کابل ترکیبی دوربین مداربسته (RG59+برق) مغزی 0.7 تمام مس

  • مغزی 0.7 تمام مس
  • شیلد آلومینومی 96 رشته
  • کابل برق 75*2
  • کابل با مغزی تمام مس
12,000 تومان
تاریخ بروزرسانی : شنبه, 18 آذر 1402
موجود است
آماده ارسال
مشاهده علاقه مندی ها

تحویل اکسپرس

پرداخت در محل

ضمانت اصل بودن

ارسال به تمام نقاط

بسته بندی زیبا

نقد و بررسی اجمالی

کابل ترکیبی تمام مس مخصوص دوربین مداربسته

یکی از دغدغه های کاربران در گذشته هزینه ی بسیار بالای سیم کشی برای نصب دوربین مداربسته بود چراکه علاوه بر هزینه کابل کواکسیال می بایست هزینه ای جداگانه برای کابل برق نیز پرداخت میکردند که این امر هزینه نصب بالایی را بر روی دوش مشتری قرار می داد. اما با ورود کابل ترکیبی تمام مس این مشکل بطور جدی برطرف شد و دلیل آن قرار گرفتن دو رشته سیم در کنار کابل کواکسیال است که هم سرعت اجرای کار را بالا برده و هم خریدار تنها یکبار هزینه کابل کشی می پردازد.

کابل های ترکیبی در انواع مختلفی و با تنوع گوناگونی عرضه می شوند که بهترین و گران قیمت ترین آن کابل ترکیبی با مغزی 0.7 و شیلد 96 رشته می باشد که فروشگاه دوبی کا نیز از همین کابل برای عرضه به مشتریان خود استفاده می نماید. همچنین این کابل دوربین مداربسته در غلاف های 100 متری و 305 متری عرضه می شوند که شما می توانید یا بصورت غلاف و یا بصورت متری خرید نمایید.

کابل ترکیبی

مزیت‌های کابل ترکیبی

به جای این که از چندین کابل استفاده کنید، می‌توانید به سراغ کابل‌های ترکیبی بروید و کابل تغذیه و تصویر را در کنار هم داشته باشید و از هزینه‌های بیشتر در پروژه‌تان جلوگیری کنید.

 

انواع کابل ترکیبی دوربین مداربسته

  • کابل ترکیبی با مغزی مس، شیلد آلومینیوم، برق آلومینیوم
  • کابل ترکیبی با مغزی مس، شیلد مس، برق آلومینیوم
  • کابل ترکیبی با مغزی مس، شیلد مس، برق مس

 

سخن پایانی

در هنگام خرید کابل ترکیبی به این نکته توجه نمایید که هرچه مغزی کابل RG59 بیشتر باشد و از مس و شیلد های بیشتری در آن استفاده شده باشد به همان اندازه کیفیت و قیمت بالاتری نیز خواهد داشت بنابراین با توجه به کاربری و بودجه ای که مدنظر گرفته اید می توانید خرید نمایید. پرسش و پاسخ
ارسال پرسش