شماره تماس دو بی کا
چشمی دیجیتال اسمارت S2

چشمی دیجیتال Smart S2 HD

چشمی دیجیتال با صفحه نمایش 4.3 اینچ رنگی ، مجهز به سنسور حرکتی، دارای باتری لیتیومی قابل شارژ، دوربین 3 مگاپیکسلی / گارانتی: 2 ساله

ناموجود
کد کالا: 1516
قیمت محصول:   ناموجود
توضیحات کلی محصول

چشمی دیجیتال Smart S2 HD

چشمی دیجیتال Smart S2 HD به منظور مشاده تصویر فرد پشت درب واحد کارایی دارد اما این تنها مورد استفاده چشمی دیجیتال نیست. همگام با روند پیشرفت فناوری چشمی های درب نیز قابلیت های جدیدی را در کاربرد خود اضافه کردند که چشمی دیجیتال Smart S2 HD با استفاده از باطری های نسل جدید مدت استفاده و عمر نگه داری باطری را افزایش داده است و همچنین قابلیت های ذخیره سازی تصویر و ایجاد ارتباط از سایر توامنمندی های چشمی دیجیتال Smart S2 HD میباشد.

چشمی اسمارت S2 HD

چشمی درب بیرونی Smart S2 HD

چشمی بیرونی درب در به صورت دایره ای بوده و درست در جای چشمی لنزی قدیمی قرار میگیرد و بر روی دوربین بسیار قوی با قابلیت دید در تاریکی و IR های آن قرار دارد و همچنین کلید زنگ نیز به منظور ایجاد ارتباط با داخل واحد به آنافزوده شده است.

 

 

مشخصات ظاهری چشمی دیجیتال Smart S2 HD

بدنه ظاهری چشمی دیجیتال اسمارت S2 HD به صورت مستطیلی بوده است و دو طرف حاشیه ای بیضی مانند قرار دارد و در وسط آن مانیتور 4.3 اینچی قرار دارد. 4 کلید تنظیمات اصلی در زیر مانیتور وضع شده است که شامل کلید های منو و کلید پاور میباشد،کلید جابجایی نیز به صورتت دو تایی در کنار سایر کلید ها طراحی شده است. در بالای بدنه روی لبه بالایی ورودی باطری و پورت کارت حافظه قرار گرفته است. اندازه دقیق چشمی پشت درب smart S2 HD ارتفاع 9 در عرض 15 و ضخامت 2 سانتیمتر است و در دو رنگ مشکی و طلایی عرضه شده است.

چشمی دیجیتال

 

قابلیت های فنی چشمی دیجیتال Smart S2 HD

  • سنسور تشخیص حرکت

سنور حرکتی یا اصطلاحا موشن motion قابلیت است که به وسیله آن میتوان با قرار گرفتن فرد در روبروی دوربین ، سیستم چشمی درب آپارتمان اسمارت S2 HD فعال شده و تصویر وی را بر رو مانیتور نمایش دهد و یا بنا به درخواست کاربر تصویر را ذخیره کند.

 

Smart-S2-HD

 

  • دید در شب

در شب یا تاریکی زمانی کارایی دارد که به هر دلیل نور یا روشنایی در ورودی درب و جود نداشته باشد ، که با استفاده از این قابلیت میتوان تصاویری با کیفیت مطلبی در تارکی داشته باشید.

 

  • ذخیره اتوماتیک و دستی تصاویر

فرایند ذخیره سازی در چشمی دیجیتال Smart S2 HD به دو صورت انجام میپذیرد که یکی به حالت اتوماتیک است که با قرار گرفتن فرد در ورودی درب یا فشار دادن کلید درب ورودی تصویر یا فیلم وی ذخیره میشود یا در حالت ایجاد ارتباط میتوانید تصویر فرد مراجعه کننده را داشته باشد.

 

 

  • زاویه دید دوربین

زاویه دید دوربین چشمی دیجیتال Smart S2 HD حدود 170 درجه می باشد تا بتواند تمام فضای خارجی پشت درب را دید داشته باشد.

 

زاویه دید چشمی درب دیجیتال

 

  • کابل شارژ بلند 5 متری

به همراه تمامی متعلقات همراه این چشمی پشت درب دیجیتال اسمارت کابل شارژ بلند 5 متری برای شارژ باطری داخل چشمی قرار دارد تا نیازی به خارج کردن باطری نباشد. محل ورودی باطری در زیر بدنه اصلی قرار دارد تا از نزدیک ترین پریز برق بتوان آن را شارژ کرد.

 

چشمی دیجیتال اسمارت

 

گارانتی معتبر

در داخل پک محصولات این چشمی دیجیتال کارت گارانتی این شرکت قرار دارد که در صورت نیاز با شماره های آن تماس حاصل فرمایید تا در کمترین زمان برای پشتیبانی از خدمات پس از ففروش استفاده نمایید.

چشمی دیجیتال پشت درب