شماره تماس دو بی کا
ارامبند کینگ k720

آرامبند کینگ K720 - نمره 2

جک آرامبند کینگ شماره 2 نمره K720، مخصوص درب های سبک و چوبی / گارانتی: .

موجود
کد کالا: 1019
قیمت محصول:   730,000 تومان
توضیحات کلی محصول

معرفی اجمالی محصول

جک آرام بند کینگ نمره 2 محصول کشور کره جنوبی بوده است این آرام بند دو سرعته که مخصوص درب های چوبی و سبک می باشد. یکی از با کیفیت ترین آرام بندهای موجود در بازار کشورمان و مدت گارانتی آن یکسال می باشد. جک آرامبند کینگ از سایز 1 الی 5 موجود می باشد هر کدام از این اعداد بیانگر میزان قدرت و توانایی این محصولات میباشند و می توان این جک آرام بند را بر روی انواع درب چوبی ، ضدسرقت و حتی درب وردی آهنی منازل و محیط های اداری نصب نمود.

 

 

ویژگی های فنی

جک ازام بند کینگ نمره 2 قابلیت نصب بر روی درب های سبک را دارد و میزان توان و قدرت آن کمتر 70 کیلیو گرم است. نرم و بی صدا بودن این مدل و بستن در تا انتها از ویژگی های برجسته در این مدل است. جنس بدنه در این آرام بند از آلمینیوم است و قابلیت باز شدن تا 180 درجه را دارد .

آرام بند کینگ شماره 2 مناسب برای های چوبی و سبک می باشد.

 

گارانتی ارامبند کینگ

این محصول با هلوگرام اصلی با ضمانت یکساله در بازار عرضه شده است. البته باید توجه داشت برای هماهنگی نصب و باز دید، و استفاده از نظر کارشناسان و نصابان باید با خدمات و نمایندگی های مورد تایید این برند تماس حاصل فرمایید.

 

شیوه نصب آرام بند

با توجه به اینکه فنر زبانه قفل های برقی خیلی قوی است اگر بخواهیم دربهای دارای قفل برقی را بدون صدا ببندیم، لازم است از آرام بندهای کینگ استفاده نماییم چرا که دارای سرعت هماهنگ با جهت بستن دربها میباشد. ولی نکته ای که در اینجا حائز اهمیت است، این است که سرعت دوم اکثر برندها در 20 درجه پایانی آغاز می شود و حال اینکه سرعت دوم آرام بندهای کینگ در 10 درجه پایانی آغاز می گردد و لذا در صورتی که آرام بند کینگ بدرستی نصب و تنظیم گردد می توانیم از سرعت دوم آرام بندهای کینگ مانند سرعت سوم آرام بندهای 3 سرعته استفاده نماییم و درب را بدون ایجاد صدا ببندیم.

آرام بند