نقد و بررسی برند جک برقی تابا Taba Review

انتخاب یک جک درب پارکینگ با کیفیت ساخت بالا ، دارای گارانتی و خدمات پس از فروش بسیار مهم و حائز اهمیت میباشد ، شرکت تابا الکترونیک که بزرگترین شرکت تولید کننده آیفون های تصویری در ایران می باشد در کنار محصولات خانواده خود جک پارکینگی را نیز تولید و روانه بازار نموده است.

در ادامه به بررسی ویژگی های جک درب اتوماتیک تابا خواهیم پرداخت،

ویژگی های جک تابا که آن را به انتخابی مطمئن بدل کرده است میتوان به موارد زیر اشاده نمود.

 

جک دربازکن تابا

 

  • مدار فرمان هوشند و استفاده از باکس فلزی همراه با قفل که در میان برندهای خاجی و داخلی که از باکس PVC استفاده میکنند بسیار با ارزش تر می باشد و تجهیز شدن این باکس به قفل که باعث عدم دسترسی افراد ناشناس به برد دستگاه میباشد.
  • برد دستگاه مجهز به نمایشگر LCD میباشد که نمایش عملکرد دستگاه را بهمراه دارد، امکان حذف ریموت یک واحد در صورت مفقودی یکی دیگر از ویژگی های خاص جک درب پارکینگ تابا میباشد.
  • یکی دیگر ویژگی هایی که جک تابا دارد و نمونه آی فقط در یکی از دو برندهای ایتالیایی مشاهده شده است، قابلیت اتصال لامپ پارکینگ با تایمر قابل تنظیم به برد جک میباشد که با فشردن ریموت همزمان لامپ های پارکینگ نیز روشن گردد.
  • جک تابا دارای مدار 3 سرعته میباشد (سرعت آهسته شروع حرکت ، شرعت اصلی موتور و سرعت آهسته انتهایی جهت جلوگیری از برخورد محکم به دیوار و چارچوب درب)
  • دارای سنسور تشخیص باد ، که در صورت تشخیص قدرت موتورها به صورت اتوماتیک افزایش داده میشود که این مورد نیز در برخی از جک های ایتالیایی مشاهده میشود.
  • برد مدار فرمان جک تابا دارای مد اسباب کشی ، قابلیت بازنگه داشتن درب ها با فشردن دکمه ، قابلیت استفاده بصورت تک لنگه است

جک بازویی تابا در دو مدل TSG-9011 (DC) با ولتاژ 24 ولت و مدل TSG-9311 (AC) ولتاژ 220 ولت تولید و در بازار عرضه میگردد. پک جک درب بازکن الکترومکانیکی شامل دو عدد بازو ، برد و باکس فلزی ، همراه با یک جفت سنسور تشخیص مانع ، فلشر ، دو عدد ریموت و آنتن بهمراه متعلقات نصب میباشد.

درنهایت با توجه به ویژگی هایی که در درب جک دربازکن تابا یافت میشود و جنس بدنه آلومینیوم و مقام آن و ویژگی های منحصر به فرد به کار رفته در این درب اتوماتیک پارکینگ به جرات میتوان آن را یکی از بهترین مدل های ایرانی دانست. گارانتی درب اتوماتیک تابا 24 ماهه هست و شرکت تابا ده سال خدمات پس از فروش به  به مشتریان ارائه میدهد.

اطلاعات بیشتر ...