شماره تماس دو بی کا
قفل مقابل برقی

قفل مقابل برقی O&C

قفل مقابل برقی با بدنه تمام استیل، قابلیت نصب بر روی انواع درب ها، ساخت اسپانیا / گارانتی: .

موجود
کد کالا: 1020
قیمت محصول:   550,000 تومان
توضیحات کلی محصول

قفل مقابل برقی O&C ساخت اسپانیا

معرفی کلی محصول

قفل مقابل برقی ، قفل زبانه ای ، قفل لادری، قفل مغزی همگی نام این محصول میباشد که قابلیت نصب بر روی انواع درب های چوبی یا فلزی و حتی درب های MDF ضد سرقت را نیز دارد. این قفل های اسپانیایی محصول برند O&C که نه تنها در ایران بلکه در بیشتر کشورپهای دنیا به عنوان برند پیشتاز و با کیفیت برتر عرضه شده است. طول عمر بالا و سهولت نصب از مشخصات بارز این محصول است و ما در اینجا سعی بر نقد بررسی آن داریم.

 

مشخصات فنی محصول

قفل مقابل برقی O&C دارای یک پالس ولتاژ است که با استفاده از آن قفلش باز می گردد و تا زمانی که درب باز شود ، ضامنش باز می ماند و همچنین روی این قفل ضامنی تعبیه شده تا بتوان قفل را به حالت کاملا باز در آورد تا مواقعی که برق نیست، ضامن باز بماند.

از این قفل در اتاق های مدیریت، اسناد و سایر اتاق هایی با تردد خاص استفاده میشود و برای باز نمودن این قفل ها میتوان از دستگاه های جانبی استفاده کرد تا با توجه به تعداد کاربران از ریموت ، کارت ، دستگاه های اثر انگشت استفاده کرد.

قفل مقابل برقی

سایر مشخصات فنی

  • زبانه قابل تنظیم 3 میلی متری
  • ولتاژ 8-15 AC/DC
  • دارای آلیاژی بسیار مقاوم
  • قابلیت تحمل فشار تا 200 کیلو گرم
  • قابلیت نصب بر روی تمام انواع درب ها
  • قابلیت نصب بر روی درب های راست و چپ گرد

 

جمع بندی نهایی

قفل های مقابل برقی O&C مناسب برای اتاق های که دارای تردد محدود برای افراد خاصی است، مناسب میباشد و با توجه به کیفیت بالا و قابلیت نصب شدن انواع دستگاه های ریموتی و کارتی ، علاوه بر کیفیت و طول عمر بالا دارای قابلیت های فنی خوبی نیز است.