دربازکن تصویری سوزوکی SZ-727 (سفید - مشکی)

 • در دو مدل حافظه دار و بدون حافظه
 • رنگ سفید مشکی
 • 3 ساله با یکسال تعویض
0 تومان
0%
2,711,000 تومان

تاریخ بروزرسانی : یکشنبه, 13 فروردین 1402
موجود است
آماده ارسال
مقایسه
مشاهده علاقه مندی ها
نقد و بررسی اجمالی

آیفون تصویری سوزوکی SZ-727 رنگ سفید - مشکی

جدید ترین مدل دربازکن تصویری 7 اینچ سوزوکی با نام 727 در دو مدل با حافظه و بدون حافظه میباشد که در تنوع رنگی سفید ، مشکی ، سفید مشکی ، نقره ای ، بژ تولید  شده است. آیفون تصویری SZ-727 سوزوکی دارای مانیتور 7 اینچ رنگی با کلید های لمسی میباشد و در مدل حافظه دار قابلیت ذخیره سازی فیلم و عکس از فرد پشت درب با ذکر تاریخ و زمان را دارد.

این آیفون تصویری در چند تنوع رنگ تولید شده است، مدل SZ-727 سفید ، SZ-727 مشکی ، SZ-727 نقره ای و SZ-727 بژ که هر کدام از رنگ ها در دو مدل حافظه دار با پسوند M و بدون حافظه تولید شده است.

 

آیفون تصویری سوزوکی SZ-727 سفید مشکی

 

قابلیت پشتیبانی از دو درب ورودی همزمان

پنل درب ورودی همان زنگ ورودی از داخل خیابان یا کوچه برای ورود به ساختمان میباشد ، قابلیت استفاده از پنل دوم در واقع استفاده از دو پنل ورودی در دو درب ساختمان میباشد. شما با یک دربازکن تصویری از دو پنل استفاده میکنید. 727 سری جدید قابلیت ذخیره سازی تصاویر به صورت مجزا از هر در بورودی را نیز دارد.

 

استفاده از یک دوربین مدار بسته

دربازکن سوزوکی 727 با حافظه و بدون حافظه سوزوکی دارای دو خروجی برای دو درب ورودی میباشد ، برای ساختمانهایی که دارای یک درب خروجی میباشند یکی از این دو خروجی خالی میماند ، در نتیجه به جالی این پورت خالی میتوانید یک دوربین آنالوگ به یکی از واحد ها نصب میشود و فقط میتوانید تصاویر را به صورت زنده داشته باشید و امکان ذخیره سازی تصاویر دوربین وجود ندارد.

 

نگاهی کوتاه به دربازکن تصویری سوزوکی SZ-727

 • دارای تنوع رنگی
 • دارای گارانتی سه ساله تعمیر+تعویض
 • قابلیت اتصال به پنل های کدینگ
 • دارای آلبوم عکس الکترونیک در مدل حافظه دار
 • قابلیت ذخیره فیلم 15 ثانیه ای از فرد پشت درب
 • قابلیت ارتباط با نگهبانی
 • مانیتور 7 اینچ لمسی
 • اتصال به ۲ پنل ( زنگ درب )
 • پشتیبانی از زبان فارسی
 • اتصال به یک دوربین مدار بسته
 • قابلیت اتصال به پنل های برند های دیگر
 • پوشش خدماتی در سراسر ایران

 

 

سوزوکی برند پیشتاز آیفون تصویری

آیفون تصویری سوزوکی 727 که در مجموعه‌های مسکونی یا تجاری نصب می‌شود تا تأمین‌کننده زنگ در، مکالمه و بازکننده درب باشد. مشخصه این وسیله آن است که شخص می‌تواند فرد پشت در را ببیند و تنها اگر مایل باشد در را بر او باز کند. در بازکن‌های تصویری از لحاظ صفحه نمایش به چهار رنگ ( سفید ، مشکی ، نقره ای ،بژ ) در قالب نمایشگر 7 اینچ به بازار عرضه می‌شوند.

آیفون‌های تصویری جدید سوزوکی 727 حافظه دار که با نام مدل (SZ-727M) و بدون حافظه (SZ-727) معمولاً دارای امکانات مانند ضبط صدا و تصویر در مدل با حافظه هستند که در صورت لزوم کاربر می‌تواند از آن استفاده کند با وجود تکنولوژی های دیجیتالی جدید نیاز به سیستم های دیجیتال ضرورری به نظر می رسید.

 

دربازکن سفید مشکی سوزوکی SZ-727

 

کیفیت تصویر با استفاده از پنل های با کیفیت بسیار بالا

وظیفـه دوربیـن پنل در سوزوکی انتقـال تصویـر از پشـت در بـه داخـل سـاختمان بـرای نمایـش در صفحـه نمایشـگر آیفـون اسـت. ایـن دوربین هـا معمـولا رنگـی هسـتند . بـرای نصـب صفحـه نمایـش و گوشـی ابتـدا پایه مخصـوص را در ارتفـاع مناسـب نصـب کـرده و سـپس پایـه و صفحـه نمایـش را روی آن نصـب و گوشـی را در محـل خـود قـرار دهیـد گوشـی و صفحـه نمایـش در دو مـدل ساده و کارتی که شـامل میکروفـون، بلندگـو و صفحـه نمایـش و یـا بـه صـورت جداگانـه سـاخته و ارائـه می شـود . اما برای واحد های پر تعداد از پنل های کدینگ سوزوکی استفاده میشود.

 

 

گارانتی و خدمات پس از فروش

گارانتی آیفون تصویری سوزوکی دارای 3 سال خدمات پس از فروش است و در سال اول گارانتی تعویض و در دو سال بعد گارانتی شامل خدمات در محل میباشد. سیستم خدمات پس از فروش سوزوکی در ایران دارای بهترین کیفیت و کارایی در ارائه سرویس میباشد.

 

 

جمع بندی نهایی 727 در 5 رنگ

آیفون سوزوکی دارای 5 رنگ با نمایشگر 7 اینچ رنگی است که دو مدل با حافظه و بدون حافظه به بازار عرضه شده است . از نظر قیمت دربازکن 727 سوزوکی در مقایسه با سایر برند ها موجود در بازار از قیمت کمتری برخوردار است و دارای گارانتی 3 ساله میباشد که سال اول آن شامل تعویض دربازکن تصویری در صورت خرابی میباشد. داشتن تنوع رنگی در آیفون سوزوکی با مانیتور 7 اینچ انتخاب را بر اساس طراحی و رنگ دیوار ها برای خریداران راحت کرده است تا از انتخاب رنگ سفید در بین تمامی برند ها راحت شوید .پرسش و پاسخ
ارسال پرسش