شماره تماس دو بی کا
125 KALEKILIT

صفحه اصلی دو بی کا صفحه اصلی لوازم جانبی و تجهیزات قفل مقابل برقی مقابل برقی ضد سرقت کاله Kale 125

مقابل برقی ضد سرقت کاله Kale 125

قفل مغزی یا قفل لادری کاله ولتاژ 12 ولت ساخت ترکیه / گارانتی: 24 ماهه

موجود
کد کالا: 1002
قیمت محصول:   285,000 تومان
توضیحات کلی محصول

مقابل برقی ضد سرقت کاله Kale 125

قفل مقابل برقی یا قفل لادری برای درب های ضد سرقت و چوبی استفاده میشود تا این درب ها نیز به مانند درب های فلزی به صورت ریموتی یا با استفاده از کلید و دربازکن تصویری و تنها با یک اشاره باز شوند. یکی از برند های خارجی معتبر کاله میباشد که دارای چند محصول در این ضمینه است که بیشترین کاربرد را قفل مقابل برقی کاله مدل 125 دارد .

مقابل برقی ضد سرقت کاله کلید کد 125 KALEKILIT

 

 

 

قفل مقابل برقی کالی کد 125 محصول کشور ترکیه است که تحت لیساس اسپانیاست و بیشتر برای درب های ضد سرقت می باشد. در کنار این قفل مقابل برقی برای نصب یک تغذیه ریموتی نیاز است تا بتوان برای ورود به درب اصلی از دستگاه های اکسس کنترل ، ریموتی ، حضور غیاب و ... استفاده کرد. طرز کار این قفل به اینصورت است که با تحریکی کوتاه که توسط برق AC یا DC اعمالی به آن که 8 الی 12 ولت است، قفل آزاد شده و تا باز شدن درب همچنان آزاد است و هنگامی که درب باز شد دوباره درب در حالت قفل قرار میگیرد.

مقابل برقی ضد سرقت کاله کلید کد 125 KALEKILIT

بیشتر استفاده از قفل مقابل برقی کاله برای دفاتر اداریی میباشد تا منشی با استفاده از یک ریموت یا یک کلید بر روی میز خود درب را بتواند باز کند و نیاز نباشد تا هر بار برای باز کردن درب تا چهار چوب درب برود . فرایند نصب این شامل چند قطعه میباشد از جمله قفل مقابل برقی ، تغذیه ریموتی ، اکسس کنترل میباشد .

 

مقابل برقی ضد سرقت کاله کلید کد 125 KALEKILIT

 

  • دارای زبانه خلاص کن
  • کشور سازنده ترکیه
  • رنگ بدنه استیل نقره ای
  • امنیت و کیفیت بالا
  • استحکام بالا
  • قیمت اقتصادی مناسب
  • ابعاد
  • 2.2×3.2×25 سانتی‌متر
  • وزن 300 گرم

 

گارانتی بلند مدت

بر روی بسته اصلی قفل مقابل برقی کاله درب ضد سرقت مقدار گارانتی حک شده به صورت شرکتی 2 سال میباشد اما از نظر کیفیت این قفل لادری به راحتی طول عمر مفید آن را بیشتر از 20 سال در نظر داشته باشید. قفل مقابل برقی در واقع روبه‌روی مغزی قفل دربها در چارچوب درها جای می گیرد، لذا نیاز به هیچ گونه عملیاتی بر روی درب نیست و جاسازی مقابل برقی در چارچوب درب به صورت توکار انجام می شود، لذا کمترین کنده کاری و خرابی به بار خواهد داشت. این قفل قابلیت نصب بر روی انواع چارچوب درب های چپگرد و راست گرد فلزی، چوبی، آلومینیومی، ضد سرقت و معمولی را دارد و هیچ گونه وابستگی به دستگیره و خود قبل ندارد.
 

مقابل برقی ضد سرقت کاله کلید کد 125 KALEKILIT