شماره تماس دو بی کا
قفل مقابل برقی دورکس

قفل برقی دورکس

قفل مغزی یا قفل لادری دورکس ولتاژ 12 ولت ساخت اسپانیا / گارانتی: یکساله

موجود
کد کالا: 1023
قیمت محصول:   600,000 تومان
توضیحات کلی محصول

قفل مقابل برقی دورکس  DORCAS

قفل مقابل برقی دورکس DORCAS اسپانیا دارای ظاهری زیبا و بدنه ای مستحکم از جنس استیل میباشد و قابلیت نصب بر روی انواع درب های چوبی ، فلزی ، آلومنیومی را دارد .قفل مقابل برقی دورکس دارای ضامن خلاص کن است که در زمان قطع برق و یا مواقع اضطراری در را به راحتی میتواند باز کرد. طرز کار قفل مقابل برقی دورکس بدین صورت است که با تحریک کوتاه برق AC , DC با 8 تا 12 ولت قفل آزاد میشود و تا باز شدن درب همچنان آزاد است و بعد از باز شدن ، درب دوباره در حالت قفل قرار می گیرد .

سایز استاندارد این قفل و قابلیت ریموتی آن را مناسب نصب روی همه انواع درها کرده  بطوری که سبب شده بیشترین استفاده ی این قفل مقابل برقی در شرکت ها ، مطب ها ، اتاق های مدیریت و طلافروشی ها باشد که با ریموت درب را از راه دور باز می کنند.

 

 

قابلیت اتصال به دستگاه های دیگر:

قفل مقابل برقی DORCAS جهت باز کردن درب میتواند از آیفون تصویری ریموت ، اکسس کنترل و حتی تگ های دربازکن فرمان بگیرد. پس از نصب قفل مقابل برقی می توان آن را به یک شستی و یا دستگاه ریموتی و حتی دستگاه اکسس کنترل متصل کرد. این اتصال به صورت بسیار ساده می باشد، برای این کار میبایست خروجی رله این دستگاه ها را مستقیما به قفل مقابل برقی دورکس وصل کرد تا پس از فشردن شستی و یا فشردن ریموت و یا شناسایی از طریق دستگاه های کنترل تردد درب باز گردد.

 

امنیت قفل:

قابلیت تحمل فشار نیرویی معادل 330 کیلوگرم این قفل مغزی را در برابر هر گونه نیروی خارجی برای ورود به منزل یا محل کار مقاوم ساخته است و قابلیت های اتصال به دستگاه های امنیتی دیگر خیال خریدار محصول را بابت امنیت این قفل تضمین میکند.همچنین بدنه کاملا استیل از نفوذ مته های فولادی که دزدها برای نفوذ در قفلها استفاده میکنند تا قفل را براحتی باز کنند دشوار کرده که امنیت منزل شما را تضمین میکند.

 

کارکرد عالی در شرایط مختلف آب وهوایی:

قفل لادری دورکس در دمای 15- تا 40+ توسط شرکت سازنده تست شده تا انقباض و انبساط دمایی در عملکرد قفل تاثیر گذار نبوده و قفل در هر شرایطی عملکرد مورد انتظار شما را تامین کند.

 

 

گارانتی قفل برقی درب دورکس

محصولات دورکس در ایران با یکسال  گارانتی عرضه می شود که در صورت خرابی محصول تعویض می گردد. این گارانتی قفل برقی توسط شرکت فروشنده و یا وارد کننده محصول قابل اعمال خواهد بود.

ویژگی های قفل دورکس

مشخصات فنی:

  • ارتفاع 67mm
  • عرض 20.5mm
  • عمق 28mm
  • عمق چفت 5.8mm
  • قدرت تحمل قفل 3.250N/330Kg
  • دامنه دمایی کارکرد دستگاه-150C + 400C

 

جدول ویژگی های فنی قفل مقابل برقی دورکس

ویژگی های قفل مقابل برقی دورکس