شماره تماس دو بی کا
قفل برقی یال

قفل برقی یال

قفل برقی یال / گارانتی: 24 ماهه یال

ناموجود
کد کالا: 448
قیمت محصول:   ناموجود
توضیحات کلی محصول

قفل برقی یال

قفل برقی یال یا قفل لاک پشتی یال مناسب برای درب های لولایی، با منبع تغذیه 12AV -AC است و در مدل M1 دارای مغزی و مدل M2 بدون مغزی میباشد که در بازار عرضه شده است. طراحی جدید این قفل منحصر به فرد بوده است و کپی برداری از هیچ برندی نمیباشد ، در بازار قفل های برقی ایرانی اصولا طراحی های کپی برداری شده از برند های ایتالیایی را عرضه کرده اند اما قفل برقی یال داری ظاهری به مراتب زیبا تر و خاص تری است. قفل کله گاوی یال برای مکان هایی مناسب است که به امنیت بالایی نیاز داریم یا اینکه قفل های دیگر شکسته اند. قفل برقی همچنین به این معناست که افراد دیگر، مانند کودکان نمی توانند آن را باز کنند، در نتیجه شب ها ایمن تر است. همچنین می توانید آن را به همراه قفل های دیگر که با قفل برقی مطابقت دارند استفاده کنید، از قفل های زبانه ای سنتی گرفته تا قفل های سیلندری، که برای نیرو بخشیدن به سیستم هشدار به کار می روند.

 

قفل برقی یال

 

قابلیت نصب بر روی انواع جک پارکینگی

قفل برقی در بازار برای جک های پارکینگی دارای تنوع زیادی است اما از بهترین مدل ها میتوان به اشاره داشت که در زمان نصب شدن درب بر روی دو لبه درب نصب میشود از جمله مزایا آن میتوان به موارد زیر اشاره داشت.

 • ضد سرقت شدن درب پارکینگ
 • در صورت تصادف اتومبیل با درب پوسته جک شکسته نمیشود
 • عملکرد همزمان قفل برقی با تایم باز و بشته شدن درب

 

قفل برقی یال چیست و چه تفاوتی با برند های دیگر دارد

قفل لاکپشتی یال اساسا یک نوع قفل درب نفر رو یا پارکینگ میباشد تا میزان امنیت را برای ساختمان به بالاترین حد خود برساند چرا که این قفل برقی مقاومت بالایی در برابر ضربه ، فشار را دارد و چون بر روی درب جوش داده میشود ضریب ایمنی را افزایش داده و درب را ضد سرقت میکند. می توانید به عنوان امن ترین نوع قفل از آن استفاده کنید. این نوع قفل ها می توانند جانشین قفل های معمولی و کلون دار روی در باشند. قفل برقی کاملا شبیه قفل های ثابت است زیرا سطح رویی آن پیچ شده است.

این سطح پیچ دار دارای قفلی است که  با بسته شدن در همانند درهای معمولی قفل خواهد شد. تفاوت اصلی این است که قفل های برقی سطح پیچ شده ای دارند که با چرخش قفل را باز می کند. زمانی که این قفل بچرخد از بیرون باز خواهد شد، بدون اینکه نگران عقب رفتن قفل باشید. همچنین در این صورت دیگر لازم نیست برای باز شدن در دستگیره یا اهرم بچرخد.

 

قابلیت های قفل برقی یال

 • قابلیت نصب بر روی انواع درب نفر رو
 • قابلیت نصب بر روی انواع درب های پارکینگی
 • منبع تغذیه  12 متناوب
 • بدنه کاملا مقاوم در برابر ضربه
 • کاملا ضد آب و ضد گرد غبار
 • طراحی جدید
 • ضد سرقت با قابلیت قفل سه مرحله ای
 • دارای 5 کلید کامپیوتری

قفل یال

 

گارانتی قفل برقی یال

شرکت یال یکی از بزرگترین تولید کننده گان جک درب پارکینگ داخلی می باشد، قفل برقی یال دارای 2 سال گارانتی ( 24 ماه ) و خدمات پس از فروش می باشد ، یکی از ویژگی های محصول با کیفیت داشتن گارانتی بلند مدت میباشد که در میان انواع قفل های برقی موجود در بازار قفل برقی یال از همه آنها دارای گارانتی بلند مدت تری دارد. سیستم خدمات پس از فروش برند یال با داشتن خدمات گسترده در کشور آماده ارائه سرویس های پس از فروش به مشتریان خود میباشد.