شماره تماس دو بی کا

صفحه اصلی دو بی کا صفحه اصلی لوازم جانبی و تجهیزات قفل برقی قفل برقی پادری ویرو V06

قفل برقی پادری ویرو V06

قفل برقی پادری ویرو ایتالیا مدل V06 دارای ولتاژ 12 تا 24 ولت دارای 3 کلید ساده / گارانتی: 2 ساله

موجود
کد کالا: 10025
قیمت محصول:   2,200,000 تومان
توضیحات کلی محصول

قفل جک درب پارکینگی یا پادری (کلونی) ویرو 06 Viro 06 -

قفل برقی پادری ویرو V06 یکی از محصولات کارخانه ویرو است این شرکت از سال 1942 تحت مدیریت Vincenzo Rossetti شروع به فعالیت کرده و از همان سال های ابتدای تاسیس ، مترادف کلمه ی کیفیت بوده است. از ویژگی های ویرو ارائه ی طیف گسترده ای از محصولات شناخته شده در بازارهای جهانی با استاندارد ها و ISO های سطح بالا می باشد.

محصولات ویرو در طول سالهای طولانی همیشه خلاقانه و نوآورانه بوده و پس از معرفی آنها بسیاری از کارخانه ها و شرکت ها  با الگو برداری از ویرو محصول خود را تولید کرده اند که این نوآوری بسیار راهگشا و موثر در پیشرفت حاصله در حال حاضر می باشد.

قفل پادری ویرو

آرامش همیشه زیباست

در تامین آرامش مهمترین نکته امنیت است و بدون آن آرامش معنا ندارد. به علت افزایش میزان سرقت از لوازم خودرو و یا وسایل موجود در پارکینگ و همچنین گران شدن کالا ، بهتر است برای جلوگیری از خسارات احتمالی امنیت درب های ورودی را ارتقا دهید. امنیت درب پارکینگ یا نفر رو به میزان بسیار زیادی با نصب قفل برقی افزایش پیدا می کند.

قفل برقی ویرو V06 با قرار گیری و فیکس شدن روی درب پارکینگ باعث می شود حتی اگر بازو های ضعیفی هم برای جک برقی درب پارکینگ استفاده شده ،درب را کاملا در جهت مخالف پوشش دهد تا با هیچ فشاری در جهت عکس باز نشود.

فشار در جهت مخالف کارکرد بازوهای جک اتوماتیک ممکن است ناشی از برخورد تصادفی یک شیء مثلا اتومیبل با درب پارکینگ باشد که این برخورد می تواند موجب خرد شدن چرخ دنده های موتور جک برقی و آسیب های جدی تعمیر ناپذیر شود. اگر درب قفل محکمی داشته باشد ، در جهت مخالف جا به جا نخواهد شد و فشار تنها در نقطه اتصال درب باقی می ماند که اگر قفل محکمی تعبیه شده باشد حتی قفل هم آسیب نخواهد دید.

 

قفل کلونی ویرو

 

چرا قفل برقی ویرو – Viro

مهمترین علت انتخاب قفل برقی ویرو می تواند کیفیت ساخت بالای این محصول ایتالیایی باشد. داشتن استاندارد جهانی DIN آلمان به سادگی میسر نیست. این استاندارد از سخت گیرانه ترین استاندارد های روز جهان است که توجه کامل آن به کیفیت و تکنولوژی ساخت قطعات دارای آلیاژ و فولاد می باشد که با درجه بندی های متفاوتی مشخص می شود.

 

قفل کلونی ویرو V06

Viro 06

قابل استفاده در تمام جهات با عملکرد اتوماتیک است و دارای 2 نوع ولتاژ 12 و 24 ولتی می باشد یعنی پس از باز و بسته شدن  مجددا قفل می شود و این عمل با پالس الکتریکی صورت می گیرد.

عملکرد قفل کلونی ویرو V06 تماما بدون صدا می باشد و علاوه بر کاربرد پارکینگی مناسب برای درب نفر رو هم مناسب می باشد و در درب های ظریف و بیرون باز شو هم علاوه بر درب های معولی قابلیت استفاده دارد.

زبانه چرخشی از جنس برنج فشرده است که دارای روبند سیلندر می باشد ، نوع کلید معمولی است و سه عدد در بسته بندی محصول قرار داده شده است. بدنه از جنس استیل یک تکه است که برای محافظت و مقاومت بیشتر از دولایه پوشش گالوانیزه نیز استفاده می شود که تا 70 سال بدون هیچ تفاوت ظاهری یا خوردگی بدنه را حفظ می کند. قفل پادری ویرو از سیلندر یک طرفه 920 بهره می برد.