شماره تماس دو بی کا
بی اف تی 2000

جک ریلی BFT ICARO SMART

جک ریلی با قدرت 2000 کیلوگرم ، کاملا ضد آب ، تردد نامحدود ، گارانتی بلند مدت ، مناسب برای محیط های پر تردد تجاری اداری مسکونی / گارانتی: 5 سال گارانتی بی اف تی

موجود
کد کالا: 5555
قیمت محصول:   25,500,000 تومان

جک برقی BFT جک ریلی BFT ICARO SMART جک برقی درب بازکن ریموت کنترلی در پارکینگ

توضیحات کلی محصول

جک ریلی 2000 بی بی اف تی

نقد و بررسی تخصصی کالا

جک برقی درب پارکینگ بی اف تی مدل 2000 از  سری جک های الکترومکانیک که برای درب های ریلی سنگین استفاده میشود و دارای  کاربرد های مسکونی ، تجاری ، اداری که تردد بالا یی دارند طراحی گردیده است. این سری موتور ریلی درب پارکینگ دارای گیربکس بسیار پر قدرتی است که قابلیت جابجا کردن دربی با حد کثر وزن 2000 کیلو گرم را دارا است .این سیستم جهت اتوماتیک کردن درب های ریلی کاربرد دارد که متناسب با وزن درب و تعداد تردد پیشنهاد میگردد.

 

جک ریلی 2000 بی بی اف تی

 

طراحی و ساخت

بدليل الكترومكانيك بودن این سیستم عليرغم ايجاد قدرت بالا و سرعت متغیر در ابتدا و انتهای مسیر علاوه بر قفل و بي حركت بودن درب پس از بسته شدن حرکت نرم و منطبق بر کنترل های محیطی را ایجاد می نماید .سرعت عملکرد جک ریلی 2000 بی اف تی ،  9 متر بر دقیقه می باشد طراحی شبکه گیربکس این جک ریلی که منطبق بر تکنو لوژی روز اروپا می باشد. برای بالا بردن راندمان عملیاتی سیستم بکار رفته است و سیکل کاری نامحدود از خصوصیات این سیستم است با استفاده از این سیستم ایجاد شبکه هوشمند و قابل کنترل به سادگی امکان پذیر می باشد.

 

جک ریلی 2000 بی بی اف تی

 

 

توضیحات تخصصی جک ریلی BFT

 • 1-دارای حرکتی کاملاً یکنواخت
 • 2- دارای قابلیت هماهنگ سازی روشنایی محیطی و تجهیزات نظارت محیطی با حرکت درب
 • 3- وزن خالص درب 2000 کیلوگرم
 • 4- طول درب 20 متر
 • 5- قابلیت افزایش تعداد ریموت
 • 6- دارای سیستم هوشمند تشخیص خودکار
 • 7- دارای قابلیت کد پذیری مجزا برای هر ریموت کنترل در دو کانال مجزا
 • 8- گارانتی بلند مدت شرکتی
 • 9- مجهز به کنترل برد دیجیتال و قابلیت تغییر سرعت در حرکت

 

 

جک ریلی بی اف تی

 

 

کاربرد کلی جک ریلی

در ساختمان هایی که فضای کافی برای دوران درب حول لولایی وجود ندارد، در شرایطی که فضای جانبی کافی برای حرکت درب در عرض وجود داشته باشد از درب های کشویی استفاده می شود. این نوع از درب ها به کمک قرقره بر روی یک ریل حرکت می کنند. از همین رو اصطلاحا تحت عنوان درب ریلی یا درب کشویی شناخته می شوند. این ساختار حرکتی به ویژه برای درب های با وزن بالا توصیه می گردد. با توجه به توسعه استفاده از این نوع درب ها در ساختمان ها، شرکت های بزرگ و فعال در زمینه درب های اتوماتیک اپراتورهای مخصوص این نوع درب ها را تولید نموده اند. جک های پارکینگی مخصوص به این نوع از درب ها به عنوان جک پارکینگی درب کشویی شناخته می شوند. از این نوع جک پارکینگی به منظور اتوماتیک ساختن حرکت درب کشویی استفاده می شود.

 

جک ریلی 2000 کیلو

 

 

خرید دنده شانه ای

دنده شانه ای جک پارکینگی ریلی قطعه ای است که به صورت نوار باریکی بر روی درب پارکینگ نصب میشود که به وسلیه این نوار موتور جک بی اف تی 2000 بتواند درب را باز و بسته نماید . قابل توجه کاربران عزیز برای تعیین مقدار مورد نیاز نوار دنده شانه ای درب را متر کنید و  یک متر به مقدار درب اضافه کنید که عدد به دست آمده مقدار مورد نیاز نوار دنده شانه ای است . ( دنده شانه ای ها به صورت یک متر یک متر عرضه میشود ) .

 

جک کشویی بی اف تی 2000

 

مقایسه با برندهای خارجی

جک ریلی 2000 بی بی اف تی در ایران دارای رقبای بسیار کمی میباشد چرا که مدل جدید این جک که در این توضیحات با آن آشنا میشوید دارای تردد نا محدود بوده وتمامی برند های دیگر مانند سوزوکی ، فادینی ، فک دارای محدودیت های ترددی برای مکان های پر تردد هستند . به صورت خلاصه اگر بخواهیم مقایسه داشته باشیم به راحتی میتوان گفت جک BFT 2000  پیشتاز بوده و در بازار دارای رقیب نبوده و تنها برند FACC دارای مدل های مشابه بوده که از نظر قیمتی اصلا قابل مقایسه با بی اف تی 2000 نیست.

 

جک کشویی بی اف تی 2000

 

لوازم و متعلقات

 

 • موتور اصلی
 • براکت فولادی نصب
 • فلاشر
 • چشمی
 • ریموت
 • دفترچه نصب

ویژگی های جک ریلی BFT Icaro 2000

 

توصیه خرید قفل برقی مکمل خرید جک پارکینگی

امروزه کمتر درب مجتمعی دیده میشود که از درب اتوماتیک پارکینگ برای باز بسته کردن درب استفاده نکرده باشد، قفل برقی علاوه بر درب های نفر رو قابلیت نصب بر روی انواع درب های پارکینگی را دارد ، شایان ذکر است که نصب قفل برقی برای جک پارکینگی لازم بوده است و برای بررسی بیشتر دو عامل اصلی نصب قفل برقی را معرفی میکنیم.

 

 • قفل برقی ضربه ناشی از تصادف احتمالی یک اتومبیل را با درب پارکینگ دفع میکند تا این ضربه با بازوی جک آسیب نرساند و سبب خرابی پوسته جک یا شکستن بازو آن نشود.
 • قفل برقی ، درب پارکینگ را ضد سرقت کرده و از خروج و ورود افراد غیر ساکن جلوگیری میکند. سیستم عملکرد قفل به این صورت است که همزمان با فشار دادن کلید ریموت ، درب پارکینگ و قفل کله گاوی همزمان باز میشود و در زمان بسته شدن زبانه هر دو درب را چفت میکند.
 • قفل برقی از ایجاد سر صدا برخورد دو درب در زمان بسته شدن جک پارکینگ جلوگیری میکند و همزمان دو لبه درب را بسته و از ایجاد صدای برخورد دو درب ممانعت میکند.

 

 

جک کشویی بی اف تی 2000

 

چشم های الکترونیکی فرستنده و گیرنده مادون قرمز

این چشمها که در هر پکیج دو عدد هستند با هم متفاوتند.یکی از این چشمها فرستنده Transmitterاشعه مادون قرمز است که در نقشه ها به آن Tx میگویند.چشم دیگر گیرندهReceiver اشعه مادون قرمز که به آن Rxمیگویند.این چشمها باید کاملا روبروی هم نصب شوند تا اشعه مادون قرمز ارسالی از چشم فرستنده توسط چشم گیرنده دریافت شود.حال چنانچه مانعی این اشعه مادون قرمز را قطع کند، تابلو فرمان می فهمد کسی یا چیزی بین درب قرار دارد بنابراین جکها را متوقف میکند.

 

تابلو فرمان | دستگاه مرکزی جک برقی پارکینگی

مغز متفکر سیستم است و تمام عملکرد اجزای سیستم را کنترل می کند.هر سیستم، تابلو فرمان خود را دارد و امکان استفاده از تابلوفرمان یک سیستم برای سیستم دیگر وجود ندارد.مگر در سیستمهای کاملا هم مدل و کاملا مشابه.

 

جک کشویی بی اف تی 2000

 

گارانتی و خدمات

محصولات جک بی اف تی ایتالیا با هولگرام اصلی خود و گارانتی 5 ساله مدار فرمان در بازار عرضه میشود. سیستم پیستونی این مدل کاملا پوشیده و مقاومت بالای آن در برابر رطوبت و گرد خاک چشم گیر است نکته قابل توجه این است که در تمامی نقاط ایران شرکت BFT دارای خدمات پس از فروش میباشد.

مشخصات کلی محصول
نوع و مدل جک

حداکثر توان جابجایی
حداکثر عرض درب
ولتاژ ورودی موتور جک برقی 0 ولت
قابلیت نصب (برق اضطراری) ندارد
قابلیت نصب قفل برقی
تعداد کارکرد روزانه نامحدود
موقعیت های محل نصب
قابلیت توقف در برابر مانع ندراد
قابلیت ترمزگیری ندارد
قابلیت ضد آب و گردوغبار ندارد
قابلیت باز شدن بیش از 90 درجه ندارد
متعلقات همراه جک
سایر ویژگی ها