شماره تماس دو بی کا
قفل مقابل برقی ایرانی مدل DUM

صفحه اصلی دو بی کا صفحه اصلی لوازم جانبی و تجهیزات قفل مقابل برقی قفل مقابل برقی ایرانی مدل DUM

قفل مقابل برقی ایرانی مدل DUM

دارای استحکام و عمر بالابلیت باز و بسته شدن توسط فرمان الکتریکی،بدنه فلزی مقاوم و پین خلاص کن،دارای کارکرد با برق 12 و 24 ولت / گارانتی: 24 ماهه

موجود
کد کالا: 99009
قیمت محصول:   295,000 تومان
توضیحات کلی محصول

قفل مقابل برقی ایرانی مدل DUM

قفل مقابل برقی ایرانی مدل DUM ساخت ایران میباشد و مناسب برای درب های چوبی بوده که نیاز است با ریموت یا از طریق آیفون تصویری باز شوند. این قفل مقابل برقی به ‌روی مغزی قفل دربها در چارچوب اصلی درب نصب میشود دارای بدنه فلزی مقاوم و پین خلاص کن بوده و با برق 12 ولت کار میکند، لذا نیاز به هیچ گونه عملیاتی بر روی درب نیست و جاسازی مقابل برقی در چارچوب درب به صورت توکار انجام می شود، لذا کمترین کنده کاری و خرابی به بار خواهد داشت. این قفل قابلیت نصب بر روی انواع چارچوب درب های چپ گرد و راست گرد فلزی، چوبی، آلومینیومی، معمولی را دارد و هیچ گونه وابستگی به دستگیره و خود قبل ندارد. این قفل مقابل برقی از سرب خشک ساخته شده و مقاومت بسیار بالایی دارد .

قفل مقابل برقی ایرانی مدل DUM

 

ابعاد قفل مقابل برقی ایرانی مدل DUM 5*5*25 سانتی‌متر میباشد و وزن آن 400 گرم میباشد. وظیفه اصلی قفل مقابل برقی باز کردن درب از راه میباشد و این باز بسته کردن درب ها توسط یک پالس انجام میشود البته باید گفت قفل های مقابل برقی توانایی باز کردن درب را بوسیله ریموت یا اثر انگشت را نیز دارند. قفل های مقابل برقی DUM دارای دو عملکرد دستی و اتوماتیک میباشند.

 

قفل مقابل برقی ایرانی مدل DUM

  • دارای استحکام و عمر بالابلیت باز و بسته شدن توسط فرمان الکتریکی
  • بدنه فلزی مقاوم و پین خلاص کن
  • دارای کارکرد با برق 12ولت 2 آمپر
  • قابل نصب بر روی درب های 180 درجه ای
  • مناسب برای درب های فلزی و چوبی
  • اتصال به ماژول کارتخوان و اکسس کنترل

 

گارانتی قفل مغزی DUM

قفل مغزی DUM دارای گارانتی دو ساله میباشد که از تاریخ خرید بر روی فاکتور فروشگاه دو بی کا درج خواهد شد .