شماره تماس دو بی کا
آرام بند D86 فاتلس

آرام بند سه زمانه D86 فاتلس

سه زمانه، مناسب درب های فلزی کوچه ، ضد آب و رطوبت ، وزن 80 کیلو گرم و عرض 110 سانتی متر / گارانتی: 10 ساله

موجود
کد کالا: 3009
قیمت محصول:   2,250,000 تومان
توضیحات کلی محصول

آرامبند فیتلس D86 FATELESS سه زمانه

آرام بند سه سرعته فاتلس مدل D86 طراحی شده برای درب هایی با وزن 80 کیلو گرم و عرض 110 سانتی متر میباشد و در محیط های مسکونی و اداری کاربرد دارد. آرامبند سه زمانه D86 FATELESS دارای تنظیم سرعت دستگاه به صورت 3 زمانه میباشد تا در زمان رها کردن درب از بسته شدن درب اطمینان حاصل شود .

بیشترین نصب برای این مدل آرامبند درب 3 سرعته برای محیط های مسکونی ، اداری  درب های فلزی ورودی ساختمان تایید شده است .

 

 • مناسب برای در هایی با وزن 80 کیلو گرم و عرض 110 سانتی متر
 • مناسب برای محیط های مسکونی ، اداری فلزی ورودی ساختمان
 • گواهینامه CE اروپا
 • کیفیت بسیار بالا
 • تنظیم سرعت دستگاه به صورت 3 زمانه
 • پشتیبانی و خدمت پس از فروش
 • نصب آسان و تنظیم فنر با پیچ آلن
 • بدنه فولادی و ضد حریق
 • گارانتی 10 ساله

 

 

آرامبند کجا نصب میشود ؟

آرام بند مکانیزمی است که اغلب در بالای درب ها قرار می گیرند که مانع از کوبیده شدن در می شود این اهرم برای بستن درب به آرامی اما به اندازه کافی محکم برای قفل کردن درب طراحی شده است. این کار برای جلوگیری از کوبیده شدن درب توسط این وسیله آرامبند D86 FATELESS تعدیل شده است.

 

 • جلوگیری از آسیب دیدگی انگشتان دست
 • از آسیب دیدن اموال جلوگیری کرده.
 • در نهایتهدف افزودن امنیت به فضای منزل یا تجاری شما است.

 

گواهینامه CE اروپا

کارخانه فاتلس تایوان با کسب کلیه استانداردهای ضد حریق، UL و گواهی کیفیت CE اروپا و سابقه درخشان تولید با کیفیت ترین محصولات تحت لیسانس برندهای معتبر اروپایی، امروزه بخش وسیعی از بازار جهانی را در سیطره خود درآورده است. بطور کلی عملکرد صحیح آرام بند میتواند با پیشگیری از امکان باز ماندن درب، امنیت ساختمان را تضمین نماید و در فصول گرم و سرد سال نیز مانع از انتقال هوای مطبوع داخل به محیط خارج گردد. این محصول با قیمت اقتصادی و ویژه دربهای سبک و کوچک طراحی شده و نصب آنرا برروی انواع دربهای چوبی و فلزی براحتی امکان پذیر کرده است. بدنه آرامبند بصورت یکپارچه از جنس آلومینیوم فشرده و با پوشش رنگ ضد حریق تولید شده و بازوی آن از جنس فولاد و با امکان تغییر و تنظیم طول تولید گردیده است.

 

بدنه فولادی و ضد حریق

داشتن بدنه فولادی برای آرام بند D86 FATELESS در محیط های اداری و محیط های که دارای سقف نمیباشد ، بسیار مساعد میباشد . شما میتوانید این ارامبند را در محیط حیاط با خیال آسوده نصب کنید .

 

آرام بند فاتلس D53

 

تفاوت آرامبند 3 زمانه با 2 زمانه ؟

آرام بند سه سرعته به آرام بند هایی گفته می‌شود که ظاهر نسبتاً مشابهی با آرام بندهای دو سرعته دارند، اما در ساخت اغلب آن‌ها از فنر های داخلی و پیچ های تنظیمات بیشتر استفاده شده و در واقع می‌توان آن‌ها را مناسب درب های ورودی ساختمان که دارای قفل برقی کله گاوی می باشند دانست و بدلیل آرام تر بستن درب ، عمر زبانه ی درب و قفل برقی را افزایش می دهد. 

 آرام بند سه زمانه برخلاف آرام بند دو سرعته از شوک انتهایی بهره می‌برند، به همین دلیل در مقایسه با آرام بندهای دو سرعته در بستن درب ها از صدا و ضربه کمتری برخوردار هستند. از جمله جک آرام بند سه سرعته محبوب بازار کشور می‌توان به آرامبند سه زمانه ان اچ ان ژاپن و جک آرامبند درب فاتلس تایوان اشاره کرد.همچنین شما عزیزان جهت مشاهده قیمت آرام بند 3 سرعته بر روی آن کلیک نمایید.

 

 

گارانتی 10 ساله

گارانتی تمامی محصولات آرام بند فاتلس از تاریخ مندرج بر روز محصول دارای 10 سال خدمات گارانتی تعمیرات و تعویض و نگهداری میباشد . داشتن این گارانتی بلند مدت نمایانگر کیفیت بسیار بالای این محصول را دارد .