جک پارکینگی V2 Moov B600

 • توان جابجایی هر لنگه درب 450kg
 • طول هر لنگه درب تا 4 متر
 • 24 ماهه
موجود نیست
تاریخ بروزرسانی : یکشنبه, 13 فروردین 1402
موجود است
آماده ارسال
مقایسه
مشاهده علاقه مندی ها
نقد و بررسی اجمالی

معرفی  اجمالی جک Moo B600:

جک پارکینگی موو Moov زیرمجموعه ای از کمپانی ایتالیایی V2 است که تمام امکانات جکV2  مدل کالیپسو را با قیمتی مناسب داراست.

این جک درب اتوماتیک مجهز به مدارفرمان فوق هوشمند CITY1 است که کلاس این جک را از سایر هم رده های خود متمایز میسازد و تمامی بخش های جک اعم از فتوسل ها و چشمی مانند وی تو کالیپسو می باشد.

مدل V2 Moov 600 یکی از جک های با شفت بلند به حساب می آید چرا که با کورس 147 سانتی متر از ابتدا تا پلیت انتهایی و 60 سانتی متر شفت بهترین گزینه برای درب های عریض و تک لنگه است.

همچنین فشار ته جک باعث میشود امنیت بالایی برای شما به ارمغان آورد و هرچند همیشه نصب قفل برقی توصیه میشود ولی میتوانید با جک برقی موو Moo-600 بدون نیاز به قفل برقی درب هایی ایمن داشته باشید.

جک بازویی V2 Moov B600

کارکرد آرام و بی صدا:

جک پارکینگی v2-moov 600 با عملکرد دو سرعته بسیار دقیق از کوبیده شدن در با صدای بالا جلوگیری کرده و نرمی و صدای کم جک حین باز و بسته کردن در هر گونه صدای اضافه مدل های قدیمی را از محیط منزل یا کار شما حذف میکند.

 

مدار فرمان (CITY1)- V2 Moov B600:

جک ویتو موو 600 با دارا بودن مدار فرمان (CITY1) کاملترین مدار فرمان را  نسبت به سایر رقبای خود در میان درب اتوماتیک پارکینگ دارست ، برخورداری از قابلیت برنامه ریزی زمان باز و بسته شدن و نظارت بر وضعیت ورودی از طریق صفحه نمایش و دارا بودن پورت یو اس بی برای اتصال به کامپیوتر برای برنامه ریزی یا بروز زسانی سیستم از ویژگی های دیگرآن می باشد.

 قابلیت LOW ENERGY module که هنگام بسته یا باز بودن در جریان الکتریسیته را مدیریت کرده تا در مصرف انرژی صرفه جویی شود مزیت دیگر مدار فرمان (CITY1) بشمار میرود.

مدار فرمان City 1

مدار فرمان City1 در تمامی محصولات جک برقی v2 به کار گرفته شده است.

 

قدرت و دامنه عملکرد:

برخورداری از متور 1600 نیتونی و توان بالای این جک moov B-600 در باز و بسته کردن هر لنگه در به طول 4 مترو به وزن 450 کیلوگرم دری به طول 8 متر و در زاویه ای بیش از 90 درجه را به راحتی برای شما باز و بسته می کند، که مناسب درهای بزرگ و تک لنگه و کامل است و تعداد باز و بسته شدن 20 بار در ساعت این جک وی تو ممو B-600 را مناسب نصب در محیط های پر تردد چه اداری یا مسکونی یا تجاری میکند.

 

ریموت کنترل V2 Moov B600:

برخورداری از ریموت کنترل دو یا چهار کلیده و قابل برنامه ریزی با طراحی زیبا و در رنگ های مختلف و برخورداری از باتری لیتیومی3v  مجهز به نشانگر اتمام باتری و قابلیت استفاده هم زمان برای سایر تجهیزات مشابه شرکت v2 نصب شده در ساختمان با یک بار تنظیم اولیه از ویزگی های این ریموت کنترل درب پارکینگ می باشد. ریموت فابریک جک وی تو برای تمامی مدل های درب اتوماتیک ریلی و بازویی و راهبند این برند قابل استفاده می باشد.

 

ریموت جک V2

 

امنیت جک v2-moov 600:

قابلیت توقف در مقابل مانع ، از اسیب دیدن وسیله نقلیه شما، وسایل یا حیوان خانگی زمان بسته شدن در جلوگیری میکند و همچنین میتوان با تنظیم زمان بسته شدن خودکار درب از باز ماندن درب در صورت فراموشی جلوگیری کرد، و هرچند همیشه نصب قفل برقی توصیه میشود این جک برقی V2 به خاطر مجهز بودن  به فشار ته جک درب اتوماتیک وی تو موو 600 فوق العاده قوی، شما را از نصب قفل برقی بی نیاز می کند.

 

سطح ارتقاع:

 1.  افزایش طول هر لنگه از 2.5 متر در مدل 400 به 4 متر در مدل 600
 2. افزایش میزان حمل هر لنگه از 350کیلوگرم در مدل 400 به 450کیلو گرم در مدل 600
 3. افزایش قدرت متور از 1500 نیوتون در v2 moov B-400 به1600 نیوتن در v2 Moov B-600

 

مقاومت در برابر شرایط جوی:

کسب استاندارد مقاومت در برابر شرایط جوی  IP44 جک بازویی 600 moov این امکان را داده تا در برابر نفوذ اب و ذرات گرد و غبار مقاومت بالایی را از خود نشان دهد.

 

 

بهترین دلایل برای خرید وی تو moov 600

 • کاملترین مدار فرمان نسبت به مدار کنترل سایر جک های پارکینگی (CITY1)
 • دارای طولانی ترین شفت موجود در بازار برای درب های تک لنگه (60 سانتی مدل)
 • مناسب برای درب هر لنگه تا عرض 4 متر و  در به طول 8 متر و وزن هر لنگه 450 کیلوگرم
 • مجهز به فشار ته جک فوق العاده قوی که شما را از نصب قفل برقی بی نیاز می کند.
 • مجهز به سیستم کند شونده درب ها جهت جلوگیری از محکم کوبیده شدن در به چهار چوب (2 سرعته)
 • مناسب برای تردد تا 20 واحد و 20 بار در ساعت
 • بازه دمایی عملکرد از 30- درجه سانتی گراد تا 50+ درجه (مناسب مناطق سرد سیر و گرم سیر) 
 • استاندارد مقاومت در برابر شرایط جوی  IP44(مقاومت در برابر نفوذ اب از هر جهت و ذرات گرد و غبار)
 • ولتاژ عملکرد 220 ولت 
 • شدت جریان در حین  عملکرد 0.8 آمپر و در حالت ماکزیمم 1 آمپر 
 • ماکزیمم توان 200 وات 
 • ماکزیمم میزان حرکت شفت 400 میلی متر  
 • سرعت حرکت   شفت 1.6 سانتی متر در ثانیه 
 • ماکزیمم  نیروی وارد بر شفت 2300 نیوتن 


پرسش و پاسخ
ارسال پرسش