شماره تماس دو بی کا
آرام بند ویرو D89

آرام بند ویرو D89

جک آرام بند ویر D89 با عملکرد سه سرعته مناسب برای درب های حداکثر تا عرض 140 سانتی متر و ورن حداکثر تا 120 کیلوگرم / گارانتی: 5 ساله Viro

ناموجود
کد کالا: 1013
قیمت محصول:   ناموجود
توضیحات کلی محصول

آرامبند ویرو Viro D89

قویترین محصول تولید شده در میان محصولات آرام بند ویرو ایتالیا ، آرامبند ویرو مدل D89 است که دارای طراحی به روز و زیبا با بدنه بسیار مقاوم در برار رطوبت و گرد غبار است. آرامبند ویرو کلونی مدل D89 هیدرولیکی قابل تنظیم از سایز 2EN الی 6EN می باشد بنابراین این آرامبند مناسب برای درب های نفر رو با وزن 40 تا 120 کیلوگرم و با عرض با 85 تا 140 سانتیمتر است. این جک آرامبند بسیار پر قدرت قابلیت نصب با انواع قفل برقی را دارد و مهم تر از همه طی سه سرعت ( سه زمانه ) درب را به ارام میبندد.

از جک آرام بند Viro D89 برای در بهای سنگین و عریض فلزی نفر رو استفاده میشود تا در تردد های بسیار بالا نیز دارای عملکردی روان و یکدست داشته باشد.

آرام بند ویرو Vrio D89

 

سازگاری با انواع قفل برقی

بر روی درب های فلزی نفر رو از انواع قفل های برقی از برند های مختلف استفاده میشود که این قفل ها با نام کله گاوی نیز معروف میباشد و برند های سرشناسی مانند قفل برقی سیزا ایتالیا ، قفل برقی یوتاب ، یال ، کاویان تولید کنندگان مطرح این محصول میباشند . زمانی که این قفل بر روی درب نصب شود برای بسته شدن کامل درب نیازمند یک آرامبند سه سرعته با قابلیت ضربه آخر میباشد که با غلبه بر مقاومت ناشی از وجود قفل برقی میتواند با ایجاد کمترین صدای ممکن ، موجب بسته شدن قطعی درب شود و با پیشگیری از امکان باز ماندن درب ، امنیت ساختمان را تضمن نماید ودرب را به صورت صد در صد ببندد از این رو آرامبند ویرو d89 مناسب برای درب های سنگین و عریض میباشد.

آرامبند ویرا

عملکرد سه سرعته Viro Door Closer D89

با توجه به عملکرد سه سرعته یا ضربه هایی آرام بند  ویرو نصب آن بر روی درب های دارای قفل برقی بدون مشکل است و فشار انتهایی این جک آرام بند باعث می شود تا از بسته شدن درب مطمئن باشیم. همچنین قابلیت Easy Open آرام بندهای سه سرعته باعث می شود تا باز نمودن درب برای کودکان و افراد سالمند آسان باشد و نیازی به وارد آوردن نیروی بسیار زیاد به درب نباشد.

 

ابعاد آرام بند ویر D89

 

گارانتی 5 ساله شرکتی

آرامبند ویرو کلونی مدل d89 در ایران دارای سیستم خدمات گسترده ای است و انواع جک های آرامبند خود را در 5 سال ضمانت میکند و این ضمانت شامل تعمیر و تعویض میشود. داشتن ضمانت بلند مدت یکی از آیتم هایی است که بیانگر کیفیت بالای آرامبند  ویرو ایتالیا است تا اطمینان استفاده کنندگان از این آرامبند جمع گردد.

متعلقات آرام بند ویرو d89

 

کارایی منحصر به فرد

در نظر داشته باشید این سری محصولات شرکت ویرو ایتالیا دارای یک ماکنیزم است که میزان فشار و نیروی آرامبند متناسب با وزن درب تنظیم می شود. برای اینکه بتوانیم این موضوع را بهتر توضیح بدهیم بد نیست که اشاره ای داشته باشیم به این موضوع که نوع حرکت درب برای بیشتر آرامبند ها تابعی از وزن آن به شمار نمی رود. به این ترتیب در بیشتر مواقع برای باز کردن درب با وزن متوسط دچار مشکل خواهید شد؛ چرا که نیروی زیاد آرامبند مانع از باز شدن درب  به سادگی می گردد و برای این کار گشتاور زیادی در جهت باز کردن درب نیاز است.

آرامبند ویرا

این قابلیت آرام بندهای سه سرعته سبب می شود تا باز نمودن درب برای کودکان و افراد سالمند آسان باشد و نیازی به وارد آوردن نیروی بسیار زیاد به درب نباشد. اما با استفاده از آرامبند Viro D89 با این مشکل مواجه نخواهید شد ، اما با استفاده از پیچ تنظیم در این آرامبند ایتالیایی نیرو و فشار وارده به درب متناسب با وزن آن قابل  تنظیم خواهد بود و باز کردن درب به سادگی صورت می گیرد.

جک آرام بند ویر D89

جمع بندی نهایی

برای بررسی آرامبند ویرو مدل D89 این آرامبند مناسب برای درب های سنگین فلزی میباشد تا در زمان بسته شدن طی سه مرحله سرعت درب کاهش پیدا کند و با ضربه نهایی درب به صورت کامل بسته شود . خرید این آرامبند ایتالیایی برای مشتریان هم از نظر اقتصادی مقرون به صرفه میباشد و هم از سایر برند ها دارای قیمت کمتری است و مهمتر از همه دارای گارانتی بلند مدت 5 ساله نیز میباشد .