دربازکن تصویری سوزوکی ECO-720M حافظه دار

 • مانیتور 7 اینچ
 • دارای حافظه
 • 36 ماهه سوزوکی
0 تومان
0%
3,259,000 تومان

تاریخ بروزرسانی : یکشنبه, 13 فروردین 1402
موجود است
آماده ارسال
مقایسه
مشاهده علاقه مندی ها
نقد و بررسی اجمالی

آیفون تصویری سوزوکی مدل ECO-720

دربازکن تصویری سوزوکی جدید سوزوکی با نام تجاری ECO-720 محصول جدید از این برند میباشد که با طراحی جدید و خاص تولید شده است ، این آیفون تصویری سوزوکی 7 اینچ میباشد و از کیفیت تصویری از تمامی مدل های سوزوکی پیشرفته تر بوده و کیفیت به مراتب بهتری را دارد. کیفیت تصویر بالا به اضافه ظاهری زیبا و قابلیت های همچون داشتن ذخیره سازی تصویر و فیلم از فرد پشت درب ، ایجاد ارتباط با واحد نگهبانی و ... همه وهمه از مزایای دربازکن تصویری 720 سوزوکی میباشد.

 

دربازکن Suzuki ECO-720

 

شکل ظاهری آیفون تصویری جدید سوزوکی

آیفون تصویری سوزوکی ECO-720 دارای ظاهری جدید است که آن را با تمامی مدل های قبلی سوزوکی متمایز میکند . این شکل ظاهری از برند سامسونگ الهام گرفته شده است و دارای یک صفحه نمایشگر بزرگ 7 اینچی میباشد که در وسط پلت فورم اصلی آیفون تصویری 7 اینچ سوزوکی قرار دارد. در سمت راست سه کلید لمسی سه کلید تنظیمات اصلی به صورت لمسی در زیر هم قرار دارد. سایر کلید های تنظیمات در کنار بدنه اصلی قرار گرفته است و در کنار آن محل قرار گیری کارت حافظه میباشد. گوشی آیفون تصویری سوزوکی اکو 720 در سمت راست قرار دارد و مقدارری از بدنه اصلی بزرگتر است که به زیبایی این مدل افزوده است.

 

 

کیفیت تصویر و صدای بالا

آیفون تصویری سوزوکی 720 که نسبت به مدل قبلی خود بزرگتر است و دارای کلید های تنظیمات لمسی میباشد. این مانیتور از کیفیت LED-TFT استفاده میکند که به مراتب از صفحه های ال سی دی روشن تر و وضوح تصویری بهتری را دارد. تراکم پیکسلی در این مدل بیشتر و دارای تصویر بسیار با کیفیتی است و این کیفیت تصویر آیفون 720 اکو را به انتقال صدای بسیار قوی اضافه کنید.

 

دربازکن جدید سوزوکی ECO -720

حافظه ذخیره سازی تصویر و فیلم کوتاه

حافظه در این آیفون تصویری به این معنی است که هر کس زنگ واحد شما را بزند از وی یک تصویر یا فیلم کوتاه 15 ثانیه ای از او ذخیره میشود و در حافظه گوشی یا کارت حافظه نگهداری میشود. دربازکن تصویر سوزوکی 720 اکو دارای حافظه داخلی تا 200 عکس میباشد و قابلیت افزایش تا سقف 8 گیگ را دارد. این آیفون تصویری توانایی ضبط تصاویر تا 1024 عکس و 256 فیلم 15 ثانیه ای با توانایی ضبط صدا میباشد که در نوع خود این مدل دارای بالاترین سطح حافظه ای میباشد.

 

 

 

ویژگی های Suzuki ECO-720

 • دارای دو سری با حافظه و بدون حافظه
 • مانیتور 7 اینچ رنگی
 • دارای محل کارت حافظه
 • دارای قابلیت اتصال به دو پنل ورودی
 • گارانتی 3 ساله
 • ظاهری زیبا و جدید
 • تک رنگ مشکی
 • انتقال صوت و تصویر با کیفیت بالا
 • قابلیت نصب با انواع پنل های عادی ، کارتی ، کدینگ
 • دارای قابلیت ارتباط با نگهبانی

 

آیفون تصویری سوزوکی ECO-720

 

کیفیت تصویر با استفاده از پنل های با کیفیت بسیار بالا

وظیفـه دوربیـن پنل در سوزوکی انتقـال تصویـر از پشـت در بـه داخـل سـاختمان بـرای نمایـش در صفحـه نمایشـگر آیفـون اسـت. ایـن دوربین هـا معمـولا رنگـی هسـتند . بـرای نصـب صفحـه نمایـش و گوشـی ابتـدا پایه مخصـوص را در ارتفـاع مناسـب نصـب کـرده و سـپس پایـه و صفحـه نمایـش را روی آن نصـب و گوشـی را در محـل خـود قـرار دهیـد گوشـی و صفحـه نمایـش در دو مـدل ساده و کارتی که شـامل میکروفـون، بلندگـو و صفحـه نمایـش و یـا بـه صـورت جداگانـه سـاخته و ارائـه می شـود . اما برای واحد های پر تعداد از پنل های کدینگ سوزوکی استفاده میشود.

 

 

قابلیت پشتیبانی از دو درب ورودی همزمان

پنل درب ورودی همان زنگ ورودی از داخل خیابان یا کوچه برای ورود به ساختمان میباشد ، قابلیت استفاده از پنل دوم در واقع استفاده از دو پنل ورودی در دو درب ساختمان میباشد. شما با یک دربازکن تصویری از دو پنل استفاده میکنید. آیفون تصویری اکو 720 سری جدید قابلیت ذخیره سازی تصاویر به صورت مجزا از هردرب ورودی را نیز دارد. و تصاویر هر درب به صورت مجزا و مشخص در حافظه ذخیره میشود .

 

SUZUKI- ECO-720

 گارانتی بلند مدت شرکتی

سیستم گارانتی در برند سوزوکی یکی از کار آمدترین خدمات پس از فروش در ایران است و دارای 3 سال گارانتی (36 ماه ) که سال اول گارانتی تعویض و 2 سال بعد بصورت خدمات در محل میباشد. پس اگر گارانتی محصول برای شما از اهمیت ویژه برخوردار است آیفون تصویری سوزوکی را انتخاب کنید تا در کوتاهترین زمان  بهترین خدمات پس از فروش را تجربه کنید.پرسش و پاسخ
ارسال پرسش