شماره تماس دو بی کا
سوئیچ ریموتی کارتی تسا

صفحه اصلی دو بی کا صفحه اصلی لوازم جانبی و تجهیزات قفل برقی سوئیچ هوشمند تسا TSA 4040 با کارت و ریموت

سوئیچ هوشمند تسا TSA 4040 با کارت و ریموت

قابلیت اتصال به انواع قفل برقی (سیزا ، یوتاب ، کاویان و....) و قفل مقابل برقی معمولی و ضد سرقت با امکان بازکردن درب از طریق ریموت ، کارت و تگ / گارانتی: 12ماهه

موجود
کد کالا: 66358
قیمت محصول:   690,000 تومان
توضیحات کلی محصول

سوئیچ هوشمند ریموتی کارتی تسا TSA 4040

این سیستم قابلیت نصب بر روی انواع درب های چوبی و فلزی را دارد و به عنوان کلید الکترونیکی هوشمند و ریموت کنترل مورد استفاده قرار میگیرد. سوئیچ هوشمند تسا TSA 4040 امکان نصب با انواع قفل های مقابل برقی ، ( عادی و ضد سرقت ) ، قفل هاب برقی اعم از (قفل برقی یوتاب ، قفل برقی سیزا ، قفل برقی کاویان و ...) یا لاک پشتی و زنجیری را دارد.

سوئیچ هوشمند تسا TSA کارت هوشمند و ریموت کنترل قابلیت باز کردن قفل را دارند و همچنین می توان آنها را برای هر قفل به تعداد زیاد و مکرر حذف یا صادر کرد ( 300 کارت یا تگ جاسوئیچی ) و مجهز به مستر کارت برای حذف یا تعریف کارت ها و ریموت کنترل های مختلف را دارد.

سوئیچ هوشمند تسا TSA

لوازم موجود در پک سوئیچ هوشمند ریموتی کارتی TSA

پک سوئیچ هوشمند تسا TSA 4040شامل یک عدد چشمی ، یک عدد ریموت ، یک عدد تگ ، کارت گارانتی ، دفترچه نصب و براکت محل نصب میباشد  .

 

 

 

ساختار فنی

سوئیچ هوشمند تسا TSA مناسب جهت استفاده برای باز کردن درب ساختمان یا واحد از راه دور میباشد از این دستگاه هم می توانید همراه سیستم اف اف و هم بصورت مجزا (بدون نیاز به اف اف) استفاده نمایید. این دربازکن ریموت دارای سیستم Learn است، به طوری که کاربر قادر است علاوه بر یک عدد ریموت کنترلی که همراه دستگاه تقدیم می شود . این دستگاه برای مصارف اداری که دارای تردد بالایی هستند بسیار پر کاربرد میباشد .

  • بعد از اتصال ولتاژ ورودی چند لحظه صبر کنید تا دستگاه یک تک بوق بزند. حالا دستگاه آماده به کار است.
  • شما هم زمان میتوانید از این دستگاه هم به عنوان منبع تغذیه قفل برقی ، مقابل برقی استفاده کنید و هم به عنوان دربازکن ریموت استفاده کنید.
  • ترمینال خروجی دستگاه ترمینال Lock یک کنتاکت در حالت عادی باز (NO) است و مانند یک کلید در مسیر قفل برقی قرار میگیرد.
  • برای راه اندازی قفل برقی از ولتاژ خروجی AC دستگاه به عنوان تغذیه استفاده نمایید.
  • برای اتصال ترمینال Lock به قفل برقی، سیم هایی که از طریق آیفون به قفل برقی وصل شده است را جدا نکنید. در واقع همزمان هم سیم های آیفون به قفل برقی باید متصل باشد (برای باز کردن درب توسط آیفون) و هم سیم ترمینال Lock باید متصل باشد (برای باز کردن درب توسط ریموت کنترل).

 

سوئیچ هوشمند تسا TSA

گارانتی یک ساله

سوئیچ هوشمند تسا TSA دارای یک عدد کارت گارانتی میباشد که از تاریخ نصب تا یک سال قابل استفاده میباشد. این محصول به عنوان تکمیل کننده محصولات قفل برقی تسا وسیله ای کاربردی جهت ریموتی و کارتی کردن انواع قفل برقی میباشد.