با توجه به نوسانات ارز ، قبل از ثبت سفارش هماهنگ بفرمایید
شماره تماس دو بی کا

جک پارکینگی جک سهند جک پارکینگی سهند 400

جک پارکینگی سهند 400

جک بازویی دو لنگه سهند 400 مناسب برای درب های تا وزن 350 کیلوگرم و طول 2 متر برای هر بازو، با ولتاژ 220 ولت و سیستم عملکرد الکترومکانیک / گارانتی: دوساله

موجود
کد کالا: 50091
قیمت محصول:   8,000,000 تومان
توضیحات کلی محصول

جک درب پارکینگ سهند 400

جک پارکینگی سهند 400 محصولی ایرانی با قابلیت های فنی بسیار مناسب برای محیط های مسکونی میباشد از نظر شکل ظاهری این جک درب پارکینگ بسیار شبیه مدل های سوزوکی ، سیماران و بسیاری از جک های پارکینگی دیگر میباشد که از موفق ترین پلت فورم جک استفاده شده است. موتور های این جک 220 ولت بسیار قدرتمند است که قابلیت جابجایی 350 کیلوگرم درب برای هر لنگه و 2 مترعرض برای هر لنگه را دارد

 ساختار کلی جک سهند برای محیط های مسکونی طراحی شده است که دارای تردد محدود میباشد. نوع عملکرد این جک، موتور کوچکی است که در داخل بازویی جک پارکینگی قرار دارد و قدرت خود را به گیربکس دستگاه منتقل می کند تا با افزودن توان ماردون جک پارکینگی را به حرکت در آورد و در آخر شفت بازویی با سرعت تنظیم شده به عقب و جلو حرکت کند.

 

جک درب پارکینگ سهند 400

 

مناسب برای محیط های مسکونی

جک برقی سهند از کار کرد بسیار خوب در کنار قیمت بسیار مناسب برخوردار است، توان جابجایی هر لنگه درب تا 350 کیلوگرم نشان قدرت زیاد این جک دارد، محصولات جک درب پارکینگ سهند دارای 24 ماه ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش این شرکت می باشند. جک درب پارکینگ  سهند 400 دو سرعته می باشد تا کمک قابل توجهی به کم سر و صدایی این محصول بکند. ویژگی تشخیص موانع هم امکانی است که سهند در این محصول خود هم ارائه داده، تا درب سهند 400 هم بتواند از برخورد درب به خودرو و سایر اجسام جلوگیری کند.

 

جک درب پارکینگ سهند 400

 

قابلیت های فنی جک پارکینگی سهند 400

سه سرعته (با قابلیت شروع و پایان با حرکت آهسته)

 • الکترومکانیک تلسکوپی
 • بی صدا
 • دارای 24 ماه گارانتی (حتی خرابی ناشی از نواسانات برق نیز شامل گارانتی خواهد بود)
 • عملکرد با زاویه بیش از 90 درجه
 • تعداد کارکرد روزانه 200 بار
 • قابل نصب قفل
 • تنظیم فرمان تک لنگه به صورت جداگانه یا دولنگه
 • برد بالای ریموت کنترل
 • دارای فشار نهایی جهت بسته شدن کامل
 • بسته شدن اتوماتیک درب پس از عبور ماشین از جلوی درب Fast Close
 • دارای حرکت کند شونده در هنگام بسته شدن
 • با سیستم امنیتی در برخورد با مانع
 • قابلیت تشخیص مانع
 • چشمی با برد ۱۰ متر
 • قابلیت تشخیص مانع
 • دارای کلید خلاص کن
 • فرکانس کاری ریموت کنترل 433.9Mhz
 • دمای کارکرد 70+ ~ 20- درجه سانتی گراد
 • مجافظ حرارتی 150 درجه سانتی گراد
 • ضدآب ip 44

محتویات بسته : 2 دستگاه بازو - یک جفت چشم الکترونیکی - فلاشر - 2 عدد ریموت کنترل

 

جک درب پارکینگ سهند 400

 

مدار فرمان جدید تایمینگ

جک پارکینگی سهند 400 از مدار فرمان تایمینگ هوشمند استفاده و طیف وسیعی از تنظیمات گوناگون از جمله کاهش سرعت جک در انتهای مسیر حرکت درب، فرمان دادن مستقیم به قفل برقی، تشخیص برخورد درب با مانع و تنظیمات مجزای زمان باز و بسته شدن در آن وجود دارد. ریموت کنترل موجود در پکیج از نوع کد ثابت 433 مگاهرتز می باشد.

 

کارکردی نرم و بی صدا

جک سهند 400 در زمان باز و بسته شدن بسیار نرم و بیصدا میباشد و از یک کورس حرکتی نرم روان بهره مند است تا در زمان باز و بسته شدن برای واحد هایی طبقه اول و دوم ایجاد صدا و مزاحمت نداشته باشند . تصور کنید در یک مجتمع جنوبی در زمان باز بسته شدن درب پارکینگ در صورت داشتن صدا ، برای واحد های طبقه بالای پارکینگ چه مزاحمتی خواهد داشت از این رو این قابلیت بسیار مهم میباشد و باعث آرامش ساکنین مجتمع خواهد شد .

 توصیه ما این است که جک پارکینگ سهند را با قفل برقی خریداری کنید تا زمان بسته شدن دو لبه درب دیگر صدایی ایجاد نشود و در ضمت درب پارکینگ شما ضد سرقت شود.

 

جک درب پارکینگ سهند 400

 

سیکل تردد در ساعت و روز

جک بازویی سهند 400 درساختمانی با حداکثر ۲۰ یا ۳۰ واحد تردد خودرو  کاربرد مفید دارد و از درب های اتوماتیک الکترومکانیک استفاده میکند و بیشتر با توجه به قیمت اقتصادی و قدرت مناسب در محیط های مسکونی کاربرد دارد . این جک پارکینگی دارای طول عمر بسیار بالا و قابلیت ضد آب و گرد غبار است تا در محیط های باز مانند منازل شمالی که دارای حیاط میباشند و در معرض قرار گیری بارندگی و گرد غبار هست ، ایمن شده باشد و کاملا ضد آب و گرد غبار است .

 

لوازم موجود در جک

جک سهند 400 دارای یک فلاشر, با علایم و آلارم هشدار دهنده مختلف مانند چشمک زدن ، پیام مرکز فرمان را نشان می دهد .اگر خودرو، عابری یا مانعی در مقابل چشمی قرار داشته باشد از باز و بسته شدن درب جلوگیری می کند و مانع می شود که درب به خودرو صدمه وارد کند. دارای یک جفت چشمی فتوسل (سیستم مادون قرمز) می باشد که وظیفه فرمان و باز و بسته شدن و توقف جک ها به عهده ی مرکز فرمان است و در آخر رابط بین ریموت کنترل و جک پارکینگی می باشد.  دو عدد ریموت کنترل که وسیله ارتباطی کاربر با مرکز فرمان می باشد .

 

استفاده از قفل برقی

جک پارکینگی سهند برای ساختمان های مسکونی با تعداد واحد پایین استفاده می شود. وبه وسیله ی نیروی مکانیکی و چرخ دنده کار می کند برای درب های سبک، باتردد پایین و با عرض کم استفاده می شود. جک پارکینگی الکترومکانیکی سهند از لحاظ امنیت به مانند سیستم های هیدرولیکی بسیار ایمن طراحی شده و در برابر فشار بیرونی بسیار مقاوم است و می توان با یک قفل برقی ساده و کار آمد نفوذ پذیری آن را غیر ممکن و به صفر رساند .

 

گارانتی 24 ماه

گارانتی جک درب سهند 400 بر اساس کارت گارانتی و اعلام شرکت  دارای دو سال خدمات پس از فروش میباشد و دارای پوشش گسترده در تمامی استان های کشور برخوردار است .

 

جک درب پارکینگ سهند 400

جمع بندی نهایی

جک درب پارکینگ سهند 400 در نگاهی کلی طراحی شده است برای محیط های مسکونی با ترد 20 تا 30 واحد است و از نظر کیفیت بسیار کالا دارای رتبه بالایی است. جک درب پارکنگی سهند دارای قابلیت جابجایی بسیار خوب و قدرتمندی است که به انواع درب های منازل مسکونی قابلیت نصب را دارد . از همه این قابلیت ها بگذریم داشتن قیمت اقصادی بسیار مناسب این جک در مقایسه با مدل های دیگر در سایر برند ها کاملا قابل توجه است . برای کسب اطلاعات بیشتر از این جک و دریافت هزینه های نصب میتوانید با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید تا از کارشناسی مسئولین فروش ما بهرهمند شوید .