با توجه به نوسانات ارز ، قبل از ثبت سفارش هماهنگ بفرمایید
شماره تماس دو بی کا

جک پارکینگی جک برقی جنیوس - Genius جک برقی جنیوس 400 Genius G-bat

جک برقی جنیوس 400 Genius G-bat

درب برقی جنیوس مناسب برای هر لنگه 4 متر و وزن 400 کیلوگرم / گارانتی: 2 ساله

موجود
کد کالا: 455
قیمت محصول:   20,100,000 تومان
توضیحات کلی محصول

درب اتوماتیک جنیوس مدل GBAT 400

جک جنیوس مدل 400 محصولی از کشور ایتالیا میباشد و از نظر فناوری ای ساخت دقیقا منطبق با برند فک میباشد چرا که این برند در زمان ساخت از تمامی مراحل ساخت جک های برقی فک استفاده کرده است بهتر است بگوییم جنیوس 400 بادر جک های فک ایتالیا میباشد. کیفیت این جک الکترو مکانیکی بسیار مطلوب است و دارای طول عمری بالا و خدمات گسترده ای است برای آشنایی بیشتر با قابلیت های فنی جک برقی جنیوس 400 همراه ما باشید ....

جک جنیوس

مشخصات ظاهری جک جنیوس 400

ساختار کلی جک الکترومکانیکی جنیوس 400 کاملا پوشیده و ضد آب میباشد تا در تمامی شراطی آب و هوایی کارایی داشته باشد. شکل ظاهری جنیوس 400 کاملا ساده بوده و از این ترکیب ساختاری در تمامی برند ها نیز دیده میشود چرا که در عین سادگی ساختار جک جنیوس ، بسیار زیبا میباشد.

جک پارکینگی جنیوس 400

قابلیت های فنی

  • ضد آب و گرد غبار

جک جنیوس 400 ایتالیا کاملا پوشیده و ضد آب و گرد غبار میباشد تا توانیی کارکرد در تمامی مناطق با تنوع آب و هوایی را داشته باشد. پوشیده بودن این جک و استفاده از آلیاژ ضد زنگ زدگی و پوسیدگی سبب شده است تا جک جنیوس 400 در تمامی شرایط آب و هوایی کارایی بیسار مطلوبی را داشته باشد.

  • قدرت جابجایی

جک جنیوس 400 قادر است ج درب هایی با وزن 400 کیلو گرم را جا بجا کند که این ئمقدار وزن برای جک های برقی یک امتیاز ویژه محسوب میشود . قدرت جابجایی درب های سنگین از جمله توانایی های این جک پر قدرت ایتالیایی میباشد.

  • توان جابجایی تا 4 متر عرض

جک جنیوس ایتالیا توان جابجایی درب هایی با عرض 4 متر را دارند، این عرض بسیار استاندار است و بیشتر منازل ، ساختمان های اداری و تجاری از این متراژ عرض درب ورودی استفاده میکنند.

  • قیمت اقتصادی

قیمت های مناسب جک های جنیوس یکی دیگر از مزیت های جک جنیوس 400 میباشد . برای مشتریان جک های الکترو مکانیکی علاوه بر کیفت داشتن قیمت های مناسب اقتصادی جک ها یکی دیگر از معیار های خرید میباشد که در جک جنیوس 4 این مزیت اقتصادی لحاظ شد است.

گارانتی بلند مدت مدت شرکتی

شرکت ایمن فک وارد کننده جک های فک و جنیوس ، جک جنیوس 400 را برای 24 ماه گارانتی کرده است و کاربران این جک ایتالیایی میتوانند از خدمات گسترده این شرکت در سراسر ایران استفاده کنند.

جمع بندی کلی

جک جنیوس علاوه بر داشتن قیمت مناسب اقتصادی دارای کیفیت برتر محصولات روز اروپایی میباشد چرا که این جک ایتالیایی از فناوری و تکنولوژی جک های فک استفاده میکنند.