شماره تماس دو بی کا
آرام بند ویرو D74

آرام بند ویرو D74

جک آرام بند D74 ویرو ایتالیا مناسب برای درب های فلزی و چوبی با حداکثر وزن 80 کیوگرم و طول حداکثر 110 سانتی متر با عملکرد دو سرعته / گارانتی: 5 ساله

ناموجود
کد کالا: 124
قیمت محصول:   ناموجود
توضیحات کلی محصول

آرامبند ویرو Viro D74

یکی از معروفترین برندهای آرامبند موجود در بازار ، آرامبند ویرو Viro میباشد، این آرام بند ایتالیایی در سه مدل برای کاربرد های متفاوت عرضه شده است. جک آرام بند مدل D74 برای درب هایی چوبی و آهنی با وزن تقریبی بین 40 تا 80 کیلوگرم مناسب میباشد، آرامبند ویرو کلونی مدل D74 بیشتر برای درب های ضد سرقت و درب های چوبی طراحی شده است و نهایت بر روی دربهای فلزی با وزن سبک نیز نصب میشود. این آرامبند ایتالیایی هیدرولیکی بوده و از سیستم پایه روغنی به همراه فنری برای تقسیم فشار استفاده میکند. اصولا کار کرد این آرامبند برای این است که بعد از باز شدن درب به وسیله آن به صورت ارام بسته شود و بین درب نیز باز نماند.

 

آرامبند D74 ویرو ایتالیا

 

آیا آرامبند ویرا ایتالیا در محیط باز نیز نصب میشود ؟

به طور کلی تمامی آرامبند های تولید شده در برند ویرو کاملا ضد آب و گرد غبار بوده و در محفظه ای از جنس آلومینیوم فشرده و با پوشش رنگ نقره ای ضد حریق تولید شده است  و بازوی آن از جنس فولاد با امکان تغییر و تنظیم طول تولید گردیده است.

میزان سرعت درب ، در دو محدوده 0 تا 15 درجه و 15 الی 180 درجه توسط پیچهایی روی دستگاه تنظیم میگردد. و میزان قدرت دستگاه نیز از طریق محل نصب روی درب قابل تغییر است. وزن مناسب درب برای این آرام بند ویرو Viro حداکثر 80 کیلوگرم و عرض درب مناسب ، حداکثر 110 سانتی متر است.

آرام بند ویرو D74

 

نکته قابل توجه اینجاست که هیچ نیازی به روغن کاری ندارد ، چرا که آرامبند D74 ویرو دارای محفظه ای روغنی است تا در باز و بسته شدن با دفعات بالا استحلاک آن در پایین تری سطح باشد و بتوان برای محیط های با تردد بسیار بالا نیز به راحتی از آن استفاده کرد.

آرام نبد ویرو ایتالیا D74

 

خلاصه ای از  آرامبند Viro D74

  • نصب بروی درب های چوبی ، ضد سرقت ، فلزی سبک
  • عملکرد دو سرعته
  • کاملا ضد آب و رطوبت
  • مناسب برای محیط های پر تردد
  • بدنه مستحکم مقاوم فولادی
  • کیفیت روز اروپا
  • نصب اسان و تنظیم آسان
  • جا به جایی درب های سبک بین 40 تا 80 کیلو گرم
  • گارانتی 5 ساله

ابعاد آرامبند ویرو D74

 

عملکرد مطمئن با کاهش سرعت درب

آرامبند ویرو کلونی مدل D74 در زمان بسته شدن درب به صورت اتوماتیک سرعت درب را کاهش میدهد تا در زمان بسته شدن درب ورودی صدای بسته شدن برای دیگران ایجاد مزاحمت نکند ، همچنین آرامبند ویرو در زمان بسته شدن با افزایش فشار به درب سبب میشود تا درب به صورت کامل بسته شود .

 

 

گارانتی 5 ساله شرکتی

آرامبند D74 ویرو در ایران دارای سیستم خدمات گسترده ای است و انواع جک های آرامبند خود را در 5 سال ضمانت میکند و این ضمانت شامل تعمیر و تعویض میشود. داشتن ضمانت بلند مدت یکی از آیتم هایی است که بیانگر کیفیت بالای آرامبند  ویرو ایتالیا است تا اطمینان استفاده کنندگان از این آرامبند جمع گردد.

آرامبند ویرا

جمع بندی نهایی

در نهایت برای آرامبند ویرو کلونی مدل D 74 باید به کیفیت بسیار بالا و بدنه مقاوت در برار رطوبت و گرد غبار اشاره داشت و باید گفت این محصول گزینه مناسبی برای خرید آرام بند برای درب های چوبی و فلزی میباشد.