شماره تماس دو بی کا
پارکبند ریموتی

صفحه اصلی دو بی کا صفحه اصلی لوازم جانبی و تجهیزات راهبند نگهدارنده جای پارک خودرو ریموتی (پارکبند)

نگهدارنده جای پارک خودرو ریموتی (پارکبند)

پارکبند ریموتی محصولی کاربردی می باشد که می تواند در مدت زمانی که ماشین شما در پارک نیست از جای پارک شما محافظت نماید / گارانتی: .

موجود
کد کالا: 1251
قیمت محصول:   2,100,000 تومان
توضیحات کلی محصول

نگهدارنده ی جای پارک خودرو ریموتی

شاید بارها برای شما پیش آمده باشد که در راه رفتن به پارکینگ محل کار و یا بازگشت به سمت خانه پس از یک روز کاری خسته کننده با دیدن صحنه ی پارک یک ماشین در جای پارک شما، عصبی شده و از کوره در می روید. در این حالت علاوه بر عصبانی شدن و مشاجره با فرد خاطی بر سر جای پارک ، باعث تلف شدن زمان ارزشمند برای پیدا کردن صاحب ماشین نیز میشود .

قفل پارکینگ یا همان نگهدارنده جای پارک یکی از محصولات کاربردی می باشد که می تواند در مدت زمانی که ماشین شما در پارک نیست از جای پارک شما محافظت نماید.

با استفاده از این محصول شما می توانید فارغ از روش های سنتی فقط به خودروهای مجاز اجازه پارک در محل مورد نظر را بدهید. این سیستم قابلیت متصل شدن به سیستم های کنترل تردد هوشمند را داشته و حتی به راحتی با ریموت کنترل قابل مدیریت می باشد. یکی از مهمترین ویژگی های این محصول ریموتی بودن آن است که دیگر برای باز یا بسته کردن ،نیازی به پیاده شدن از خودرو نیست و با یک کلید ریموت باز یا بسته می شود.

 

در چه فضاهایی می توان از قفل جای پارک استفاده کرد؟

از این نگه دار جای پارک ریموتی می توان در پارکینگ های خصوصی سازمانی، ادارات دولتی و شرکت های خصوصی، مجتمع های مسکونی و اداری یا تجاری و مناطق دارای جای پارک مخصوص و... استفاده نمود.

 

جنس بدنه قفل جای پارک ریموتی

جنس بدنه این جای پارک نگه دار از فولاد بوده که استحکام بالایی در برابر برخورد ماشین و یا ضربه دارد.

 

قفل پارکینگ چیست؟

قفل پارکینگ یک نوع قفل هوشمند با قابلیت کنترل از راه دور است. این ویژگی به ساکنین آپارتمان‌های بزرگ کمک می‌کند که مدیریت بهتری بر پارکینگ‌های ساختمان داشته باشند و هر کسی با توجه به سهم خود از آنها استفاده کند. از مهمترین ویژگی‌های قفل پارکینگ می‌توان به کنترل از راه دور آن اشاره کرد که بدون پیاده شدن راننده امکان باز و بسته شدن قفل وجود دارد.

 

 

پارک نگه دار ریموتی

ویژگی های قفل جای پارک

  • مجهز به ریموت کنترل
  • استحکام بالا و قدرت تحمل بالا
  • ضد نفوذ آب
  • از بین رفتن تنش و مشاجره بابت فضای پارک خودرو
  • قابلیت اتصال به سیستم های کنترل تردد
  • ایجاد نظم و فضای بهتر در فضای پارکینگ
  • جلوگیری از تصرف جای پارک توسط افراد غیر مجاز
  • حفاظت در برابر سرقت خودرو
  • ساخته شده از فولاد مقاوم
  • دارای برچسب هشدار No Parking

انعطاف پذیر پارکبند

طراحی قفل پارکینگ به صورتی است که قابلیت چرخش را دارد و این موضوع برای محافظت و جلوگیری از شکستن آن در برخورد با اشیا خارجی و ماشینها مناسب است.

 

ارتفاع قفل پارک خودرو

ارتفاع نگه دار پارکینگ خودرو پس از بسته شدن 42 سانتی متر می باشد. این ارتفاع باعث دید بهتر و هشداری برای ماشین هایی که قصد پارک کردن را دارند می شود.

 

دمای کاری

این محصول می تواند در فضاهای -10 الی +55 درجه بهترین عملکرد را د اشته باشند.

 

ولتاژ کاری

این محصول برای راه اندازی نیاز به 4 عدد باطری 1.5 ولت دارد که می تواند تا 6 ماه بازوی قفل را باز و بسته نماید.

 

جمع بندی

اگر از پارک شدن ماشین های غریبه در جای پارک خود خسته شده اید و زمان زیادی را برای این مشکل تلف می کنید پیشنهاد میکنیم حتما از این پارک نگه دار یا پارکبند استفاده نمایید و دیگر استرس و نگرانی از بابت پارک ماشین های دیگر در جای پارک خود نداشته باشید. 

در کنار راهبند پارکینگ که برای کنترل تردد یک پارکینگ عمومی ، کارخانه و ... است پارکبند وسیله ای برای مدیریت جای پارک خورو می باشد.