ماهه (12+18) ارائه می شود.  که 12 ماه آن شامل گارانتی طلایی تعویض میباشد.

اطلاعات بیشتر ...