با توجه به نوسانات ارز ، قبل از ثبت سفارش هماهنگ بفرمایید
شماره تماس دو بی کا

جک پارکینگی جک برقی BFT جک هیدرولیک بی اف تی P4.5

جک هیدرولیک بی اف تی P4.5

جک تردد نامحدود (هیدرولیک) BFT P4.5 مناسب برای درب های هر لنگه 500 کیلوگرم ط ول 4.5 متر برای هر لنگه / گارانتی: 4 ساله BFT

موجود
کد کالا: 437
قیمت محصول: 76,800,000 تومان   75,000,000 تومان
توضیحات کلی محصول

جک درب کنترلی هیدرولیک BFT P4.5

جک هیدرولیک اتوماتیک BFT P4.5 ، تولید شرکت بی اف تی، از قدرتمندترین درب بازکن تولیدی این شرکت می باشد که توانسته جای خود را در بازارهای جهانی مستحکم کند. این شرکت، با توجه به ظرفیت های موجود در بازار ایران، این فرصت را غنیمت شمرده و در سالهای اخیر نبض بازار ایران را نیز در حوزه محصولات جک درب اتوماتیک هیدرولیک  و راهبندهای هیدرولیکی بدست گرفته است. جک هیدرولیک P قدرت جابجایی دربی تا حد اکثر وزن مجموع 800 کیلوگرم یا عرض کلی 5 متر را دارا می باشد. سرعت عملکرد درب برای زاویه 90 درجه در مدل های مختلف متفاوت است ولی در بازه 14 تا 48 ثانیه مي باشد.

مدار فرمان جک هیدرولیک 4.5P در سری 230 ولت ALCOR-N میباشد که یک برد دیجیتال با امکانات متنوع بوده و کلیه نیاز های کاربری مسکونی و صنعتی را برای درب هیدرولیک ایجاد شده در بر خواهد داشت. برای این نوع از درب برقی اتوماتیک هیدرولیک مدار فرمان RIGEL نیز که از امکانات متنوعی برخوردار است هم پیشنهاد می گردد

 

مشخصات فنی جک BFT مدل p4.5:

جک برقی بی اف تی P4.5 مثل سری LUX این شرکت، از عملکردی هیدرولیکی برخوردار است؛ بدین معنا که جهت انتقال نیرو ، از سیالات (روغن) استفاده میکند که مزیت آن نسبت به روش های انتقال مکانیکی و حتی الکتریکی، توانایی افزایش نیرو در حین انتقال و تغییر جهت سریع در چرخه است. اما این مدل تفاوتی با سری لوکس دارد و آن این است که این سری کمی عریض تر است.

 

جک بازویی اتوماتیک BFT P4/5 با سیستم عملکرد هیدرولیک یکی از برترین و پرقدرت ترین جک های اتوماتیک موجود دربازار است که مناسب برای درب های با طول هر لنگه 500 کیلوگرم و وزن 500 کیلوگرم برای هر لنگه مناسب است.

 

جک بازویی هیدرولیک BFT P4.5

 

موتور بی اف تی پی 4.5 ، 220 ولتی است. سری p4.5 بی اف تی دارای بازوهای هیدرولیکی می باشد که مناسب برای مکانهای پرتردد و شلوغ است؛ در حالیکه سیستم های الکترومکانیک بدلیل تفاوت عملکردشان جوابگوی مکان های پرتردد نیستند. متوسط زمان باز شدن کامل درب در این سری طی آزمایشهای بعمل آمده، 28 ثانیه است که عوامل متعددی از جمله عرض و وزن درب نیز در نتیجه بدست آمده موثر و دخیل است.

 

سر جک بی اف تی 4.5

جک هیدرولیک BFT P4.5 نیز همانند دیگر مدل های این شرکت از سیستم U-LINK استفاده شده است. این فناوری که توسط شرکت بی اف تی اختراغ و توسعه یافته، نوعی پلتفرم کنترل واحدها و دریافت کننده هاست. از طریق این سیستم قادر خواهید بود با استفاده از امواج وایرلس، نقطه های دسترسی و یا پروتکول های ارتباطی، مدیریت سیستم را تحت کنترل بگیرید.

 

 

محتویات داخل جعبه جک هیدرولیکی BFT

 

ضخامت بازوی این جک هیدرولیک بی اف تی 330 میلی متر است که در آن از آلیاژ آلومینیوم و استیل بکار گرفته شده که توان تحمل آن را افزایش داده است. درجه حفاظت جک p4.5 بی اف تی ip55 می باشد که آن را در برابر شرایط آب و هوایی نامساعد نیز پردوام و مستحکم میکند. (IP یا درجه حفاظت به بیان ساده به کدهای استانداردی اطلاق میشود که میزان نفوذ ناپذیری و استحکام محفظه های تجهیزات الکتریکی را نشان میدهد.) مجموع این دو ویژگی سبب میشود این محصول قادر باشد در شرایط جوی 10- تا 60 سانتیگراد را تحمل کند.

 

جک BFT P4.5

سایر قابلیت های فنی:

 • دارای سیستم دو زمانه سرعت در هنگام باز بسته شدن
 • قابلیت نصب قفل برقی برای امنیت جک ها
 • دارای سیستم ایمنی هوشمند کدشکن برخورد با مانع
 • قدرت هر لنگه حداکثر 500 کیلوگرم
 • حداکثر عرض درب ها 4.5 متر برای هر لنگه
 • تعداد تردد روزانه نامحدود
 • مناسب مجتمع های مسکونی و تجاری

مشخصات فنی جک P4.5

 

 

در جک درب پارکینگ بی اف تی پی 4.5 ، مکانیزم قفل های مارپیچ (solenoid) استفاده شده که باعث تنظیم ولتاژ، کاهش مصرف انرژی و فراهم آوردن کنترل های دسترسی جهت استفاده بصورت ریموت یا از راه دور میشود.

علاوه بر این، کلید خلاصکن برنجی به همراه یک کلید مجزای شخصی، باز کردن درب را بصورت دستی در هنگام قطع برق در مواقع اضطراری آسان می کند.

از دیگر قابلیتهای قابل ذکر در مورد جکهای ایتالیایی بی.اف.تی سری p4.5 این است که موتور 220 ولتی آن علیرغم اینکه از قدرت بسیار بالایی که برخوردار است در هنگام باز و بسته شدن درب هیچ صدایی از خود تولید نمی کنند و کاملا نرم و بیصدا می باشند.

ضمانتامه:

جک های اتوماتیک BFT p4.5 تحت شرایطی دارای ضمانت 5 ساله شرکتی میباشد تا خیال خریداران بابت اشکالات و مسائل احتمالی راحت گردد.

اطلاعات فنی:

 • دارای گارانتی 5 ساله
 • حداکثر وزن هر لنگه: 500 کیلوگرم
 • حداکثر عرض هر لنگه: 4.5 متر
 • قدرت موتور: 220 ولتاژ
 • ضخامت مفید میله: 330 میلی متر
 • کاهش سرعت: هنگام بسته شدن درب (سیستم عملکرد دو سرعته)
 • نرخ محافظت: Ip55
 • میزان چرخش: 123 درجه
 • شرایط محیطی سازگار: 10- تا 60 درجه سانتیگراد

 

جمع بندی

ظاهری زیبا و شکیل ، کورس عملیاتی متفاوت ، فرکانس بالای رادیویی و امنیت کد ریموت ها، مواد اولیه بسیار با کیفیت و بی نیاز بودن به سرویس و نگهداری از دیگر ویژگی های این جک هیدرولیک بشمار می رود.راندمان حرارتی این سیستم در بازه دمایی 60+ الی 20- درجه سانتیگراد میباشد ولیکن به دلیل فیزیک جک ها و کاور طراحی شده برای آنها برخی از مدل ها قابلیت نصب هیتر را برای محیط های سرد تر دارا می باشند.
جک هیدرولیک  مدل 4.5 p  قدرت جابجایی  تا حداکثر وزن مجموع 800 کیلوگرم یا عرض کلی 5 متر را دارا می باشد. سرعت عملکرد درب برای زاویه 90 درجه در این مدل 28 ثانیه می باشد که می توان زمان آن را نیز تنظیم کرد.

برای خرید و انتخاب جک پارکینگ میتوانید با کارشناسان دو بی کا تماس حاصل فرمایید.