شماره تماس دو بی کا
قفل برقی سیزا بدون شاسی

صفحه اصلی دو بی کا صفحه اصلی لوازم جانبی و تجهیزات قفل برقی قفل برقی بدون شاسی سیزا

قفل برقی بدون شاسی سیزا

/ گارانتی: 30 ماهه Cisa

ناموجود
کد کالا: 1418
قیمت محصول:   ناموجود
توضیحات کلی محصول

قفل برقی سیزا بدون شاسی

از محبوب ترین محصولات قفل برقی موجود در بازار، قفل برقی سیزا است که اصطلاحا با نامهای لاک پشتی و کله گاوی نیز شناخته میشود. سیزا (CISA)، شرکتی ایتالیاست که کار خودش را حول محور تجهیزات امنیتی در سال 1926 (1305 ش.) آغاز نمود و درسالهای اخیر با خلاقیت ها و ایده پردازی های خود در این زمینه، آوازه ای برای خود در بازارهای جهانی بدست آورد.

 

قفل امنیتی سیزا، از امنیتی ترین قفل های موجود در بازار است که با استفاده از تکنولوژی روز در برابر بسیاری از روشهای قدیمی سرقت، مانع ایجاد نموده و سری بدون شاسی این شرکت که از بروزترین محصولات این شرکت است، گام جدیدی در این حوزه برداشته است.

 

قفل برقی سیزا بدون شاسی

 

مکانیزم عملکرد این قفل برقی بدون شاسی سیزا بدین گونه است که اگر زبانه قفل تحت فشار هم باشد، هنگامی که کلید آیفون فشرده می شود، قفل درب را در جهت بسته شدن می فشارد و سپس زبانه را آزاد و درب را باز می کند و دیگر نیاز نیست که شخصی که در خارج از درب ایستاده، درب را به سمت خودش بکشد.

 

قفل بدون شاسی سیزا دارای نرخ حفاظتی 44ip است که کیفیت ساخت بسیار بالا و بدنه بسیار محکم آن را تضمین میکند. این محصول قابلیت نصب بر روی انواع دربهای آهنی از جمله درب پارکینگ و درب نفررو را دارد و همچنین قابلیت باز و بسته شدن توسط سایر تجهزات جانبی مانند ریموت کنترل، آیفون صوتی و تصویری و امکان اتصال از طریق وایرلس و یا نقطه دسترسی به تجهیزات الکترونیکی از قبیل کارتخوان، تشخیص چهره و رمزنگار را نیز دارا میباشد.

 

استفاده از قفل سیزا بدون شاسی برای مکان هایی که قصد استفاده از کلید مخفی را دارند بسیار مناسب است ، مورد دیگر پرکاربرد قفل برقی بدون شاسی سیزا برای جک دربازکن پارکینگ می باشد که امنیت به مراتب بیشتر را نصب به قفل برقی معمولی فراهم می اورد.

قفل Cisa مخصوص درب های پارکینگی

قابلیتهای کاربردی:

  • 30 ماه گارانتی
  • ظاهر ساده و زیبا با کیفیت قابل قبول
  • برخورداری از سه کلید جهت باز نمودن دستی درب
  • قابل نصب بر روی انواع درب آهنی از جمله جک اتوماتیک پارکینگ
  • قابلیت باز و بسته شدن درب قفل (3 قفله) توسط ریموت کنترل ، آیفون و ...
  • سیستم قفل دائمی وعدم امکان عقب زدن زبانه درب با کارت ویزیت و امثال آن
  • امکان عملکرد توسط تجهیزات خانه هوشمند و اکسس کنترل مانند آیفون ، کارتخوان ، تشخیص چهره ، ریموت ، رمز و ...