شماره تماس دو بی کا
پکیج قفل مقابل برقی

صفحه اصلی دو بی کا صفحه اصلی لوازم جانبی و تجهیزات قفل مقابل برقی پکیج قفل مقابل برقی ریموت دار درب چوبی

پکیج قفل مقابل برقی ریموت دار درب چوبی

این پکیج شامل یک عدد قفل مقابل برقی دورکس و یک عدد تغذیه ریموت دار بتا به همراه دو عدد ریموت میباشد مناسب برای انواع درب معمولی و ضد سرقت / گارانتی: یکساله

موجود
کد کالا: 1002
قیمت محصول:   900,000 تومان
توضیحات کلی محصول

پکیج قفل ریموت دار درب چوبی

 این پک مناسب برای انواع درب چوبی معمولی و ضد سرقت میباشد که نیاز به ریموتی شدن دارند، این قفل برقی قابلیت اتصال به آیفون تصویری را نیز دارد و از طریق آیفون تصویری نیز میتوان درب را باز نمود.

این پک برای ریموت دار کردن درب ورودی واحد در نظر گرفته شده است و از دو مدل عادی و ضد سرقت استفاده میکند . قفل مقابل برقی عادی دارای بدنه یکدست بوده و در قفل ضد سرقت به علت نصب شدن قفل اضافی بر روی درب ، قفل از بدنه جدا بوده تا محل قرار گیری قفل درب دارای فضای بیشتری باشد تا قفل سه کلید کردن به صورت کامل انجام شود.

 

لوازم مورد نیاز برای ریموت دار کردن درب ورودی

  • قفل مقابل برقی ( عادی – ضد سرقت )
  • تغذیه ریموتی
  • ریموت به تعداد مورد نیاز

 

قفل برقی دورکس

نصب بر روی درب های ضد سرقت به علت ضخیم تر بودن عرض درب و استفاده از قفل های متفاوت نیاز به استفاده از قفل لادری خاص خود را دارد یکی از بهترین مدل های موجود برای این کار ، قفل برقی دورکس است که فضای خالی طراحی شده در پایین این قفل برای تمامی درب های ضد سرقت کاربردی است.

قفل برقی دورکس روبه‌روی مغزی قفل دربها در چارچوب اصلی درب نصب میشود، لذا نیاز به هیچ گونه عملیاتی بر روی درب نیست و جاسازی مقابل برقی در چارچوب درب به صورت توکار انجام می شود، لذا کمترین کنده کاری و خرابی به بار خواهد داشت. این قفل قابلیت نصب بر روی انواع چارچوب درب های چپ گرد و راست گرد فلزی، چوبی، آلومینیومی، ضد سرقت و معمولی را دارد و هیچ گونه وابستگی به دستگیره و خود قبل ندارد.

 

پک قفل مقابل برقی + تغذیه ریموتی

 

محتویات پک قفل برقی ریموتی درب چوبی

  • قفل مقابل برقی اسپانیایی دورکس
  • رسیور ریموتی دارای ترانس و گیرنده تک رله
  • دو عدد ریموت با فرکانس 433