شماره تماس دو بی کا
قفل برقی حیاطی یوتاب

قفل برقی یوتاب 1194

قفل برقی حیاطی یوتاب طراحی شده هم بصورت راست بازشو و هم چپ بازشو دارای قفل شب بست / گارانتی: 2 ساله یوتاب

ناموجود
کد کالا: 1517
قیمت محصول:   ناموجود
توضیحات کلی محصول

قفل برقی یوتاب مدل 1194

قفل برقی یوتاب 1194 محصولی نوین از الکتروپیک میباشد که مناسب برای درب های نفر رو ساختمانی میباشد، از نظر طراحی ظاهری قفل حیاطی یوتاب به هیچ مدلی شباهت ندارد و بر روی بدنه آن از جنس رنگی استفاده شده است که قفل برقی را در برابر ضربه و خش افتادن مقاوم کرده است . قفل درب حیاط یوتاب مناسب برای انواع درب های ورودی فلزی ،محافظ درب منازی (گارد)،درب های آپرتمانی میباشد.

قفل حیاطی یوتاب

قابلیت نصب راست گرد و چپ گرد

درب های ورودی ساختمان ممکن است به نسبت ساختمان رو به چپ یا راست باز شود از این رو طرحان شرکت الکتروپیک این قفل برقی را طراحی و تولید کردند تا بتواند هم به صورت نصب به سمت راست و چپ نصب شود. این امتیاز بسیار بزرگی است که بیشتر در برند های خارجی دیده میشود.

 

قفل برقی یوتاب راست بازشو و چپ بازشو

 

مصرف پایین برق

برق مصرفی در قفل برقی یوتاب مدل 1194، V-12 و توان مصرفی W15 میباشد از این رو با توجه به قابلیت نصب در مکان های پر تردد به راحتی میتوان گفت یکی از مزیت خای خرید قفل برقی یوتاب استفاده از توان مصرفی پایین برقی و صرفه جویی در هزینه برق میباشد.

 

قفل درب نفرو یوتاب 1194

مقاومت در برابر ضربه

به طور کلی کلیه قفل های برقی (لاکپشتی) الکترو پیک در برابر ضربه و فشار بسیار مقاوم است و از ویژگی های بارز این قفل استحکام بالا در برابر فشار خارجی به درب میباشد.البته قابل توجه است در طول شب نیز با استفاده از قفل و کلید میتوانید از قفل بودن درب اطمینان پیدا کنید.

 

 

گارانتی بلند مدت معتبر

از ویژگی های خدمات پس از فروش الکتروپیک داشتن گارانتی بلند مدت و سیستم خدمات گسترده پس از فروش در سراسر ایران میباشد.گارانتی تایید شده قفل حیاطی یوتاب مدل 1194 برای مشتریان 24 ماهه میباشد که با ارائه کارت گارانتی به کاربران تحویل داده میشود.

گارانتی قفل برقی یوتاب