شماره تماس دو بی کا
برد جک لایف ایتالیا

مرکز کنترل جک برقی لایف

برد مدار برمان جک برقی لایف ایتالیا با ولتاژ 220 ولت / گارانتی: .

ناموجود
کد کالا: 445
قیمت محصول:   ناموجود

جک برقی لایف - LIFE مرکز کنترل جک برقی لایف جک برقی درب بازکن ریموت کنترلی در پارکینگ

توضیحات کلی محصول

برد مدارفرمان جک پارکینگی لایف

جک درب اتوماتیک لایف مجهز به مرکز کنترل هوشمند GBOX ساخت این شرکت میباشد، که امکان تنظیم  عملکردهای دستگاه راه به راحتی با چند کلید ساده در اختیار کاربر قرار میدهد و شما میتوانید عملکرد باز و بسته شدن دستگاه را به هر نحو که مایل باشید تنظیم کنید. این مدار فرمان جک برقی با تمام محصولات شرکت لایف سازگار هست.

برد جک لایف مدل GBOX

شرکت لایف دو حالت پیشفرض را برای مرکز کنترل جک لایف قرار داده که نصب این دستگاه را سریع و راحت کرده و کاربر را از درگیر شدن با تنظیمات دستگاه رها میکند. طراحان این شرکت برد کنترل GBOX LIFE را بنحوی طراحی کرده که این دستگاه براحتی در برابر باران و برف و سر ما و گرما ازدمای -20  درجه تا +70 درجه سانتی گراد براحتی وظایف خود را انجام میدهد و همه اینها به لطف بدنه مقاوم این دستگاه هست که در عین زیبایی، از بهترین مواد پلاستیکی ساخته شده است. مدار فرمان جک برقی لایف مدل پنل GBOX با ترانسفورماتور و باتری مجهز شده است،تعداد 5 سوراخ در ته جعبه برای عبور سیمها در نظر گرفته شده است.علاوه بر این، بدنه دستگاه مجهز به محافظ های پلاستیکی برای پنهان کردن و محافظت از پیچ های فیوز است.

 

برد مدار فرمان جک لایف

 

نکته قابل توجه خریداران قیمت برد مدار فرمان جک لایف بدون باکس و ترانس لحاظ شده است و لذا در صورت نیاز به باکس و ترانس آن را جداگانه به کارشناسان فروشگاه دو بی کا سفارش دهید.