شماره تماس دو بی کا

چشمی دیجیتال Smart 1

صفحه نمایش رنگی 3.2 اینچی، دارای دید در شب یک متری, مجهز به سنسور حرکتی با قابلیت عکسبردای و فیلمبرداری / گارانتی: 2 ساله

ناموجود
کد کالا: 1512
قیمت محصول:   ناموجود
توضیحات کلی محصول

امروز چشمی دیجیتال جای چشمی های قدیمی را گرفته اند و امکانات و قابلیت های خود نظر خریدارن را به خود جلب می نمایند، مجهز بودن به سنسور حرکتی، قابلیت عسکبردای و فیلمبردای، دید در شب و دوربین با کیفت بالا ویژگی های هست که چشمی دیجیتال درب آپارتمان را جایگزین چشمی های قدیمی کرده است.

 

 

چشمی دیجیتال

چشمی دیجیتال Smart1

چشمی درب دیجیتال اسمارت 1 برای مشاهده تصویر فرد پشت درب استفاده میشود و از امکانات بی نظیر این چشمی دیجیتال باید به داشتن حافظه تصویری ، ایجاد تماس با داخل واحد ، پیام گذاری و بسیاری امکانات دیگر اشاره داشت که در کنار کیفیت تصویر بی نظیر مانیتور داخلی یک محصول بی رقیب را دربازار ایران عرضه داشته است.

 

 

چشمی دیجیتال اسمارت

 

 

مشخصات ظاهری چشمی دیجیتال Smart1

ساختار کلی چشمی دیجیتال Smart1 از دو قسمت چشمی و بدنه اصلی طراحی شده است. درچشمی که در پشت درب نصب میشود دوربین و آی آر ها قرار دارد و همچنین کلید فشار دادن زنگ و علامت ایجاد تماس بدون زنگ قرار دارد.بدنه اصلی چشمی دیجیتال Smartبه صورت شش ضلعی طراحی شده است و شامل یک مانیتور 3.5 اینچی رنگی بسیار با کیفیت میباشد و 5 کلید تنظیمات اصلی برای استفاده از منو امکانات در زیر مانیتور قرار گرفته شده است. اسپیکر برقراری ارتباط نیز در گوشه پایینی قرار دارد و در بالای بدنه روی لبه بالایی محل قرار گیری کارت حافظه و اتصالات خارجی طراحی شده است.

چشمی دیجیتال اسمارت

 

قابلیت های دیگر چشمی دیجیتال Smart1

چشمی دیجیتال Smart1 از طریق باطری قلمی انرژی مورد نیاز خود را تامین میکند و پیشنهاد ما این است که از باطری قلمی قابل شارژ استفاده شود تا هم امکان شارژ مجدد باشد و هم توان بیشتری نسبت به باطری های قلمی معمولی داشته باشد.چشمی دیجیتال Smart1 دارای تنوع رنگی میباشد و در سه رنگ طلایی ، مشکی ، نقره ای تولید شده است.

 

 

رنگ بندی چشمی اسمارت

 

 

قابلیت های فنی چشمی دیجیتال Smart1

  • پشتیبانی از کارت حافظه تا 32 گیگابایت
  • دید در شب بسیار قوی
  • مانیتور 3.5 اینچی رنگی
  • ذخیره تصویر و فیلم از مخاطب
  • چند زبانهدارای گارانتی معتبر

چشمی دیجیتال