شماره تماس دو بی کا

آیفون تصویری تابا الکترونیک

  صفحه اصلی محصولات

آیفون تصویری به عنوان کالایی ضروری و نیاز هر خانه ای به شمار می آید، انتخاب یک دربازکن مناسب با توجه به مدل های مختلف و کارکرد و ویژگی هایی از قبیل ارتباط بین واحدها، ارتباط با واحد نگهبانی، اندازه ی صفحه نمایش ، لمسی یا غیر لمسی بودن، امکان اتصال به خط تلفن، حافظه ذخیره سازی عکس و فیلم مراجعه کننده یا حتی انتخاب مدلی بدون حافظه نیاز به دقت و بررسی دارد، کارشناسان فروش دو بی کا می توانند در انتخاب مدلی مناسب با نیاز های شما در کنارتان باشند.

مطالب بیشتر ...

سوالات متداول


1- امکان استفاده از مانیتور تصویری و گوشی صوتی به طور همزمان در یک ساختمان وجود دارد؟

بله، در برخی از ساختمان ها که تعدادی از واحد ها مایل به استفاده از مانیتور تصویری نیستند می توانید از گوشی صوتی موازی با تصویر تابا TVL-7810 استفاده نمایید.


2 - آیا می توان محصولات تابا را با محصولات سایر برند ها به صورت ترکیبی نصب نمود؟

برخی محصولات برندهای دیگر امکان اتصال به آیفون های تصویری تابا را دارند ، جهت اطمینان از انجام این کار با کارشناسان دو بی کا تماس حاصل فرمایید.


3 – آیا امکان انتخاب مانیتورها با صفحه نمایش های مختلف در یک ساختمان فراهم است؟

بله ، اگر تمامی مدل های انتخابی از یک برند باشند امکان انتخاب دربازکن هایی با صفحه نمایش های مختلف در یک ساختمان فراهم است.


4 – آیفون تصویری فعلی ما سیاه و سفید است ، آیا می توانم مانیتور واحد خود را به صورت انفرادی رنگی کنم؟

برای این منظور می بایست لنز پنل تعویض شده و مانیتور داخل واحد نیز تعویض گردد ، حتما قبل از انجام این کار با کارشناسان دو بی کا تماس حاصل نمایید.

دو سیم تابا

تطابق نیازهای جدید با فناروی روز و بهرگیره از تکنولوژی مدرن در آیفون تصویری برای شرکت های تولید کننده دربازکن تصویری ضروری میباشد و شرکت تابا الکترونیک به عنوان برترین شرکت داخلی تولید کننده آیفون تصویری در این راه همواره پیشگام بوده است، فناوری دو سیم عرضه شده در محصولات جدید این شرکت با توجه به مزیت ها و ویژگی هایی که دارد قدمی رو به جلو و منحصر به فرد در تولید درب بازکن های تصویری می باشد که در بین سایر برندهای داخلی بی نظیر میباشد و تابا الکترونیک برتر بودن خود را با این فناوری جدید باز به رخ سایر رقبای داخلی و خارجی کشاند.


آیفون تصویری دو سیم ، کاهش هزینه سیم کشی و استفاده از سیم کشی قدیمی

در حالت عادی برای ارتباط هر مانیتور دربازکن به پنل تصویری جلوی درب به چهار رشته سیم نیاز است، فرض کنید که ما برای یک آپارتمان 4 واحدی در مجموع به 16 رشته سیم نیاز داریم که با توجه به قیمت رو به افزایش هر روز سیم و دردسر های سیم کشی هزینه قابل توجهی را به ساکنین ساختمان وارد میکند.

حال انجاست که حضور محصولات آیفون تصویری دو سیم تابا خودنمایی میکنند در آیفون تصویری دو سیم تنها با دو رشته سیم از 1 تا 32 واحد به هم وصل میشود و حال شما تصور کنید که با استفاده از این مانیتورهای جدید دوسیم چقدر در هزینه های سیم کشی صرفه جویی میشود، و نکته قابل تامین این است که در خیلی از ساختمان های قدیمی هم با استفاده از دربازکن های تصویری دو سیم دیگر نیاز به تعویض سیم کشی نمی باشد و امکان نصب و راه اندازی آیفون تصویری با همان سیم کشی قدیمی فراهم است، و از امکاناتی چون اینترکام (ارتباط بین واحدها) و ارتباط با واحد نگهبانی با همان دو رشته پشتیبانی میکند.


مزیت های دربازکن های تصویری هوشمند تابا:

  • کاهش مصرف سیم کشی تا 80 درصد
  • استفاده از دو رشته سیم تا 32 واحد
  • قابلیت ارتباط با واحد نگهبانی
  • قابلیت ارتباط با سایر واحد ها (اینترکام)
  • نصب ساده ، آسان و سریع

نکته ای که در اینجا باید به اشاره نمود این است که برای استفاده از سیستم دو سیم کل سیستم اعم از مانیتور داخل واحد ، پنل جلوی درب و ترانس آن همگی باید جزو سری دو سیم باشد. و به هیچ وجه امکان مچ شدن و سازگاری و اتصال به گوشی درب بازکن ، پنل و ترانس عادی را ندارد ، این نکته را در خرید آیفون تصویری توجه بفرمایید.

 

نحوه سیم بندی در آیفون تصویری دو سیم تابا

در آیفون های تصویری دو سیم تابا کل سیستم فقط با دو رشته سیم ، سیم بندی میشود.

سیم بندی در فناروی دو سیم تابا

 

کد دهی مانیتور ها برای هر واحد به چه صورت است؟

مورد دیگری که شاید برای همکاران و نصابان آیفون تصویری مورد سوال باشد این است که یک سیستم کامل چطور با 2 رشته سیسم راه اندازی میشود، باید گفت که شرکت تابا الکترونیک این سری از مدل های خود را بصورت هوشمند طراحی نموده است و آدرس دهی مانیتور های برای هر واحد بصورت کد دیپ سوئیچ از پشت هر مانیتور انجام میپذیرد.

 

آیا همه مدل ها نمونه دو سیم دارند؟

در حال حاضر فقط مدل های TVD-1043/2W (مانیتور 4.3 اینچ) و مانیتور TVD-1070/2W (مانیتور 7 اینچ) نمونه دو سیم دارند لازم به توضح است که 2W در انتهای هر مدل به معنی دو سیم بودن می باشد ، و برای باقی مدل های نمونه دو سیم تولید نشده است ، که باید منتظر ماند و دید آیا شرکت تابا در آینده برای همه مدل های تولید خود مشابه دوسیم تولید مینماید یا خیر.

در این بخش اصطلاحات رایج در خرید ایفون تصویری را ممکن است با آن روبرو شوید توضیح داده شده است


مانیتور حافظه دار و یا مانیتور بدون حافظه

منظور از آیفون تصویری حافظه دار ، مانیتور دربازکنی است که امکان ذخیره عکس و یا فیلم از مراجعه کننده را در هنگام فشردن زنگ داشته باشد.


انواع حافظه

حافظه در درب بازکن تصویری به دو دسته حافظه داخلی و حافظه خارجی تقسیم بندی میشوند:

  • حافظه داخلی به این معنی از است که تصاویر ذخیره شده کاربر در داخل خود مانیتور نگه داشته میشود.
  • حافظه خارجی به این معنی است که برای ذخیره تصویر باید به آیفون تصویری خود یک عدد SD کارت جهت ذخیره تصاویر اضافه نمایید.

اکثر آیفون های تصویری تابا دارای حافظه داخلی بوده و با اضفه کردن SD کارت امکان ذخیره فیلم 15 ثانیه ای همراه با صدای مراجعه کننده فراهم میشود.


دو پنله بودن یا قابلیت اتصال به یک پل و یک دوبین مداربسته

دربازکن های تصویری ممکن است دارای یک یا دو ورودی پنل باشند، برای ساختمان هایی که دارای دو درب هستند یا به اصطلاح دو کله هستند حتما باید آیفون تصویری خریداری کرد که دارای دو ورودی پنل (دو پنله) باشد، همچنین میتوان به ورودی پنل دوم دوربین مداربسته متصل کرد. البته تصاویر دوبین امنیتی را فقط به صورت زنده میتوان مشاهده کرد و در آیفون تصویری امکان ذخیره فیلم های دوربین مداربسته وجود ندارد.

این دو مدل آیفون تصویری را میتوان پرچمدار محصولات تابا دانست.

لازم به ذکر این دوربین مداربسته باید از نوع آنالوگ باشد بجز مدل های TVD-3070 و TVD-1910 که امکان نصب نسل جدید دوربین های مداربسته AHD را نیز دارند و همچنین در این دو مدل امکان ذخیره فیلم دوربین مداربسته وجود دارد.

در این مطلب به معرفی دو مدل از دربازکن های تصویری که بالاترین فروش رو در طی 6 ماه گذشته در دست دارند از برندهای تابا الکترونیک ، سیماران ، الکتروپیک ، سوزوکی ، تکنما می پردازیم.

آیفون تصویری تابا الکترونیک

آیفون تصویری تابا TVD-5.43 با صفحه نمایش 4.3 و آیفون تصویری تابا TVD-5.70 با صفحه نمایش 7 اینچ  این دو مدل جزو کلاس اقتصادی Taba به شما میروند که از صفحه نمایشگر با کنتراست بالا و تصویری شفاف و با کیفیت به شما ارائه میدهند  و به عنوان پروفروش ترین تولیدات دربازکن تصویری تابا الکترونیک به شمار میروند.

اگر دربازکنی با کیفیت مد نظر دارید و به دنبال امکانات و ویژگی خاصی نیستید این دو مدل بهترین انتخاب های شما برای خرید آیفون تصویری میتوانند باشند.

 

آیفون تصویری سیماران

دربازکن تصویری سیماران HS-43 با ظاهر زیبا و صفحه نمایش 4.3 اینچ و آیفون تصویری سیماران HS-43TK/M100 با صفحه نمایش 4.3 اینچ ، دکمه های لمسی ، دارای حافظه داخلی با قابلیت فیلمبردای و عکسبردای ، پشتیبانی از اینترکام (ارتباط بین واحدها) ، قابلیت بازکردن جک درب پارکینگ جزو پروفروش ترین های سیماران میباشد.

 

آیفون تصویری الکتروپیک

دربازکن الکتروپیک 897 با صفحه نمایش 4.3 اینچ طراحی زیبا و منحصر به فرد ، دکمه های لمسی و قابلیت اتصال به بدنه گوشی از طریق مگنت و آیفون تصویری الکتروپیک 1294 با صفحه نمایش 7 اینچ  ، تولید شده در دو رنگ سفید و مشکی ، دکمه های لمسی طراحی شیک زیبا و منحصر به فرد ، قابلیت اتصال به 2 پنل تصویری و 2 دوربین مداربسته ، ملودی های زنگ متنوع ، قابلیت عکسبردای و فیلمبردای از ویژگی های این مدل می باشد که از فروش بالایی برخودار هستند.

 

آیفون تصویری سوزوکی

آیفون تصویری سوزوکی SZ-415 با نمایشگر 4/3 اینچ در دو مدل حافظه دار و بدون حافظه و مدل SZ-727 سوزوکی در دو رنگ سفید و مشکی در مدل های حافظه دار و بدون حافظه از مدل های پرفروش برند سوزوکی به حساب می آیند.

 

آیفون تصویری تکنما

آیفون تصویری تکنما VDP-D43 و دربازکن تصویری تکنما VDP-D70M با نمایشگر 7 اینچ و پشتیبانی از حافظه جهت ذخیره تصویر بهره میبرد.