شماره تماس دو بی کا
جدید
منبع تغذیه ریموتی کارتی تسا 4061

صفحه اصلی دو بی کا صفحه اصلی لوازم جانبی و تجهیزات قفل برقی منبع تغذیه چند کاره ریموتی و کارتی تسا مدل 4061

منبع تغذیه چند کاره ریموتی و کارتی تسا مدل 4061

رسیور قفل برقی تسا با قابلیت اتصال 400 ریموت و 600 تگ یا کارت دربازکن با امکان حذف کارت تکی کارت کارت ها و همچنین قابلیت تامین برق آیفون تصویری و روشنایی / گارانتی: 12 ماهه TSA

موجود
کد کالا: 966
قیمت محصول:   800,000 تومان
توضیحات کلی محصول

منبع تغذیه ریموتی و کارتی تسا مدل 4061

تسا یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات قفل برقی ، منبع تغذیه کنترلی چندکاره، قفل کابینتی برقی در کشور می باشد. این شرکت با تولید محصولاتی خاص و منحصربفرد توانسته جایگاه ویژه ای در بین مشتریان و خریداران خود کسب نماید. از جدیدترین تولیدات این شرکت می توان به منبع تغذیه چند کاره ریموتی و کارتی مدل 4061 تسا اشاره کرد که امکانات بسیار زیادی را به کاربر ارائه می کند که مهمترین آنها بازشدن درب از طریق تگ ، کلید و ریموت، مدیریت قفل و سیستم روشنایی منزل ، حذف تگ یا کارت بصورت تکی و جایگزین کردن آن با تگ جدید اشاره کرد. با ما همراه باشید تا به بررسی این محصول بپردازیم.

 

تغذیه ریموتی کارتی تسا 4061

 

درباره شرکت تسا

شرکت تسا در سال 1384 تاسیس شده و بیش از 30 سال است که در زمینه طراحی و تولید و انواع قفل های معمولی ، برقی و الکترونیکی فعالیت مینماید. این گروه با تکیه بر دانش فنی و همچنین با بهره مندی از مدرن ترین ابزارهای مهندسی و تیمی متشکل از مهندسین و متخصصین مجرب و کارآزموده  به طراحی و تولید انواع قفل های برقی خاص مشهور است. تسا به عنوان پیشتاز در تولید قفل های برقی و هوشمند در ایران ، سکاندار تولید در این حوزه می باشد. تولید قفل های هوشمند با استفاده از تکنولوژی مدرن و همچنین ارائه بهترین خدمات به مشتریان بزرگترین افتخار این شرکت می باشد.

 

 

مشخصات ظاهری ماژول تسا 4061

در جعبه رسیور قفل برقی تسا 4061 را که باز کنیم یک تگ مغناطیسی، یک ریموت کنترل را میبینیم که برای داشتن کارت یا تگ بیشتر باید بصورت جداگانه تهیه نمایید. در ادامه خود محصول را می بینیم که حسگرکارتخوان آن بوسیله یک کابل با طول 30 سانت به دستگاه متصل شده است. روی رسیور برقی تسا یک صفحه کلید اعداد یا همان کی پد دیده می شود که برای حذف و ثبت کارت بکار می رود. رنگ منبع تغذیه کنترلی تسا مدل 4061 خاکستری بوده که زیبایی زیادی را به پنل داده است.

مشخصات فنی رسیور برقی 4061 تسا

ماژول کارتی ریموتی تسا 4061 مستقیما به برق 220 ولت وصل می شود و برای استفاده از آن بر خلاف دیگر منبع تغذیه ریموتی های تولید شده نیازی به ترانس جداگانه نمی باشد و در داخل خود محصول ترانس قرار داده شده است. این محصول دارای یک خروجی برای قفل برقی و یک خروجی برای آیفون تصویری می باشد. پس می توان این را یک مزیت دانست چراکه از این پس آیفون تصویری مستقیم به خود دستگاه متصل شده و فرمان بازکردن درب را اجرا می نماید.

 

 

تعداد کارت تگ و ریموت قابل اتصال به TSA 4061

این منبع تغذیه ریموتی قادر است تا 600 کارت و تگ را پشتیبانی نماید ضمن اینکه قابلیت ثبت کردن 400 ریموت کنترل را هم دارد. و برای مجتمع های مسکونی با تعداد واحد بالا به راحتی میتوانند از آن استفاده نمایند. ضمن اینکه ریموت بکار رفته در منبع تغذیه چند کاره ریموتی و کارتی تسا مدل 4061 با فرکانس 433 کار میکند و اگر جک درب پارکینگ شما نیز دارای فرکانس 433 باشید میتوانید آن را با این دستگاه ست نمایید.

 

 

ویژگی جذاب ترانس 4061 تسا! دیگر نگران گم شدن تگ ها نباشید!

کی پد یا صفحه کلید بکار رفته در این رسیور قفل برقی تسا این قابلیت را به کاربر می دهد تا در صورت گمشدن و تصمیم به حذف کردن کارت یا تگ بنا به دلایلی مانند ندادن شارژ ساختمان فقط همان کارت حذف شود و مشکلات قبل از قبیل پاک کردن همه ی تگ ها یا کارت ها را ندارد . شما فکر کنید در یک مجتمع بزرگ هستید و یکی از کارت ها گم می شود. در مدل های دیگر باید همه کارت ها جمع آوری شود تا همه کارت هارا دوباره در دستگاه ثبت کرد ولی اینبار تسا راهکاری اندیشیده تا نیازی به این کار نباشد و فقط همان تگ یا کارت حذف و کارتی دیگر جایگزین آن شود.

همچنین در رسیور قفل برقی تسا 4061 تسا بجای استفاده از مستر کارت از کی پد استفاده شده است که در حالت پیشفرض، رمز مدیر 1234 می باشد که می توان تغییر داد. پس برای اضافه یا حذف کردن کارت نیاز به رمز مدیر است و هرکسی نمی تواند کارتی را حذف یا ثبت نماید که معمولا رمز مدیر را فقط مدیر ساختمان در اختیار دارد که امنیت این محصول را بالا می برد.

 

 

گارانتی

تسا به منظور تضمین کیفیت محصول خود و جلب اعتماد خریداران منبع تغذیه ریموتی و کارتی تسا را با 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش عرضه می نماید.

 

جمع بندی

اگر بدنبال یک محصول خاص هستید تا بتوانید ساختمان و یا مجتمع خود را با آن هوشمند تر نمایید تا بتوان با تعداد 600 تگ مغناطیسی یا کارت و 400 ریموت کنترل، درب ورودی یا درب واحد را باز نمایید و در صورت گم شدن یکی از کارت ها نیازی به پا کردن کل کارت های ثبت شده نبوده و با استفاده از صفحه کلید می توان کد تگ را وارد نموده و اقدام به حذف و تعریف تگ جدید نمود. شما با این دستگاه می توانید ریموت و تگ واحدهایی که شارژ ساختمان را پرداخت نمی کنند غیر فعال نموده و در صورت پرداخت، دوباره اجازه دسترسی را به آنها بدهید.