با توجه به نوسانات ارز ، قبل از ثبت سفارش هماهنگ بفرمایید
شماره تماس دو بی کا

جک درب ریلی فک 746

جک کشویی فک مدل 746 / گارانتی: 4 ساله

موجود
کد کالا: 440
قیمت محصول:   41,100,000 تومان
توضیحات کلی محصول

جک کشویی – ریلی فک   FAAC746

برند نام آشنا فک به عنوان برترین تولید کننده انواع جک های الکترو مکانیکی ، هیدرولیکی ، ریلی (کشویی) میباشد . این برند در بازار ایران به عنوان برند برتر در میزان فروش میباشد . از دلایل استقبال عمومی از این محصول این میباشد که کلیه محصولات جک پارکینگ فک ایتالیا دارای کیفیت برتر اروپایی میباشد و طول عمری بسار بالا میباشد . در خصوص جک ریلی جک کشویی – ریلی فک FAAC746 باید گفت این جک پر قدت ایتالیایی در زمان استفاده بسیار نرم و بی صدا میباشد.

 

جک ریلی فک 746

 

مشخصات فنی جک کشویی – ریلی فک   FAAC746

موتور گیربکس الکتروهیدرولیک طراحی شده برای جک پارکینگی ریلی فک 746 پارکینگ با وزن 600 کیلوگرم  میباشد. جک ریلی فک 746 ریلی دارای تعداد تردد استاندارد در ساعت 70 مرتبه می باشد و از جک اتوماتیک فک 746 دارای گیربکس هیدرولیک با طول عمر و قدرت بسیار بالا میباشد  و مجهر به سیستم خلاص کن دستی با کلید مخصوص برای موارد اضطراری است . این جک ها مناسب برای درب های سنگین کارخانه ها ، مراکز اداری ، صنعتی و پارکینگ های بزرگ میباشد. این جک دارای کلاچ و گیربکس شناور در روغن میباشد.

 

گارانتی و خدمات جک کشویی – ریلی فک   FAAC746 

کلیه محصولات برند جهانی فک ، در ایران توسط شرکت ایمن فک که تنها نمایندگی رسمی محصولات فک در ایران می باشد. این شرکت کلیه این وحصولات را با گارانتی 4 ساله در بازار عرضه کرده است و تمامی کاربران این جک تا 4 سال از خدمات این جک استفاده میکنند .

 

متعلقات همراه جک کشویی – ریلی فک   FAAC746

  • موتور
  • مرکز کنترل
  • یک جفت چشم فتوسل
  • یک عدد فلاشر و آنتن
  • یک عدد ریسیور
  • دو عدد ریموت فابریک

 

جمع بندی نهایی

با توجه به بررسی جک کشویی فک 746 به این نتیجه میرسیم که این جک ایتالیایی دارای طول عمر بسیار بالا است . در زمان استفاده این جک ریلی کاملا بی صدا میباشد و قدرت بسیار بالایی برای جابجایی درب های پارکینگی دارد.