شماره تماس دو بی کا
فلای نمره 5

آرامبند فلای نمره 5

سه زمانه ، کاملا ضد آب ، گارانتی 18 ماه ، قابل نصب با انواع قفل برقی / گارانتی: 12 ماه گارانتی

موجود
کد کالا: 123
قیمت محصول:   660,000 تومان
توضیحات کلی محصول

آرامبند فلای 5

نقد و بررسی تخصصی کالا

آرابند فلای با سابقه بسیار طولانی در تولید انواع جک های آرامبند در مدل های نمره 3 ، نمره 4 و نمره 5 موفق به جلب رضایت کاربران شده و بازار فروش بسیار خوبی نسبت به سایر رقبا پیدا کرده است . از جمله مزایای عمده فلای 5 قدرت بسیار بالا ، قیمت اقتصادی مناسب نسبت به سایر مدل های مشابه در برند های دیگر ، طول عمر بالا ، کاملا ضد آب و گرد غبار و ... میباشد در اینجا به بررسی تخصصی این آرامبند سه زمانه تایوانی میپردازیم.

 

                                            فلای نمره 5

 

نصب مناسب با انواع قفل برقی

جک آرامبند فلای نمره 5 بر روی درب های تا 150 سانت ( لنگه درب باز شونده ) و میانگین وزن 140 تا 180 کیلوگرم نصب میشود. اما نکته مهم این است که بر روی اکثر درب های ورودی قفل برقی نصب شده و نیاز است از آرامبند سه زمانه نصب شود تا با ضربه آخر درب ورودی به صورت کامل بسته شود .

 

                                                                     آرامبند فلای نمره 5

 

طراحی و ساخت

آرام بند درب، ابزاری جهت نصب جهت محکم بسته نشدن درب و نیز مطمعن شدن از بسته شدن درب است. بسته شدن درب به طور ناگهانی و با شدت، می‌تواند خطرناک و حادثه ساز باشد. با نصب آرام بند درب، دیگر نیازی نیست نگران بسته شدن درب با شدت باشیم. آرامبند فلای 5 جلوی شدت بسته شدن درب را می‌گیرد و درب در دو سرعت کنترل شده بسته می‌شود. همچنین با وجود آرام بند بر روی درب ، دیگر نگران بسته نماندن ناگهانی درب نیستیم. زیرا با وجود آرام بند، درب در نهایت بسته شده و ایمنی و اطمینان بخصوص در آپارتمان‌های عمومی، ساختمان‌های اداری و یا ساختمان‌های پر رفت و آمد به حداکثر می‌رسد. آرامبند فلای 5 مناسب برای درب‌های فلزی ورودی  و پی وی سی 140 الی 180 کیلوگرم است . این آرام بند دارای مدار هیدرولیک سه سرعته همراه با پیچ ‌های برنجی برای درب‌های چپ بازشو و راست بازشو هست. بدنه این آرام بند مستحکم و دارای ساعد بازویی قابل تنظیم است.

 

                                                              فلای نمره 5

 

بررسی عملکرد زمانی ( سه سرعته )

آرام بندهای موجود در بازار تنوع برندی بالایی در بازار امروز دارند. این موضوع بر هزینه نصب آنها هم اثرمی‌گذارد. بنابراین اگر قرار شما و فروشنده خرید همراه با نصب است حتما قیمت نصب جک را قبل از نصب توافق کنید. جک آرامبند معمولا با توجه وزنی که باید جابجا کند و در واقع وزن و اندازه در انتخاب می‌شود. جک های آرامبند طبقه بندی دیگری هم دارند که بر اساس نوع بسته شدن در انجام می‌شود. این طبقه بندی به دو صورت دو سرعته و سه سرعته (دو مرحله‌ای و سه مرحله‌ای) انجام می‌شود. آرامبند فلای 5 سه سرعته بوده و قابلیت نصب با هر نوع قفل برقی را دارد.

 

  • آرامبند هیدرولیکی با قابلیت تنظیم نیروی درب
  • سازگار با انواع قفل برقی ( لاکپشتی و کلونی و زبانه دار )
  • قابل استفاده برای درب ورودی ساختمان با بازشو به داخل
  • قابل استفاده برای درب هایی به وزن 140 تا 180 کیلوگرم
  • سه سرعته (دارای سه مرحله حرکت، با اطمینان بالا از بسته شدن درب)
  • دارای ظاهری زیبا ( یک عدد کاور از جنس آلومنیوم جهت مخفی نمودن پیچ های تنظیم )

 

گارانتی و خدمات

گارانتی و خدمات پس از فروش آرامبند فلای 12 ماه بوده است ( یک سال) و در صورت هر گونه مشکل کافی است با شماره کارت خدمات تماس بگیرید.