شماره تماس دو بی کا
فروش ویژه
آرامبند درب فلای نمره 4

آرامبند درب فلای نمره 4

عملکرد 2 سرعتهءمخصوص درب های سبک،قابلیت سازگاری با انواع قفل های ضد سرقت / گارانتی: یک ساله

موجود
کد کالا: 2011
قیمت محصول: 850,000   790,000 تومان
توضیحات کلی محصول

آرامبند درب فلای نمره 4

آرامبند درب فلای نمره 4 یکی از بهترین گزینه ها جهت نصب بر روی درب ورودی دارای قفل برقی می باشند. این جک های ارام بند در دو مدل نمره 4 و نمره 3 به ترتیب جهت نصب بر روی درب های 105 تا 120 کیلوگرمی ارائه می شوند. از امکانات این ارام بند علاوه بر سیستم هیدرولیک 2 سرعته، میتوان طول بازوی قابل تنظیم و همچنین امکان تنظیم زاویه بازشو اشاره کرد.

آرامبند فلای

گارانتی 24 ماه به همراه یک سال تعویض

شرکت پشتیبانی کننده آرامبند فلای درایران دارای سیستم خدمات گسترده ای است و انواع جک های آرامبند خود را در 24 ماه ضمانت میکند و این ضمانت شامل تعمیر و تعویض میشود. 

 

 

 

خلاصه ویژگی ها و مشخصات

آرامبند درب فلای نمره 4 دارای خصوصیاتی مناسب و قابل توجه می باشد,خصوصیاتی مناسب که می تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای درب وردی  ساختمان شما باشد. این ویژگی ها و مشخصات را برای درک بیشتر شما مشتریان گرامی در ادامه این مطلب به بصورت  خلاصه ای به آنها می پردازیم:

 

  • آرامبند هیدرولیکی با قابلیت تنظیم نیروی درب
  • سازگار با انواع قفل برقی ( لاکپشتی و کلونی و زبانه دار )
  • قابل استفاده برای درب ورودی ساختمان با بازشو به داخل
  • قابل استفاده برای درب هایی به وزن 105 تا 120 کیلوگرم
  • قابل استفاده برای درب هایی به اندازه 110 الی 140 سانتی متر
  • دوسرعته (دارای سه مرحله حرکت، با اطمینان بالا از بسته شدن درب)
  • دارای ظاهری زیبا ( یک عدد کاور از جنس آلومنیوم جهت مخفی نمودن پیچ های تنظیم )

 

منظور از آرام بند دو حالته چیست؟؟؟

نسل جدید از آرامبندها برای برطرف کردن مشکلات آرام بندهای قبلی علاوه بر دو سرعته بودن، دارای فشار نهایی برای بسته شده درب می باشد. همان کاری که ما با دست انجام می دهیم یعنی موقع بستن درب را با دست تا 15 درجه  مانده به چارچوب نزدیک می کنیم بعد کمی از سرعت آن می کاهیم و در آخر با یک فشار نهایی درب را می بندیم که هم سر و صدایی تولید نشود و هم درب بسته شود.

سرعت اول (از جایی که درب را رها میکنیم تا 15 درجه مانده به بسته شدن) و سرعت دوم (15 درجه مانده تا بسته شدن درب) و فشار نهایی (زمانی که درب را فشار آرام میدیم تا بسته شود).

 

نتیجه گیری 

آرامبند درب فلای نمره 4 تایوان یکی از معتبرترین شرکت های سازنده یراق آلات در جهان می باشد که محصولات مختلفی از جمله آرام بند برای درب های سبک و سنگین عرضه نموده است. در توضیحات قبلی به خصوصیات ویژه ی این محصول پرداختیم ، این ویژگی ها این محصول را نسبت به دیگر آرامبند ها متمایز می سازد.شما مشتریان گرامی می توانید برای اطلاع از قیمت آرامبند درب فلای نمره 4 با بخش فروش شرکت تماس حاصل نمایید.