دربازکن تصویری الکتروپیک 996 سفید

 • نمایشگر 7 اینچ رنگی تمام لمسی
 • پشتیبانی از اینترکام
 • 36 ماهه الکتروپیک
تماس بگیرید
تاریخ بروزرسانی : یکشنبه, 13 فروردین 1402
موجود است
آماده ارسال
مقایسه
مشاهده علاقه مندی ها
نقد و بررسی اجمالی

دربازکن تصویری الکتروپیک مدل 996 سفید

آیفون تصویری الکتروپیک 996 به عنوان اولین آیفون تصویری اینترکام دار (ارتباط داخلی همه با هم) به بازار عرضه شد ، شرکت الکتروپیک بعد از تولید آیفون تصویری 1294 با صفحه نمایشگر 7 اینچ رنگی مدلی به روز تر و با قابلیت های فنی بیشتر را روانه بازار کرده است.

دربازکن تصویری الکتروپیک مدل 996 سفید دارای مانیتور لمسی با کیفیت بسیار بالا و به روز میباشد که دارای قابلیت های فنی از قبیل : حافظه عکس برداری و فیلم برداری ، ارتباط بین تمامی واحد ها  تا 255 واحد ، نصب با انواع پنل های الکترپیک ، فراخوان آسانسور ، پشتیبانی از 2 پنل و 2 دوربین امنیتی و بسیاری موارد دیگر که در ادامه بیشتر از آن آگاه میشودید.

 

ویدئو بررسی آیفون تصویری 996 الکتروپیک

 

 

ویدئو معرفی دربازکن تصویری الکتروپیک 996

 

مشاهده تصویر یک دوربین مداربسته

آیفون تصویری الکتروپیک 996 علاوه بر دارا بودن دو خروجی برای دو درب (مناسب برای خانه های به اصطلاح دو کله) دارای 2 خروجی دوربین مداربسته میباشد و میتوان تصاویر دو دوربین امنیتی را از طریق آیفون تصویری مشاهده نمایید که این ویژگی بین برندهای رقیب این آیفون تصویری الکتروپیک را بی رقیب نموده است.

 

مانیتور 7 اینچ 996 سفید

 

قابلیت های فنی آیفون 996 الکتروپیک

 • دارای تنوع رنگی سفید و مشکی
 • دارای گارانتی سه ساله شرکتی
 • قابلیت اتصال به پنل های کدینگ ، رندا ، عادی
 • اتصال به آسانسور
 • قابلیت باز کردن جک درب پارکینگ
 • دارای فراخوان اسانسور
 • دارای حافظه داخلی و قابلیت ارتقای آن تا 32 گیگابایت
 • دارای قابلیت بازکردن درب پارکینگ
 • قابلیت ذخیره فیلم 15 ثانیه ای از فرد پشت درب
 • ارتباط داخلی صوتی همه با هم تا 255 واحد                  
 • مانیتور 7 اینچ لمسی با کیفیت بسیار بالا
 • اتصال به ۲ پنل ( زنگ درب )
 • پشتیبانی از زبان فارسی / انگلیسی

 

کیفیت تصویر بالا با پشتیبانی از لنز سونی ( پنل درب ورودی )

هر چقدر کیفیت دوربین درب ورودی بهتر باشد کیفیت تصویر بهتری را برای مانیتور به همراه دارد ، از این رو پنل های درب ورودی الکتروپیک دارای لنز سونی میباشد که وظیفـه  این دوربیـن پنل انتقـال تصویـر از پشـت در بـه داخـل سـاختمان بـرای نمایـش در صفحـه نمایشـگر آیفـون اسـت. ایـن دوربین هـا معمـولا رنگـی هسـتند . بـرای نصـب صفحـه نمایـش و گوشـی ابتـدا پایه مخصـوص را در ارتفـاع مناسـب نصـب کـرده و سـپس پایـه و صفحـه نمایـش را روی آن نصـب و گوشـی را در محـل خـود قـرار دهیـد گوشـی و صفحـه نمایـش در دو مـدل ساده و کارتی که شـامل میکروفـون، بلندگـو و صفحـه نمایـش و یـا بـه صـورت جداگانـه سـاخته و ارائـه می شـود .

 

 

قابلیت افزایش حافظه به وسیله کارت

 پورت نصب کارت حافظه در کنار پلت فورم یا بدنه اصلی دربازکن تصویری 996 سفید با نمایشگر 7 اینچ تابا قرار دارد که در کنار محل قرار گیری کارت حافظه مکانی قرار دارد تا کارت حافظه نیز به مانیتور دربازکن الکتروپیک مدل 996 افزوده شود و با افزایش ظرفیت حافظه بتوانید تصاویر بیشتری را ذخیره سازی کنید.

 

صفحه نمایشگر هفت اینچی

دربازکن رنگی الکتروپیک 996 دارای یک صفحه نمایش تمام لمسی 7 اینچی می باشد که مجهز به فناوری TFT است. نمایشگرهای TFT نسل جدیدی از نمایشگرها پس از نسل CRT هستند که مزیت های زیادی نسبت به سری قبلی دارند. از آن جمله می توان به عدم وجود تشتشعات الکترومغناطیسی بدلیل استفاده نکردن از لامپ تصویر و عملکرد تفنگ الکترونی، مصرف انرژی بسیار پایین به جهت استفاده از عناصر نیمه هادی، وضوح و کیفیت تصویر بسیار بالا و عمر مفید و طولانی اشاره کرد.

 

مشخصات ظاهری

آیفون الکتروپیک 996 محصول دارای وزن 650 گرم است و صفحه نمایش در یک قاب سفید رنگ است که دور آن نوار خاکستری رنگی است. گوشی در سمت چپ قرار دارد و پورت SD در سمت چپ جایگذاری شده است. جنس دستگاه نیز از PVC است. پلی ‌وینیل کلراید یا PVC نوعی پلاستیک بسیار پرکاربرد است که در شرایط حاضر یکی از ارزشمندترین محصولات صنعت است.

 

قابلیت فراخوان آسانسور و بازکردن جک درب پارکینگ

در پشت دربازکن تصویری electropeyk 996 ، دو سوکت قرار دارد یکی جهت اتصال و فراخوانی آسانسور و یکی جهت اتصال به برد جک درب پارکینگ و بازکردن درب پارکینگ از طریق آیفون تصویری ، الکتروپیک با قرار دادن این دو مشخصه در این محصول ، آن را به مدلی کارا و کارآمد و برتر از سایر رقبا بدل ساخته است.

 

ارتباط بین واحدها Intercom

برقراری ارتباط با سایر واحدها امروزه دیگر یک نیاز است که در طراحی آیفون الکتروپیک 996 به این قابلیت اشاره شده و به این منظور هر واحدی توانایی ایجاد ارتباط صوتی با سایر واحد ها را از طریق دربازکن تصویری دارد این ارتباط تا حداکثر زمان سه دقیقه ای است. در مواقع لازم هر واحد میتواند با نگهبانی به طور مستقیم در ارتباط باشد.

 

جمع بندی نهایی

این آیفون تصویری الکتروپیک هم دارای ظاهر بسیار زیبا و قیمتی مناسب است که دارای قابلیت های فنی از جمله داشتن حافظه تصویر برداری ( حافظه داخلی – خارجی ) تنوع ملودی بالا ، منو دو زبانه و گارانتی بلند مدت سه ساله الکتروپیک برخوردار است . این دربازکن تصویری بسیار زیبا و شیک میباشد و از جمله مدل های لوکس به حساب می آید.پرسش و پاسخ
ارسال پرسش