شماره تماس دو بی کا
قفل برقی بیرون بازشو تسا 7084

صفحه اصلی دو بی کا صفحه اصلی لوازم جانبی و تجهیزات قفل برقی قفل برقی بیرون بازشو تسا کلید کامیپوتر 7084

قفل برقی بیرون بازشو تسا کلید کامیپوتر 7084

قفل برقی تسا 7084 مناسب برای درب های بیرون بازشو دارای 5 کلید کامپیوتری / گارانتی: یکساله

موجود
کد کالا: 1451
قیمت محصول:   640,000 تومان
توضیحات کلی محصول

معرفی کلی قفل برقی بیرون بازشو تسا مدل 7084

قفل برقی بیرون بازشو تسا مدل 7084 یکی دیگر از محصولات شرکت تسا می‌باشد. این شرکت با بکارگیری بهترین متریال و با کیفیت ترین قطعات، توانسته نظر بسیاری از مشتریان را به خود جلب نماید. در ادامه پس از مروری بر برند سازنده، به بررسی و تجزیه و تحلیل این قفل بیرون بازشو خواهیم پرداخت.

 

قفل بیرون بازشو تسا TSA

طراحی ظاهری

اگر بخواهیم به تحلیل طراحی ظاهری از این قفل برقی تسا بپردازیم، گفتنی است که طراحی آن به شکلی است که کمترین استهلاک و فرسودگی در آن بوجود می‌آید. همچنین بدنه تمام فلز این قفل برقی بر استحکام آن بسیار افزوده است.

اندازه  طول کیت قفل به 130 میلیمتر و عرض آن به 107 میلیمتر می‌رسد و همانطور که گفته شد، بدنه ای تمام فلز آن را پوشانده است. درست در قسمت بالای کیت، لوگو شرکت تسا دیده می‌شود. درست در قسمت چپ این محصول، دستگیره قفل مشاهده می‌شود. چفت بازکننده درب با طول 35 میلیمتر در قسمت راست و درست پایین تر از آن، قفل کننده درب قرار دارد که طول آن به 30 میلیمتر و عرض آن به 20 میلیمتر می‌رسد. در قسمت پایین کیت، ورودی کلید و در سمت چپ آن، کلید مکانیکی باز کننده درب وجود دارد.

ظاهر قفل بیرون بازشو تسا

 

قفل تسا TSA 7084

این قفل بیرون بازشو همانطور که از نام آن پیداست مناسب برای درب های نفر رو می‌باشد که از نوع بیرون بازشو است.

 

متعلقات داخل جعبه قفل بیرون بازشو تسا

در کارتن این محصول، 5 کلید کامپیوتری قرار داده شده است. همچنین کاور قسمت قفل و چفت و لوازم لازم برای نصب آن نیز از دیگر متعلقات این قفل برقی می‌باشد.

 

قفل تسا TSA

 

جمع بندی

در آخر می‌توان گفت که قفل برقی بیرون بازشو تسا مدل 7084، می‌تواند یکی از بهترین گزینه ها برای درب های حیاطی نفر رو باشد. شما با انتخاب این محصول، یکی از بهترین محصولات این شرکت ایرانی را خریداری کرده اید و می‌توانید به کیفیت و متریال آن اعتماد کنید.