با توجه به نوسانات ارز ، قبل از ثبت سفارش هماهنگ بفرمایید
شماره تماس دو بی کا

جک پارکینگی جک برقی فادینی - Fadini جک هیدرولیک درب پارکینگ فادینی Fadini Nupi 66

جک هیدرولیک درب پارکینگ فادینی Fadini Nupi 66

جک هیدرولیک فادینی نوپی 66 با ولتاژ 220 ولت و مناسب برای درب های تا وزن هر لنگه 250 کیلوگرم و طول هر لنگه درب تا 2.5 متر / گارانتی: 4 ساله فادینی

موجود
کد کالا: 976
قیمت محصول: 50,000,000 تومان   48,500,000 تومان
توضیحات کلی محصول

درب اتوماتیک فادینی Fadini Nupi 66

پیش از معرفی جک هیدرولیک فادینی Nupi 66 به سابقه شرکت تولید کننده آن یعنی فادینی ایتالیا میپردازیم: این شرکت پر آوازه  ایتالیایی شهرت خود را مدیون 4 دهه فعالیت مستمرخود ( از سال 1960 تاکنون) به عنوان متخصص در زمینه درب های اتوماتیک است و تلاشهای شبانه روزی این برند با کسب جوایز مختلف علمی و صنعتی به بار نشست.

 

امروزه نام فادینی خود نمایشگر قدرت این برند در دنیاست که توسط شرکت های معتبر داخلی در کشور ما به مشتریان ارائه میگردد.

کیفیت این محصول به قدری بالاست که در ایتالیا گارانتی مادام العمر به آن اختصاص داده اند، و مهمترین دستاورد این برند کسب عنوان برترین سیستم درب اتوماتیک پارکینگ در بین 60 کشور دنیا می باشد.یکی از ویژگی های این برند تولید کلیه قطعات به کار رفته در محصولات در خود کارخانه فادینی و با بهترین و بالاترین استانداردها میباشد.

 

در کلیه مراحل و قسمت های هیدرولیک , مکانیک , الکترونیک با تستهای مختلف کنترل کیفیت قطعات تایید می شود و با مهر فادینی  ایتالیا آماده حضور در بازار جهانی جک پارکینگی و درب اتوماتیک میشود و امروزه نام فادینی بر هر محصولی ، نشانگر کیفیت بالای آن محصول است.

 

فادینی نوپی 66

 

 

نام محصول

Fadini Nupi 66

شرکت تولید کننده

Fadini

نوع محصول

درب اتوماتیک هیدرولیک

کشور سازنده

ایتالیا

طول هردرب

2-3 متر

حداکثر ورن هر لنگه

(250-350)kg

 
 

ظاهر جک درب اتوماتیک فادینی nupi 66

همانگونه که اشاره شد خاستگاه تولید جک پارکینگی فادینی نوپی 66 فوق العاده کشور ایتالیا میباشد که ذوق و قریحه آنها در نقاشی و مجسمه سازی ، بیانگر اهمیت آنها به ویژگی های ظاهری محصول است که این طراحی خلاقانه در Fadini Nupi 66 کاملا مشهود است که این مدل با ولتاژ 220 ولت و برای درب های تا هر لنگه 4 متر و تا وزن هر لنگه 500 کیلو گرم پاسخگو است.

ابعاد جک فادنی نوپی 66

 

کم صدا بودن Fadini Nupi 66

همانطور که پیش تر ذکر کردیم تمام فرآیند ساخت و تولید تحت استانداردهای بین المللی انجام میگیرد پس کم صدا بودن درکنار  حرکت قدرتمند کوچکترین انتظار ازین پکیج قدرتمند است.

استفاده از موتور توبولار هیدرولیک باعث ایجاد حداقل صدا در حین کارکرد جک شده است

 

سهولت نصب nupi 66

یکی از ویژگی های قابل توجه این محصول خارجی برای کشور ما امکان نصب آسان و سریع این سری از جکهای فادینی بدون نیاز به آموزش های پیچیده و خاص توسط همکاران واحد نصب می باشد.

 

کلید خلاص کن nupi 66

به جای استفاده از آچار خلاص کن از کلید خلاص کن دستی در جک درب پارکینگ هیدرولک فادینی نوپی 66 استفاده شده است که ایمنی به مراتب بالاتری نسبت به آچار خلاص کن به همراه دارد.

 

نحوه خلاص کردن جک فادینی نوپی 66

 

خدمات پس از فروش جک پارکینگی fadini

همانطور که ذکر شد این شرکت ایتالیایی با 40 سال سابقه درخشان توانسته ,تمام جزییات محصول خود را کاملا مورد ارزیابی و تست قرار داده و این اطمینان به محصول به قدری زیاد است که در ایتالیا گارانتی مادالعمر جک فادینی را به دنبال دارد.

 

"در کشور ما این گارانتی 4 ساله ارائه میشود و خدمات پس از فروش 10ساله آن اعتماد خریداران را به محصولات جک پارکیگی فادینی دو چندان میکند"

 

متعلقات پکیج جک اتوماتیک Fadini Nupi 600

در بسته بندی جک هیدرویک nupi66 فادینی:

  •  2 عدد بازوی هیدرولیک ، به همراه پایه های جلو و عقب جهت نصب بر روی درب به همراه 2 عدد کلید خلاص کن، در مواقع قطع برق میتوان با استفاده از کلید خلاص کن بازو های جک را خلاص کرد و درب را به صورتی دستی باز و بسته نمود.
  • فلاشر : فلاشر درب اتوماتیک جهت ایمنی بیشتر و اعلام هشدار در هنگام باز و بسته شدن درب عمل میکند.

فلاشر جک فادینی

  • یک جفت چشمی فتوسل: چشمی درب اتوماتیک که در قسمت بیرونی درب نصب شود و فقط در هنگام بسته شدن درب فعال است، اگر مانعی مانند اتومبیل ارتباط چشمی ها را در بهنگام بسته شدن درب قطع کند، برد کنترل حرکت درب را بدون وقفه معکوس کرده و درب باز می شود.

 

چشمی درب اتوماتیک فادینی

  • 1 عدد ریموت درب اتوماتیک

ریموت جک پارکینگی فادینی

 

چرا  فادینی   nupi 66بخریم؟

گارانتی طولانی مدت، که خود نشان از کیفیت بالای جک بازویی فادینی nupi 66 می باشد.

سیستم عملکرد هیدرولیک که درب را مهیای تردد های بسیار بالا میکند

قدرت بالای موتور و صدای کم، قدرت بالای موتور در کنار صدای کم خود کی از مزیت های جک هیدرولیک Fadini nupi 66 می باشد.

 

ویژگی های جک بازویی هیدرولیک فادینی Nupi 66