شماره تماس دو بی کا
قفل مقابل برقی کاله

مقابل برقی کاله Kale 222

قفل مغزی یا قفل لادری کاله ولتاژ 12 ولت ساخت ترکیه / گارانتی: 24 ماهه

موجود
کد کالا: 1008
قیمت محصول:   550,000 تومان
توضیحات کلی محصول

مقابل برقی عادی کلید کد 222 KALEKILIT

قفل مغزی یا مقابل برقی کاله برای درب های ضد سرقت و عادی با بدنه پهن استفاده میشود که نیازمند قفل لادری پهنتری نسبت به مدل 125 میباشد. این قفل لادری ساخت کشور ترکیه میباشد و دارای بدنه بسیار مقاومی است. ساختار کلی این قفل مقابل برقی برای ایجاد یک ارتباط با انواع دستگاه های اکسس و حضور غیاب میباشد. بیشتر کاربرد این مدل برای درب ورودی طلا فروشی ها و صرافی ها میباشد که از درب های عریض و سنگین استفاده میکنند.

 

مقابل برقی ضد سرقت کاله کلید کد 125 KALEKILIT

 

بیشتر استفاده از قفل مقابل برقی کاله برای دفاتر اداریی میباشد تا منشی با استفاده از یک ریموت یا یک کلید بر روی میز خود درب را بتواند باز کند و نیاز نباشد تا هر بار برای باز کردن درب تا چهار چوب درب برود . فرایند نصب این شامل چند قطعه میباشد از جمله قفل مقابل برقی ، تغذیه ریموتی ، اکسس کنترل میباشد. قفل مقابل برقی کالی کد 222 محصول کشور ترکیه است که تحت لیسان اسپانیاست و بیشتر برای درب های ضد سرقت می باشد . در کنار این قفل مقابل برقی برای نصب یک تغذیه ریموتی نیاز است تا بتوان برای ورود به درب اصلی از دستگاه های اکسس کنترل ، ریموتی ، حضور غیاب و ... استفاده کرد . طرز کار این قفل به اینصورت است که با تحریکی کوتاه که توسط برق AC یا DC اعمالی به آن که 8 الی 12 ولت است، قفل آزاد شده و تا باز شدن درب همچنان آزاد است و هنگامی که درب باز شد دوباره درب در حالت قفل قرار میگیرد.

  • دارای زبانه خلاص کن
  • کشور سازنده ترکیه
  • رنگ بدنه استیل نقره ای
  • امنیت و کیفیت بالا
  • استحکام بالا
  • قیمت اقتصادی مناسب
  • وزن 300 گرم

 

گارانتی بلند مدت

بر روی بسته اصلی قفل مقابل برقی کاله 222 مقدار گارانتی حک شده به صورت شرکتی 2 سال میباشد اما از نظر کیفیت این قفل لادری به راحتی طول عمر مفید آن را بیشتر از 20 سال در نظر داشته باشید. قفل مقابل برقی در واقع روبه‌روی مغزی قفل دربها در چارچوب درها جای می گیرد، لذا نیاز به هیچ گونه عملیاتی بر روی درب نیست و جاسازی مقابل برقی در چارچوب درب به صورت توکار انجام می شود، لذا کمترین کنده کاری و خرابی به بار خواهد داشت. این قفل قابلیت نصب بر روی انواع چارچوب درب های چپگرد و راست گرد فلزی، چوبی، آلومینیومی، ضد سرقت و معمولی را دارد و هیچ گونه وابستگی به دستگیره و خود قبل ندارد.
 

مقابل برقی ضد سرقت کاله کلید کد 125 KALEKILIT