شماره تماس دو بی کا
جک برقی یال

جک یال پلاس (جک + قفل + ریموت)

درب کنترلی ریموتی پارکینگ همراه با قفل برقی / گارانتی: 36 ماهه

موجود
کد کالا: 441
قیمت محصول:   5,060,000 تومان

جک برقی یال جک یال پلاس (جک + قفل + ریموت) جک برقی درب بازکن ریموت کنترلی در پارکینگ

توضیحات کلی محصول

جک پارکینگی یال X2 پلاس +

طرح پلاس با توجه به نیاز مشتریان و استقبال عمومی از محصولات جک پارکینگی ایرانی یال از طرف این مجموعه در لیست فروش قرار گرفته است . این پکیج در مجموع شامل جک بازویی یال X2  به اضافه یک قفل برقی یوتاب و 4 ریموت کنترل میباشد. به طورکلی سیستم طراحی پلاس برای خرید مقرون به صرفه تر میباشد. خریداران محترم با استفاده از طرح پلاس میتوانند مجموع خریدی از یک پکیج کامل جک دربازکن ریموتی را با قیمت بسیار مناسب داشته باشد . اگر مجموع خرید پکیج پلاس را با خریدی تک تک هر کدام از محصولات مقایسه کنید خواهید دید این قیمت خرید پکیج جک یال پلاس بسیار مناسب تر از خرید تکی محصولات میباشد.

 

 محتویات داخل پکیج جک پارکینگی یال X2 پلاس +

  • جک پارکینگی یال X2

جک پارکینگی یال یک جک ایرانی است که چند وقتی است وارد بازار شده است و با استفاده از واحد تحقیق توسعه خود ، جکی را تولید کرده است که تمام نقاط ضعف جک های ایرانی را پوشش داده و با داشتن شفت های 30 سانتی ، ولتاژ ورودی موتور220 ولتی خود قابلیت جابجایی 350 کیلو گرم درب را با عرض 3 متر برای هر لنگه دارد. اگر شما به مجموع قدرت جابجایی هر بازو این جک برقی یال نگاه کنید توان 700 کلیو گرم جابجابی درب  با عرض 6 متر را دارد این قدرت و توان جابجایی مشابه برند های مطرح ایتالیایی میباشد. جک پارکینگی یال X2 دارای 24 ماه گارانتی شرکتی میباشد. جک بازویی یال مناسب برای نصب در محیط های مسکونی، اداری میباشد.

جک پارکینگی یال

قابلیت خاص در جک پارکینگی یال X2

  • حداکثر عرض درب 3 متر
  • ولتاژ ورودی موتور جک برقی220 ولت
  • ساخت ایران
  • قابلیت توقف در برابر مانع
  • حداکثر توان جابجای یبرای هر لنگه350 کیلوگرم      
  • قابلیت ضد آب و گردوغبار        
  • قابلیت باز شدن بیش از 90 درجه

 

  • قفل برقی یوتاب

قفل برقی یوتاب تولید شرکت الکتروپیک میباشد کارایی این قفل برقی بسیار با کیفیت ایرانی قفل کردن دو لنگه درب پارکینگ میباشد. قفل برقی یوتاب بر روی یک لنگه از درب های پارکینگی نصب میشود و بین دو لنگه نصب میشود در هنگام بسته شدن هر دو لنگه هر دو درب را قفل میکند. از مزایای بزرگ قفل برقی یوتاب باید به این نکته اشاه کرد که این قفل برقی ایرانی درب ها را ضد سرقت میکند و در زمان بخورد احتمالی اتومبیلی با درب پارکینگ سبب میشود فشار برخورد با درب توسط قفل برقی یوتاب گرفته شود و فشاری به پوسته جک ها منتقل نشود. قفل های برقی یوتاب دارای 2 سال گارانتی تایید شده شرکت الکتروپیک میباشد.

قفل برقی یوتاب

  • ریموت کنترل (Design Nice)

ریموت های طرح نایس ایتالیا محصولی بسیار با کیفیت در بین ریموت های موجود در بازار ایران میباشد و از لحاظ زیبایی و کارایی تقریبا دارای مشابه داخلی نمیباشد. تنوع رنگی موجود در این مدل ریموت در چهار رنگ اصلی سبز، قرمز، زرد، آبی به بازار عرضه شده تا علاوه بر زیبایی و کارایی دارای تنوع رنگی هرچه بیشتری نیز باشد. اگر شما به قیمت خرید تکی هر کدام از این رموت ها توجه کنید خواهید دید قیمت فروش این ریموت ها در پکیج جک پارکینگی یال X2 پلاس + بسیار پایین تر است.

مشخصات کلی محصول
نوع و مدل جک

جک برقی یال + قفل برقی + ریموت

حداکثر توان جابجایی 350 کیلوگرم برای هر لنگه
حداکثر عرض درب 3 متر
ولتاژ ورودی موتور جک برقی 220 ولت
قابلیت نصب (برق اضطراری) ندارد
قابلیت نصب قفل برقی دارد
تعداد کارکرد روزانه 70 بار در 24 ساعت
موقعیت های محل نصب مسکونی، اداری
قابلیت توقف در برابر مانع دارد
قابلیت ترمزگیری دارد
قابلیت ضد آب و گردوغبار دارد
قابلیت باز شدن بیش از 90 درجه دارد
متعلقات همراه جک 2 عدد بازوو جک - 2 عدد ریموت - 1 عدد فلاشر - برد و مدارفرمان - 1 جفت چشمی - یراق نصب
سایر ویژگی ها