شماره تماس دو بی کا
جک ارامبند nhn

آرام بند (NHN-85V (60~120

ساخت ژاپن، عملکرد 3 سرعته (دارای ضربه آخر) مناسب برای قفل برقی ، برای درب هایی به وزن 40 تا 120 کیلوگرم و عرض حداکثر درب تا 140cm / گارانتی: 7 ساله nhn

موجود
کد کالا: 1021
قیمت محصول:   4,300,000 تومان
توضیحات کلی محصول

آرامبند NHN ژاپن مدل 85V

جک آرام بند NHN مدل 85V یکی از محصولات تولید شده برند nhn ژاپن میباشد و در قیاس با سایر محصولات مشابه خود در این برند از کارایی و تقاضای بیشتری برای نصب برخوردار است. این امر به این خاطر است که NHN دارای قابلیت های فنی بسیار مناسبی است که از جمله آن میتوان به نصب برای درب هایی تا وزن 120 کیلو گرم و عرض 140 سانتی مورد استفاده قرار گیرد.

آرام بند NHN-85 به عنوان یک آرام بند سه سرعته که دارای ضرب آخر می باشد ، یکی از بهترین انتخاب های برای خرید آرام بند سه زمانه می باشد و خیال شما را از بسته شدن درب بروی درب هایی با انواع قفل برقی راحت می نماید.

 

 

آرام بند NHN

 

قابلیت های فنی آرامبند NHN ژاپن مدل 85V

  • دارای استاندار های برتر اروپایی
  • پشتیبانی تا 120 کیلوگرم وزن درب و عرض تا 140 سانت
  • قابلیت باز شدن رو به داخل و بیرون
  • گارانتی معتبر شرکتی
  • نصبی ساده و آسان
  • کاهش سه سرعته برای بسته شدن درب
  • قابلیت استفاده بر روی دربهایی با قفل برقی
  • دارای تست عملکردی 500.000 بار باز بسته شدن
  • مقاومت بالا در برابر آتش سوزی و ماندگاری رنگ
  • باز شدن تا 180 درجه کامل

آرام بند nhn ژاپن

معرفی کلی آرامبند NHN 85

جک آرام بند NHN 85 از سیستم هیدرولیکی با پایه استفاده از فشار جانبی بر روی فنر (فنری فشاری) میباشد که در زمان بسته شدن درب سرعت اولیه را در سه زمان کاهش میدهد تا در زمان بسته شدن کامل صدایی ایجاد نکند. آرامبند NHN ژاپن در زمان بسته شدن کامل در سرعت سوم یک ضربه کوچک به درب میزند تا درب بر روی قفل برقی کاملا بی صدا و ارام چفت شود. با استفاده از آرامبند NHN ژاپن مدل 85V میتوانید درب را تا 180 درجه کامل باز کنید ، این آرامبند ژاپنی دارای استانداردهای برتر اروپایی است و از رنگی ثابت و مقاوم در برابر گرما نور و گذر زمان دارد.بازه استفاده از آرامبند NHN ژاپن مدل 85V از نظر فنی 120-60 کیلو گرم میباشد و درب هایی تا عرض 140 سانت را پشتیبانی میکند.

 

آرام بند

سیستم دو وضعیتی در آرامبند NHN ژاپن مدل 85V

جک آهسته بند NHN 85V دارای یک سیستم دو وضعیتی است تا با استفاده از شرایط درب ورودی یتوان جک آرامبند را با توجه به قدرت مورد نیاز برای باز بسته کردن درب تنظیم کرد. این قابلیت در بین تولیدات برند NHN تنها در مدل آرامبند NHN ژاپن مدل 85V قرار دارد و این امر به این خاطر است که بیشتر درب های ورودی با قابلیت های این آرامبند سازگار میباشند.

تنظیم سرعت آرام بند NHN

 

گارانتی 7 ساله شرکتی

آرامبند NHN ژاپن از 7 سال گارانتی اصلی تعمیر و تعویض برخوردار است و این ضمانت با ارائه کارت گارانتی طلایی به کاربران این آرامبند ژاپنی تعلق میگیرد. استفاده از گاراتی بلند مدت یکی از دلایل کیفیت بالای در آرامبند NHN ژاپن مدل 85V میباشد.

کارت گارانتی آرام بند nhn