شماره تماس دو بی کا
قفل مقابل برقی درب ضد سرقت

صفحه اصلی دو بی کا صفحه اصلی لوازم جانبی و تجهیزات قفل مقابل برقی قفل مقابل برقی درب ضد سرقت O&C

قفل مقابل برقی درب ضد سرقت O&C

قفل مقابل برقی درب ضد سرقت مناسب برای انواع درب های چوبی و آهنی / گارانتی: .

ناموجود
کد کالا: 1022
قیمت محصول:   ناموجود
توضیحات کلی محصول

قفل مقابل برقی O&C مخصوص درب های ضد سرقت

قفل مغزی درب ضد سرقت ، قفل مقابل برقی ، قفل لادری شناخته می شود، و این نوع قفل برای برقی کردن انواع درب چوبی، درب ضد سرقت و درب های آهنی به کار می رود، قفل مقابل برقی O&C در دو مدل برای درب های چوبی معمولی و درب چوبی ضد سرقت به کار می رود.

قفل برقی درب ضد سرقت

ویژگی های محصول

قفل مقابل برقی درب ضد سرقت O&C مناسب برای درب های ورودی واحدهای آپارتمانی با کارکردهای تجاری و مسکونی می باشد که قادر است با برق 12 ولت و با مصرف بسیار پایین کار کند. قفل مقابل برقی که در اصطلاح به آن قفل زبانه ای و قفل لادری نیز اطلاق می گردد، قابلیت این را دارد که از طریق آیفون صوتی و تصویری و یا با یک شستی ساده و یا با ریموت کنترل باز گردد. همچنین مصرف کننده می تواند در مواقعی که داخل آپارتمان به وسیله دزدگیر سیم کارتی محافظت می شود، درب را با یک پیامک و یا تماس باز کند.

 

همانطور که اشاره شد قفل زبانه ای ضد سرقت ساخت اسپانیا بوده و یکی از باکیفیت ترین قفل های زبانه ای وارداتی به ایران می باشد. این قفل مقابل برقی درب ضد سرقت با یک پالس ولتاژ باز می گردد و تا زمانی که درب باز شود، ضامن باز می ماند و مانع از خرابی و خسارت احتمالی می گردد و نیز روی این قفل ضامنی تعبیه شده تا بتوان قفل را به حالت کاملا باز در آورد تا مواقعی که برق نیست، ضامن باز بماند و عبور و مرور امکان پذیر گردد. این محصول دارای ضمانت 1 ساله معتبر می باشد که توسط نمایندگی این برند ارائه می گردد.

قفل برقی درب ضد سرقت

قابلیت های قفل زبانه ای ضد سرقت O&C

  • ضمانت 24 ماهه
  • ولتاژ ورودی 12 ولت
  • مناسب برای درب های ضد سرقت
  • قابلیت استفاده برای مقاصد تجاری و مسکونی
  • ساخت اسپانیا